Reply to Thread
Page 6 of 33 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast
Results 51 to 60 of 329

Thread: pripojeni ke hre

  1. #51

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by HONZINEK View Post
    No tak jsem to zkusila a hrajuuuuu...... ..... je ovšem otázka jak dlouho!!!
    Ahooj,tak to já stále beze změn :-(
    ..už ti odpověděli z podpory ?

  2. #52

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    30
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Baban View Post
    Ahooj,tak to já stále beze změn :-(
    ..už ti odpověděli z podpory ?
    No ahoooj,tak já už jsem zase dohrála!!!!! Zatím mi nikdo neodpověděl!! No už na to prdííím, něco málo jsem si obnovila,ale moc jsem nestihla!! Pro zatím jdu pryč, jdu péct jidášky a loupáčky,těstíčko už nakynulo,tak jdu dělat něco užitečného,pro přítele. Třeba to zas večer na chvilku pustí!! Nooo o tom ale pochybuju!!:P

  3. #53

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    30
    Monde
    Kouzelnictví

    Hrůůůůůza!!!!

    Už si připadám jak někde ve snu!!! Pořád mi to nejede!!! Teda abych byla spravedlivá, včera večer mi to asi tak půl hoďky jelo,dneska slabou hoďku a teď jsem se vrátila z procházky a chtěla jsem si na chviličku zahrát a ono zase nic!!! Jenže jsme tady asi fakt jen tři komu to nehraje, nebo už vám to jede?? Mě néééé.....

  4. #54

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Šlak by je vzal, totálně znechutit hraní, o to jde celýmu týmu rádoby odborníků a samozvanejch " mravokárců " ..
    Když by u mne ve firmě odváděli lidi takovouto práci, kopnul bych je do prdele bez udání důvodu.
    Nechápu, proč si TSO drží tyhle darmožrouty.

  5. #55

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    30
    Monde
    Kouzelnictví
    Berry_07.......moje řeč, je to prostě bordel!! Nikdo se k ničemu nevyjádří a přitom hra už blbne víc jak týden!!! Zmůžou se jen na to,aby "poradili" vyčistěte PC,přeinstalujte to nebo to a víc nic!!! Stejně jsou to žvásty,protože nic z těch jejich "super rad" nefunguje!!! Je pravda,že to je jen hra a jak by řekl starej Škopek.. jde o hov.. ,ale pokud prezentují na netu, jak skvělá,bezplatná hra to je, tak ať si zajistí její fungování a nedělají z lidí blbce!!! Za ten týden mi to naskočila asi 3x!!! Zjistila jsem vždycky,že mám doly v čudu,a stavební místo už nemám...., no prostě je to ubohost!!!!

  6. #56

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím naštvaně všechny nas..ané hráče a hráčky. Tak mě hra nejde už druhý týden. Stále to samé, beze změny. Psala jsem všude i na podporu a STÁLE nic. Ze 4 vypůjčených noťasů a 2 PC mi to jede na 1 malém líném půjčeném noťásku. Už mě to nebaví.... nikdo se neozve, vše dle rady pročištěné atd. a nic. Stejně je to na H....O, ptž vše jde normálně, takže chyba bude jinde.

  7. #57

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    30
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Andelka View Post
    Zdravím naštvaně všechny nas..ané hráče a hráčky. Tak mě hra nejde už druhý týden. Stále to samé, beze změny. Psala jsem všude i na podporu a STÁLE nic. Ze 4 vypůjčených noťasů a 2 PC mi to jede na 1 malém líném půjčeném noťásku. Už mě to nebaví.... nikdo se neozve, vše dle rady pročištěné atd. a nic. Stejně je to na H....O, ptž vše jde normálně, takže chyba bude jinde.
    Jj pořád to samé, pořád to nefunguje!! Teda abych byla spravedlivá včera mi to asi hodinu večer šlo!!! Ale to je tak všechno!! Taky jsem psala kam se dá a NIC!!! Psala jsem i na facebook a tam mi odpověděli,že facebook není ten správný kanál, ať na píšu na podporu,tak jsem se musela smát . Na co teda ten facebook mají ??? . Vím, že v mém PC chyba není. Když jsem na tu hru nadávala,tak přítel sednul k PC a založil si také profil,no a světe div se on hraje v pohodě a já nic. Takž se nabízí otázka, proč na tom samém PC jeden profil funguje a druhý ne??? Jsem hoooodně zvědavá jestli se mi z adminů někdo ozve a napíše sem nějaké moudro!! Mám pocit,že nikdo na dotazy a problémy tady nereaguje!!! Možná kdybych tak napsal nějaký příspěvek pěkně od plic,sprostě,tak by se zmohli jen na to,aby mě blokly za nevhodný příspěvek!!! Je to od nich opravdu ubohé!!! Tak všem přeji pevné nervíky a hlavně krásný víkend.

  8. #58
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    taky jsem psala kam se dá a nic!!! Psala jsem i na facebook a tam mi odpověděli,že facebook není ten správný kanál, ať na píšu na podporu,tak jsem se musela smát . Na co teda ten facebook mají ???
    :d :d :d :d :d
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  9. #59

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    mam rovnaky problem s pripojenim ( panacek busiaci do serveru a ..... prd) ako vy , trochu som experimentoval na virtualnom pc a pravdepodobne to suvisi s aktualizaciou Flash playeru ktora brebehla zaciatkom februara. Na virtualoch so starou verziou sa zda ze hra funguje bez vacsich problemov. Po zaktualizovani na poslednu mi to zacalo trotlovat na kazdom virtuali . Kazdopadne Devs by uz mali pohnut ritov.

  10. #60

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    30
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by DarkBone View Post
    mam rovnaky problem s pripojenim ( panacek busiaci do serveru a ..... prd) ako vy , trochu som experimentoval na virtualnom pc a pravdepodobne to suvisi s aktualizaciou Flash playeru ktora brebehla zaciatkom februara. Na virtualoch so starou verziou sa zda ze hra funguje bez vacsich problemov. Po zaktualizovani na poslednu mi to zacalo trotlovat na kazdom virtuali . Kazdopadne Devs by uz mali pohnut ritov.
    No a zase dneska nic!!! :P pokoušela jsem se asi 3x rozjet hru, ale marně!!! Prostě nefunguje,teda abych byla upřímná, mě nejde rozjet. Přítel hraje v pohodě a podotýkám, že hraje na tom samém PC, kde mě to nejede!! Nikdo se nenamáhá to tady vysvětlit!!! K čemu teda diskuze jsou??? JSOU NA PRD!!! Ptám se už po několikáté...PROČ TO NEFUNGUJE???...A NERAĎTE MI PSÁT NA PODPORU, TO NEMÁ SMYSL!!! STEJNĚ SE NIKDO NEOZVE!!!!... :P :P

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.