Reply to Thread
Page 7 of 33 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast
Results 61 to 70 of 329

Thread: pripojeni ke hre

  1. #61

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    Hoj. no co je stebou? co ti nejde? mne to slape normalka. skusela si test server? skusela si jine prohlizeče? mozila, opera chrome.... ???

  2. #62

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    30
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by shimimi View Post
    Hoj. no co je stebou? co ti nejde? mne to slape normalka. skusela si test server? skusela si jine prohlizeče? mozila, opera chrome.... ???
    Ahojky,no prostě mi to nejede,netuším proč!! Normálka se přihlásím,ale naskočí mi jen okno s tipem dne a po chvilce tam "houpne" panák s kladívkem a je konec . To už trvá od minulýho úterka (10.2.). Zkusila jsem všechno,ale prostě mám smůlu a vím,že nejsem sama. No už jsem v klidu , nejde o nic je to jen hra . Buď jde nebo ne . Už to neřeším,sice mě to mrzí,docela jsem se rozjela ,ale co nadělám. Tak ti přeji klidnou hru a třeba mi to časem zase půjde jako na začátku budu doufat! Měj se ahojky Jana

  3. #63

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    NO tak toho panaka mi sem tam ukaze i mne, ale je to zriedkave. ked sa prerusi spojenie s hrou, nebo nabahne udrzba nebo mám vela okien otvorených. tohle ti jde? http://www.tsotesting.com/en/homepage

  4. #64

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    no teba nema co mrziet ked si to len zacala, a nekupovala diamanty za realne prachy.... mna by trafil slak keby mi to neslo po 2,5 roku hrania

  5. #65

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    30
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by shimimi View Post
    no teba nema co mrziet ked si to len zacala, a nekupovala diamanty za realne prachy.... mna by trafil slak keby mi to neslo po 2,5 roku hrania
    Ne nejede mi to taky,ale už to nějak nemám chuť řešit,až to půjde,tak to půjde,snad . No tak já jsem už taky nějakou SMS-ku obětovala,ale nic velkýho. To ty asi o dost víc,že?? Už tuhle,když mi to šlo,jsem se tě chtěla zeptat,kolki si do toho už investovat reálných peněz,ale pak mi to zase kleklo a nic jsem napsat nestihla . Tak přeju ať ti to jede bez potíží a já jdu pod sprchu a do pelíšku :P . Tak přeji dobrou noc a krásnou neděli čauky .

  6. #66

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    poslednú vec ktoru možes kusit. preistalvoat win....

    Quote Originally Posted by Baban View Post
    Ahojte,jelikoz mi nic nepomáhalo (od aktualizování až po čištění a přeinstalování různých prohlížečů ),tak jsem to vyřešil razantně a přeinstaloval windows.
    Ted uz to jede,ale proč a co se stalo že to nešlo,to nevím,jelikož mi fungovalo vše,kromě této hry bez problémů .
    Nešlo mi to od úterního večera , tož nevím proběhl-li nějaký update na serveru či co ?
    NO ja som do toho nedal ani korunu, ci euro. hraju to cele free a vsetko co som ziskal bolo bezplatne. nie za real keš. specialne budovy sa daju ziskat z eventov, udalostí. som sa čudoval, co je stebou bo uz som ta tam dost dlho nevydel.

  7. #67

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    30
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím,no vím,že to Baban psal,že mu přeinstalování win. pomohlo,ale já to za prvé neumím ,jsem technickej antitalent a za druhé kvůli hře to dělat zatím nebudu. Věřím tomu,že to není chyba u mě. Tak dlouho mi to šlapalo bez potíží a teď po těch dvou údržbách se to pos.... !!:P Jsem už v klidu,buď to pojede nebo ne, i když mě to mrzí. Ale jsou příjemnější věcičky než sedět u PC a hrát, i když hry hraju moc ráda . Dneska jsem jen stačila zbourat prázdné doly a posla geologa hledat mramor a kámen a zas mi tam začal ten panák bušit kladívkem ,tak jsem šla raději na vzduch .

  8. #68

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    nemas nejakeho chytriho kamoše, co to udela za teba, za milý usmev? tak vyckaj ci ti ten panek neodide

  9. #69

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím, ty jejich rady vyvěštily z křišťálový koule, akorát.. Ptal jsem se kamaráda co programuje pro ČNB - ČSOB - teď ještě melouchy pro Oskara, dělá jak v nějakým java, oracle, bo co, tak slavný wyndejsy, není to prý jednoduchý, stačí při zadávání nových scriptů opomenout jeden malinkej detail a celý to pak jde do kopru. Nepomáhá pouhé restartování, musí se komplet celý script nahrát do bodu změny a zopakovat proces Upgrade..

    To že cintaj o tom, že restart pomuže, je akorát nesmysl. Prý, jestli mu dají co má kde je, ( 140 000 základ + příplatky ) půjde jim dělat programátora :-D

    Pro ty co oponovat těmto řádkům chtějí, mohu doložit jak kdo to je, tak poskytnout na něj kontakt, rád usadí na tvrdou zem reality programování každého, kdo o to bude stát..


    LIDI, NEBLBNĚTE, REINSTALACÍ SYSTÉMU TO NEOPRAVÍTE. :-)

  10. #70

    Join Date
    May 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím, mi už to nejde přes měsíc. Je zajímavý, že na notesu v práci mi to běží, ale doma to přestalo fungovat. Viz HONZINEK. Mám podezření na kombinaci Java-Flash player. Zkoušel jsem obojí dát pryč, nainstalovat i starší verze, ale problém zůstává. Blb s kladivem a spojení přerušeno. Úplná trotolovina co nedává smysl. Pokud bych se nepřipojil na server, tak bych se neměl ani zalogovat.... Hlava mi to nebere. Klukovi jsem musel reinstalovat Win a nefunguje to taky. Takže si neužiju asi ani jejich báječné boje na ostrovech.... to mi "fakt" mrzí... :-)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.