Reply to Thread
Page 5 of 33 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast
Results 41 to 50 of 329

Thread: pripojeni ke hre

  1. #41

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    jj,bud v pohodě,hlavně si zachovat určitý nadhled,vše zlé je k něčemu dobré.
    Třebas:

    1) -víš kam nemáš strkat čas a peníze .... (tedy není-li pozdě ,-) )
    2)-nevypěstuješ si další závislost ..(máš-li už nějakou)
    3)-pakliže tě něco trápí a nemáš se komu vykecat ... (už víš kam můžeš bez obav napsat,budeš kvapíkem vyslyšena ,-) )
    4)-budeš chodit víc na vzduch ...(s pejskem,přítelem,přítelkyní,kamarádem či manželem...tedy jest-li jim hra také nende ? :-))) )
    ..atd...
    Jak je zřetelné,poskytovatel a doufam že i my (zřejmě 3 ? ) uživatelé sz toho vředy nedostaneme,tak proč se tím více zabývat ? ,-)

    ...hlavně ŽÁDNÁ kladívka !!!! ,-) :-)))

  2. #42

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    30
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Baban View Post
    jj,bud v pohodě,hlavně si zachovat určitý nadhled,vše zlé je k něčemu dobré.
    Třebas:

    1) -víš kam nemáš strkat čas a peníze .... (tedy není-li pozdě ,-) )
    2)-nevypěstuješ si další závislost ..(máš-li už nějakou)
    3)-pakliže tě něco trápí a nemáš se komu vykecat ... (už víš kam můžeš bez obav napsat,budeš kvapíkem vyslyšena ,-) )
    4)-budeš chodit víc na vzduch ...(s pejskem,přítelem,přítelkyní,kamarádem či manželem...tedy jest-li jim hra také nende ? :-))) )
    ..atd...
    Jak je zřetelné,poskytovatel a doufam že i my (zřejmě 3 ? ) uživatelé sz toho vředy nedostaneme,tak proč se tím více zabývat ? ,-)

    ...hlavně ŽÁDNÁ kladívka !!!! ,-) :-)))
    Neboooj kladívko nevezmu,za to mi to nestojí, i když mě to dost naštvalo,ale co nadělám. Stejně budou nakonec tvrdit,že to je naše chyba, že jiným to jde. No a ten vzdoušek jen prospěje, já hraju jen,když je přítel mimo dům ,takže vše v pohodě, za chvilku mizím na vzduch,tak krásný večer čauky...... PS- pokud to zas někdy půjde a ty to nevzdáš dám si tě do přátel,mohu?? Tedy pokud nemáš plno.
    Last edited by HONZINEK; 12.02.15 at 17:00.

  3. #43

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    30
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by HONZINEK View Post
    Neboooj kladívko nevezmu,za to mi to nestojí, i když mě to dost naštvalo,ale co nadělám. Stejně budou nakonec tvrdit,že to je naše chyba, že jiným to jde. No a ten vzdoušek jen prospěje, já hraju jen,když je přítel mimo dům ,takže vše v pohodě, za chvilku mizím na vzduch,tak krásný večer čauky
    PS - pokud to náááhodou zas někdy půjde, dám si tě do přátel,pokud tedy nemáš už plno,mohu??

  4. #44

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by HONZINEK View Post
    PS - pokud to náááhodou zas někdy půjde, dám si tě do přátel,pokud tedy nemáš už plno,mohu??
    ..jasnačka,přidej,sic to vypadá že u toho budeme jíst vánočku,ale alespon si ušetříme za ten čas na dárečky ,-)

  5. #45

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    30
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Baban View Post
    ..jasnačka,přidej,sic to vypadá že u toho budeme jíst vánočku,ale alespon si ušetříme za ten čas na dárečky ,-)
    Tak jsem se teď vrátila z aerobicu a chtěla jsem si zahrát,no a ono ZASE NIC!!! Se asi picnu!! Fakt to vypadá na tu vánočku

  6. #46

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    30
    Monde
    Kouzelnictví

    Jsem zvědavá!!!

    Tak jsem napsala na podporu,budu čekat co mi odpoví!!! Jinak opravdu skončím a najdu si hru ve které nebudu muset tři dny stát a tím přicházet o to,co jsem si ve hře vybudovala!! Teď si jdu dát sprchu,sklenici džusu a sednu ke krbu . Tak všem krásný večer ahojky

  7. #47

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    ..no,co bych ti povídal,mě ještě nepřišla zádná odpověd od včera :-(
    ...nende se připojit ani na test server (alespon tedy mě) ,ale i kdyz nejsem zadny angličan,tak tam mají alespon trocha slušnosti a píšou že by to mělo jít od pátku...tak třebas se chytneme i tuná ? ...budeme doufat ,-)

  8. #48

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    No tak já panáčka na nervy, dalšího také tak, když jsem zjistila, že vlastně komunikuji jen s Vámi. Pro ty další už nemám pochopení. /NÁPOVĚDA/PODPORA/ fakt pomoc...Budu ráda, když to někdy třeba půjde, přidat si Vás... TeĎ již nemám sílu a jsem opravdu nas.ratá a smutná.

  9. #49

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    30
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Andelka View Post
    No tak já panáčka na nervy, dalšího také tak, když jsem zjistila, že vlastně komunikuji jen s Vámi. Pro ty další už nemám pochopení. /NÁPOVĚDA/PODPORA/ fakt pomoc...Budu ráda, když to někdy třeba půjde, přidat si Vás... TeĎ již nemám sílu a jsem opravdu nas.ratá a smutná.
    Zdravím,no tak já jsem si do toho džusíku taky panáčka přidala, jen jsem to na sebe nechtěla prásknout tak honem . Nas-raná jsem byla taky a dost,teď už je mi jasný,že od úterka mám všechny doly v čudu,takže suroviny budu znovu muset hledat,tedy pokud se to někdy rozjede !!! Jsme asi fakt začarovaná trojka . Jinak přeji krásný den,pátek 13. , a celý víkend. Jdu si zahrát Farm Heroes Sagu ne facebook, ta jede pořád ...

  10. #50

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    30
    Monde
    Kouzelnictví
    No tak jsem to zkusila a hrajuuuuu...... ..... je ovšem otázka jak dlouho!!!

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.