Reply to Thread
Page 8 of 33 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 ... LastLast
Results 71 to 80 of 329

Thread: pripojeni ke hre

  1. #71

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    30
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by rodume View Post
    Zdravím, mi už to nejde přes měsíc. Je zajímavý, že na notesu v práci mi to běží, ale doma to přestalo fungovat. Viz HONZINEK. Mám podezření na kombinaci Java-Flash player. Zkoušel jsem obojí dát pryč, nainstalovat i starší verze, ale problém zůstává. Blb s kladivem a spojení přerušeno. Úplná trotolovina co nedává smysl. Pokud bych se nepřipojil na server, tak bych se neměl ani zalogovat.... Hlava mi to nebere. Klukovi jsem musel reinstalovat Win a nefunguje to taky. Takže si neužiju asi ani jejich báječné boje na ostrovech.... to mi "fakt" mrzí... :-)
    Ahojky, jj mě to nejede pořád!!! A nic se neděje!! Zmůžou se tak akorát na to "poradit" všechno přeinstalujte a pak to půjde, jenže to je nebetyčná HOVADINA!!! Jak jsem už psala měsíc mám problémy se vůbec na chvilinku přihlásit!! Teď,pokud mi tam nenaběhne blb s kladivem, tak zas mám jen modrou plochu s obrysama mapy a tím to končí!! Nikdo tu není schopný rozumně napsat co s tím je a proč to už takovou dobu nejde!!! Vím,že v tom nejsem sama,mám ve hře spoustu kamarádů a těm to taky nejede!!!! Admini tady se zmůžou jen na to, aby se uráčili napsat, že máme napsat na podporu, proč to nezjistí oni sami co s tím je??? Od čeho tu jsou??? Jsou tu jen proto, aby odkazovali na podporu, pokud je tu někdo požádá o pomoc???? Hlavně, že vymýšlejí vývojáři další báječné boje, ale aby zajistili bezproblémový chod hry na to jsou asi krátký!! Kdyby každý makal tak jak "makají" oni, no potěš bůh, to by to vypadalo. Jasně, je to jen hra, ale pokud ji někdo někam dá k užívání, tak ať funguje!!!Jsem zvědavá jestli se někdo uráčí napsat, co s tím je!!!! Když tak mi alespoň napište, jak hru skončit, protože pokud to je takový paskvil co nehraje, tak s tím prostě skončím a najdu si hru, která bude fungovat!!!

  2. #72

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    hmm... tak na dalku poradit to je tak zlozite. ze nekomu to jede v potho a nekomu ne. aj yb som ti ten pc preistaloval ale si daleko...

  3. #73

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    30
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by shimimi View Post
    hmm... tak na dalku poradit to je tak zlozite. ze nekomu to jede v potho a nekomu ne. aj yb som ti ten pc preistaloval ale si daleko...
    jj já vím jsi hooodně daleko , i když tedy nevím kde,ale to je jedno . Vím, že radit je složité. Víš, bratranec, který je inženýrem přes PC mi přeinstaloval všechno, tedy kromě windowsu,to říkal,že nemá cenu, že to stejně nepomůže, no a stejně mi to blbne, dneska mám jen modrou obrazovku, sem tam nějaký strom a budovy jsou jako kdyby měly duchy, prostě nic. Tahle hra mě fakt bavila,šlapalo mi to v pohodě až do toho 10.února, od té doby to je na houbec!!! Závidím těm, kterým to šlape v pohodě. Mě štve hlavně to,že vím,že v mém PC to není,protože přítel hraje v pohodě a jakmile to zkusím já tak nic , podotýkám, že oba hrajeme na stejném PC. Tak čím to asi je??? No nic, práci co jsem měla udělat na PC mám hotovou, hra se mi nenačetla,takže jdu dělat něco užitečného . Tak všem, kterým hra jede, přeji skvělou zábavu a všem krásný zbytek dne.

  4. #74

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, přesně vím o čem tady píšeš. Od 10.března mi to začalo dělat to samé. Při načítání mapy se mi zobrazí hlášení a pak už se nedá nic dělat. Zkoušel jsem udělat vše, co je na začátku napsáno, ale ani to nepomohlo.
    Last edited by Kurd; 12.03.15 at 20:12.

