Reply to Thread
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 23

Thread: Hodnocení eventu Halloween 2014

  1. #11

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    za sebe souhlasím se seffem, chtělo to nějakou celkovou odměnu za pravidelné denní boření golemů, jinak oceňuji, že dýně padaly z dober, tolikrát BK jsem nejel myslím že to dost podpořilo to, aby lidi jezdili dobra a ne jen posílali průzkumníky, což je bez námahy (i když ono poslat jich 18 několikrát za den je taky fuška

  2. #12

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví
    Mě na tom eventu chyběla jedna podstatná věc, a sice nějaký dlouhodobější řetezec úkolů. Takhle to opravdu bylo jen o buffování dýňových polí a zabíjení golemů. Hodnotím pozitivně Banshee a vlkodlaky, člověk aspoň zlikvidoval zádoby některých sběratelských předmětů. Taky bylo zajímavý, že spousta vyšších levelů se zbavila zásob stadiónových svačinek a jiných 4x a 3x bonusů.

    Zabíjení golema byla nuda, stačilo se dopředu podívat kolik bude stát likvidace dalšího golema, to si připravit do zásoby a hned jak se golem objevil, dostal za uši. Naopak se mi líbilo využití titanové rudy, kdyby se tak v budoucnu taky využil ledek, jé to by byla nádhera.

    Průzkumnící dýně sice nenosili, ale z dober jich padaly (aspoň mně) docela dost. Tolik Rytířů za sebou jsem snad ještě nejel. A s 2x swapem s jich dycky pár sešlo.

    Nabídka v obchodě byla dost široká, sice jsem nakonec za dýně nakupoval něco jiného, ale i tak jsem si tam vybral, takže super. (Jsem zvědavej, jestli v obchodě Vánočního eventu bude to, co bylo na test serveru. Jestli tam bude všechno, to bude pecka).

    Takže za mě s event povedl tak napůl - všechno fungovalo jak mělo, jen tomu chyběl nějaká štáva - nějaký delší řetezec úkolů.

    P.S. Kdyby se někdy hlasovalo, jsem určitě pro krizové úkoly typu Čtyři větry nebo ten druhý, co přišel asi po půl roce. Sice to stálo dost úsilí to udělat, ale byla to výzva. A klidně by stačilo, aby na konci byla nějaká neobchodovatelná ozdobná budova typu Zlatý golem nebo bláznivý králík.

  3. #13

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Ač událost byla oproti loňsku značně vylepšena, opět bylo vše pozitivní přebito skutečností, jak nám BB kálí na hlavy. Narážím na to, že po údržbě 28. 10. potají přestaly z dober padat dýně (i když předtím bylo oficálně oznámeno, že padat budou, což nebylo odvoláno) a spousta lidí tak celý sváteční den strávila naprosto marným úsilím o jejich získání, nemluvě o úplně zbytečném vyplácání prémka. Byl jsem ten den cca 14x Mateřskou lásku, a padlo mi přesně 0 dýní! Ze zbývajících 14 LS spoluhráčů padly dýně pouze jednou a to 21 ks na poslední pokus. Celkem tedy 21 dýní z 28 odměn - fakt paráda, zvlášť když o 2 dny dříve jich napadalo snad přes 500!
    Je značně demotivující, když si vše naplánujete a nachystáte armádu, bonusy, dobra, spoluhráče, čas a pak v osudný den jen smutně koukáte, jakou máte smůlu na odměnu, až časem pochopíte, že nejde o náhodu, ale o zcela zřejmý záměr BB, že z nás dělají kre***y. A nikdo se ani neobtěžuje něco napsat, omluvit se, vysvětlit situaci nebo nedej bože i poslat kompenzaci. Prostě nic. Tudíž to byl zcela jasný záměr a další chození dober a i celá událost tak ztrácí smysl.

    Skutečně by mě zajímaly důvody takového jednání, nicméně pochybuji, že se někdo vůbec bude obtěžovat oficiálně vyjádřit, ač je na hlavní straně uvedeno, jak je zpětná vazba děsně zajímá. Takhle to tu prostě chodí.


