Reply to Thread
Page 30 of 33 FirstFirst ... 20 28 29 30 31 32 ... LastLast
Results 291 to 300 of 329

Thread: pripojeni ke hre

  1. #291

    Join Date
    May 2013
    Posts
    59
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj setleraci , jde vam hra , mi to pise udrzba uz od 16:00 a stale to nejde, a hlasi me t oto tu
    Údržba
    Aktuálne provádíme na webu/herních serverech údržbu. Obvykle to netrvá déle než pul dne.
    Mejte prosím trpelivost a pred nactením stránky nekolik minut vyckejte.
    Váš tým The Settlers Online

    mate to stejny ?

  2. #292

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, mě to píše údržbu od rána. I na fórum se probíjím velmi ztěžka.

  3. #293
    Berkeli
    Guest
    Ahoj, stejná situace. Bez připojení od rána a na fóru nutno několikrát protočit stránku než se dostanu kam potřebuji.
    Jestli to spojí s tou zítřejší plánovanou odstávkou tak sbohem průmyslové doly .. k****a práce
    Přeji nám brzký přístup

  4. #294

    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    v 6 ráno to už nešlo...a nejde pořád...půldenní údržba to asi nebude..

  5. #295

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Jsem na tom stejně a ráno mi to akorát psalo, že se nejde připojit "error 500" podle dohledání :
    Chyba 500 se nejčastěji zobrazuje v době kdy serveru předáváte nějaké pravidlo v souboru .htaccess které nedokáže nebo nemůže provést (žádost o aktivaci nějaké služby, změna nastavení či parametru). Za vyřešením takové chyby tedy stačí v souboru .htaccess lokalizovat takové pravidlo a zakomentovat jej (vložení znaménka mřížky "#" na začátek řádku) nebo jej odstranit.

    Nejznámějším pravidlem které způsobuje tuto problematiku je v opensource systémech hojně využívaný kód:

    Odpoledne už se alespoň načetla stránka settlerů, ale popis že probíhá údržba. Občas se mi povede se dostat na hlavní strránku a přihlásit se, ale do hry se nedostanu. Tak uvidíme. Na fórum se mi podařilo připojit až teď a i tak je to složitý.

  6. #296

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Nyní novinka:
    Je nám líto, ale spojení se serverem "The Settlers Online" selhalo. Pokuste se prosím opětovně připojit. Jestliže problém přetrvává, navštivte prosím domovskou stránku a fórum, kde najdete další informace.
    Pracujeme na řešení problému.
    Nechcete si nechat nic uniknout?
    Sledujte nás na webu Twitter a Facebook.
    Váš tým The Settlers Online

  7. #297

    Join Date
    May 2013
    Posts
    59
    Monde
    Kouzelnictví
    Aktualizace 22:00 Hra zůstane offline až do zítřejší údržby.
    Aktualizace: Technické problémy se stále zkoumají, budeme vás průběžně aktualizovat.
    Jsme si vědomi probíhajících technických obtíží týkajících se více her a snažíme se co nejdříve obnovit služby.
    (https://www.facebook.com/TheSettlersOnline)

  8. #298

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím, nemohu se dnes celý den připojit do hry. :-(

  9. #299

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Ještě, že nemám aktivní žádné doly, které nesmí spadnou, protože tohle je průser nejvyššího řádu.

  10. #300

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak včera od 6 rána nemožno se přihlásit, odpoledne ani večer nic, ráno zkusim a opět nic. A to má v 8 začít údržba ... takže až večer? Možná ... jsem zvědavý, jak všem vynahradí ty ztráty .. denní bonus, výroba, dobrodružství atd. Už vidím tu zprávu "omluva za poruchu, tady máte 50 mědi, 5 diamantů a bezvadný lektvar na 12 hodin".
    Last edited by Donnie43201; 19.03.18 at 04:36.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.