  5. #75

    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    ahoj,dnes me to zaclo taky blbnout ,po procteni fora mam pocit ze jsem as po roce snazeni skoncila co,pekny,48 lvl,bomba

  6. #76

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    30
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by rruuzaa View Post
    ahoj,dnes me to zaclo taky blbnout ,po procteni fora mam pocit ze jsem as po roce snazeni skoncila co,pekny,48 lvl,bomba
    No mě to blbne pořád, tak jak jsem psala výš. Né, že bych byla nějaký závislák, to fakt nejsem, hraju jen pro radost, nejsem zase tak daleko jako ty, ale mrzí mě to!!! Nikdo s tím nic nedělá,nikdo se nenamáhá ani odpovědět, prostě nic!!! Jelikož bylo o víkendu hnusně, tak jsem si sedla a taky pročítala forum, a zjistila jsem, že ty potíže tu byly i vloni, ale nějak jsem se nedočetla, čím to bylo a co se s tím udělalo, ale podle mě nic, stejně jako teď, prostě se na to vykašlali!!!!!!! Pár lidiček napsalo zhruba to co my tady, pár jich napsalo, že oni s ničím problém nemají a tím to taky skončilo,stejně jako teď!!!!! Od minulé údržby (10.3.) jsem dohromady hrála asi hodinu!! Stačím jen zbourat prázdné doly, doplnit tak třetinu vody a polí a jsem ráda, když pošlu hledat suroviny, to je tak v kostce moje týdenní hraní,to je taky slušná "bomba" co admini???? :P......... No přeji všem krásný slunečný, i když větrný den, jdu pokračovat ve vaření ahojkyyyy.

  7. #77

    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    hru nelze nacist !!!

  8. #78

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    30
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by DanusMcManus View Post
    hru nelze nacist !!!
    JJ dneska se mi to vůbec nenačetlo!! No teda abych byla spravedlivá,načetlo,ale stojí to za ..... !!!! Je to rozmazaný,nic není k rozeznání a nejde nic stavět ani nic jinýho!!! Škoda,že sem neumím dát fotku jak mi vypadá obrazovka!!! Je to děs!!! A nikdo zase nic!!! NA CO TEDY JE NA FÓRU TAHLE ČÁST,KAM MÁME PSÁT DOTAZY KE HŘE A K PŘIPOJENÍ??? ASI BYCH TO MĚLA NAPSAT SPROSTĚ, ABY SE ADMINI PROBUDILI!!! PAK BY HNED UMĚLI NAPSAT..PRO NEVHODNÝ PŘÍSPĚVEK MÁTE ZÁKAZ PSANÍ DOTAZŮ!!!!

  9. #79

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    Honzinek, netrap se. dneska to nejede, nejde nacist vyce hracum. Prekvapilo ich, že zaciatko eventu sa prihlasilo nadmerný pocet hracu a servery to nezvladaju, +- nahodilli niekolko noviniek. pri kazdom evente na zaciatku su problemi, laguje, seka, pomali to ide... momentalne ani ja sa neviem prihlasit. ale aspon som bol celý den na vzduchu na makačke, fuške. probmlem je v servery.

    jak vlozit obrazek... crtl+alt+PrtScr ( skopirujes obraz na obrazovke) pak, tak to mozes ulozit v skicary, alebo ist na stranku http://ctrlv.cz/ tam ho vlozi, vygeneruje ti link, a jak tu píses 7 obrazok je insert link a tak vlozis ten link a mas to.

    este by som ti poradil, skus stiahnut advance system care a driver booster. opravi to problemi v pc a vylepsi, upgrejdne programi ktore su potrebne.

  10. #80

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    30
    Monde
    Kouzelnictví
    Neboj shimimi, netrápím se, nemá to smysl. Je mi jasné, že to vývojáři nezvládli, neví si rady a že to bude dál blbnout! Hraju hry ráda, ale jen pro radost a abych "zabila" volné chvilky, který občas mám. Teď se blíží jaro a tak toho času bude málo. Bude práce kolem domečku, bude se moci na kolo na brusle,atd, takže hra stejně půjde do pozadí. Když budu mít chvilku zkusím to,pokud se mi povede se do hry dostat,zahraju si ji, pokud nepovede,bude jiná zábava . Tak všem, kterým to šlape bez problémů, přeji skvělou hru a jinak všem krásný den ahojky Jana

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.