    +Široká nabídka za dýně u kupce.
    +Nová budova: Rybí farma.
    +Rybí farma byla alespoň první týden obchodovatelná.
    +Dýně z dober - před údržbou 28. 10. 2014.
    +Lvl6 u mlýnů a pekáren.
    +x3 a x4 bonusy na Dýňová pole.
    +Ničení golema vyžaduje značně méně klikání než vloni

    -Po údržbě 28. 10. 2014 přestaly z dober padat dýně
    -Dobra, ze kterých padaly dýně byla vybrána asi losováním - proč padaly z Chytrého i Hrdinského krejčí, ale ze Zrazeného ne? Ta dobra jsou ztrátama, náročností i odměnou prakticky totožná.
    -Po prvním týdnu už všechny ta dýňová pole a bonusy štvou a těší se, až se konečně dotěží a zmizi.
    -Chybí delší úkolová linie s dýněma za odměnu.
    -Ničení golema za titanovou rudu se nevyplatí.
    -x4 bonusy vyžadovaly Pytle s moukou, které mají i jiné, lepší využití, narozdíl od kůží.

  4. #14

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Udalost jako ze probehla,bylo malo dyni,naklady na golemy vysoke,drahe suoviny,koukejte s tim neco udelat,velikonocni udalost byla zvladnuta suprove,ale Halloween me zklamal

  5. #15

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    16
    Monde
    Kouzelnictví
    Taky bych se pridala,Rybich farem mam 10,ale nic to neresi,porad mam stejny problem s mistem,takze jsem musela zborit klasicke rybarny a tyhle dat misto nich,palec dolu za dobu,nez se vyprazdnili hrbitovy,to je devastujici utok na nase zasoby bufu,dobrodruzstvi byl dalsi propadak,z 10 ML padlo cca 80 dyni,zkusila jsem si 2x Invazi Nordu a nic,z Ostrova piratu to padalo po 14 kusech,ale jen 1x z 5 pokusu,z kazdych 5 BK to padlo 1x,ze 3 krejciku taky nic,Severane taky bida.Takze at si laskave vyvojari upravi %,ktera inzeruji v oficialnich odmenach,nesedi jim to,z rytiru pada samy ledek,superdraha Invaze je velky propadak,uz jsem ji jela nekolikrat a o panstvi si muzu jen nechat zdat,coz potvrzuji i jini hraci,kdyz se podivate na jine odmeny z ni,tak je to primo k smichu,nejdrazsi dobro za diamanty a krome imaginarni sance na panstvi jsou tam odmeny jako 500/800 titanky nebo 1200/1500 dreva nebo zuly,coz je za tu cenu smesny.Niceni golema byla silenost,za tolik titanove rudy par dyni,kdyz jsem ho prodala na trhu,dostala jsem 2x tolik.Kdyby aspon na ty tyhle drahe a pak na ty narocne dobra(krejcici) byla odmena stabilni,ne nejaka %,ktera stejne neumi nastavit.Nebo to spis udelali schvalne,aby lidi kupovali za dia.Nejvetsi nesmysl je,ze pruzkumnici nenosi dyne,u jinych eventu to jde,tady nic.

  6. #16
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by vikinga999 View Post
    nez se vyprazdnili hrbitovy,to je devastujici utok na nase zasoby bufu
    Ať žije umění matematiky a počtářství. Když si to umíš dobře spočítat, tak to tak strašné nebylo.

    Quote Originally Posted by vikinga999 View Post
    ktera inzeruji v oficialnich odmenach
    Kde máš oficiální procenta dropu?

    Quote Originally Posted by vikinga999 View Post
    superdraha Invaze je velky propadak,uz jsem ji jela nekolikrat a o panstvi si muzu jen nechat zdat,coz potvrzuji i jini hraci
    Jel jsem jednou, a panství mi padlo.

    Quote Originally Posted by vikinga999 View Post
    Niceni golema byla silenost,za tolik titanove rudy par dyni,kdyz jsem ho prodala na trhu,dostala jsem 2x tolik.
    Tak si nestěžuj, oproti úkolům jsi na tom vydělala.

