Reply to Thread
Page 23 of 33 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 ... LastLast
Results 221 to 230 of 329

Thread: pripojeni ke hre

  1. #221

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Myslím, že pokud to opraví v dohledné době, tak po chvíli dojde k přetížení serveru a hra bude nedostupná, jako se to stalo na začátku eventu. Tak spíš počítám, že pokud to spustí tak někdy pozdě v noci.
    Ale rád bych se mýlil.

  2. #222

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak jsem se zmýlil. Hra běží.

  3. #223

    Join Date
    May 2013
    Posts
    59
    Monde
    Kouzelnictví
    ani omylem

  4. #224

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    Ani slovo omluvy. Ani náznak řešení NEMOŽNOSTI se 14.4.2015 připojit do hry. Sedmý den skončil jen strohým křížkem.
    Jak překvapivé, že hrají i lidi co ráno přijdou z práce (a hra už je nedostupná) a večer jdou znova do práce (a hra je stále ještě nedostupná).

  5. #225

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    30
    Monde
    Kouzelnictví
    PS - Jen by mě taky zajímalo, jestli se ti "skvělí" vývojáři tady u nás pochlubili do Německa obrázkem na kterém je panák s kladívkem??? Aby taky ve světě věděli jak my tu u nás "skvěle" hrajeme!!! Třeba bychom pak taky něco za to dostali!!!! :P :P

  6. #226

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    Od včera mě zlobí chatovací lišta,dnes na chviličku naskočila a poté neustálý restart-kde je zase problém??

  7. #227

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak jsem byl nejprve 2x vykopnut s tim, ze server je zaneprazdnen a od te doby pri prihlasovani dostavam, ze v zone nastala chyba at to zkusim znovu... Coz samozrejme k nicemu nevede, takze utrum...:-(. PJS

  8. #228

    Join Date
    May 2013
    Posts
    59
    Monde
    Kouzelnictví
    ahoj co se deje , vyskakuje m istale - prntscr.com/avf7gq atd, vypraska to ven

  9. #229

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Me to vyhodilo zatim 3x. Tomu se rika radost ze hry.

  10. #230

    Join Date
    May 2013
    Posts
    59
    Monde
    Kouzelnictví
    Ted to nejde asi nikomu opět to spadlo a nejde se dostat ani do HRY , ale už je info i na hl strance , tak za hodku to snad pojede , i ta pošta bude OK uvidíme.
    ps: snad nám dájí za ty problémy , nějakou sladkou odměnu , jak okompenzaci

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.