    Quote Originally Posted by vikinga999 View Post
    Nejvetsi nesmysl je,ze pruzkumnici nenosi dyne,u jinych eventu to jde,tady nic.
    U jiných eventů zase nemůžeš sezónní zdroj těžit. Osobně si myslím, že na všech oslavách by mělo být nějaké zvláštní "pole" a průzkumáci by neměli nosit vůbec, protože to až moc upřednostňuje 50ky a nováčci jsou o zdroje oškubáváni, protože ceny jsou nastavené na pět až osm průzkumníků a nic jiného s tím stejně udělat nedokáží, než to prodat na trhu.
    Last edited by Ravise; 13.11.14 at 10:09. Reason: +src
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  7. #17

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    23
    Monde
    Kouzelnictví
    Dovolim si reagovat na Raviseho "Tak si nestěžuj, oproti úkolům jsi na tom vydělala."
    Ano, vydelala, ale proc se potom vyvojari trapili vytvarenim neceho, co prakticky nema smysl? Myslim ze vikinga a jini spravne poukazali na to, ze mnozstvi rudy na zniceni golema v pomeru k domene bylo spatne nastavene, cili to patri do kategorie MINUS. Jako je hezke kdyz se vyvojari snazi udelat neco specialniho, ale pokud to nikdo nepouzije, ma to smysl? Nebylo by priste lepsi misto toho udelat neco uzitecnejsiho? Kdyby to niceni aspon davalo smysl, kazdy den jednoho, donekonecna a beze zmeny... dost nuda a nevim co tim bylo zamysleno. Vic by me bavil jeden ultrasilny golem, ktereho bych udolaval cely event pomoci mnoha ruznych buffu, nektere by mohly byt treba jen na specifickem dobru (neco muze schovavat carodejka, neco pirati...). A na konci pak nejaky balicek odmen. No nebylo by to mnohem lepsi a zabavnejsi?

  8. #18
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by peal View Post
    Dovolim si reagovat na Raviseho "Tak si nestěžuj, oproti úkolům jsi na tom vydělala."

    Jenom mi přišlo, že rejpe do úplně všeho, tak jsem se přizpůsobil.
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  9. #19

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    56
    Monde
    Kouzelnictví
    já jsem spokojený a event jako celek se mi líbil. Chodil jsem hlavně BK se swapem (havně v cechu, případně navýměně) a dýně mi padaly tak v 3/4 z toho 24 dýní a 90 dýný 50 na 50. K tomu 6 temných hradů a mnoho žuly, měl jsem i dva dny premko a nemůžu si stěžovat.
    To že průzkumníci nenosili dýně se mi líbilo, protože jak již bylo napsáno výše upřednostňuje to 50 lvl (jsem i já) kteří mají 15 a víceprůzkumníků (nejsem já).
    Co se týče bonusování dýňových polí tak si nestěžuji, alespoň se v cechu více kecalo kdo komu co nahodí (hlavně žerty).
    Co se týká ničení golemů, tak mě trošku mrzelo, že nejtěší lvl golema je za titan, ale co si matně pamatuji tak cena vody byla stejná a odměna taky, a to, že jsem spotřeboval 1/3 titanu mě nemrzí, a to jsem i prodával na trhu. Co se týká mincí nebo žuly, tak BK které se prodává jako LS za cca 900 bylo rázem na 1900 i cíce mincí, takže lidi si přišli na své.
    Osobně jsem VELMI spokojený s eventem a přeji všem plno dalších herních zážitků a vývojářům programátorskou můzu, ikdyž tu nepotřebuj programátoři, ale creatoři nebo jak se jmenují.

  10. #20

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Ja si narozdil od vetsiny zdejsich nemuzu na udalost stezovat. Veci za dyne mi prisly adekvatni, i kdyz za tri dny jsem koupil vsechno co slo, malta se hodi a bude hodit dale (na sila apod.). Kdyz se clovek snazil a jezdil dokola BK (coz bylo asi nejlepsi dobro cena/vykon), mel za den 1000 a vice dyni, coz bylo super. mene super bylo, ze z BK temer prestala padat zula, takze tu ted musim dohnat abych mohl vyupovat cely retezec farmy/mlyny/pekarny na LVL6. Mozna mohl byt jeste vice rozsireny retezec ukolu, ale to uz je jen drobnost a stezovat si na titan? Nevim co z nej vyrabite, ale mam i po eventu stale na sklade pres 80k a z dober stale pada, takze aspon trochu vyuziti. Nicmene se tesim na vanoce, protoze tam budou odmeny jeste trochu sladsi a konecne se budeme moct zbavovat i bylinek, sudu apod.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.