Reply to Thread
Page 33 of 33 FirstFirst ... 23 31 32 33
Results 321 to 329 of 329

Thread: pripojeni ke hre

  1. #321

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    tak jinak, z tweetu: (jsou tam i časy od aktualizace)


    Settlers Online EU
    ‏ @TSO_UK
    57 min.před 57 minutami

    Uživatel Settlers Online EU retweetnul uživatele Settlers Online EU.

    Update: website/forum service has been restored. Game servers expected to be restored at approx. 17:00 GMT. ~Saqui

    Uživatel Settlers Online EU dodal
    Settlers Online EU
    @TSO_UK
    The technical difficulties are still being investigated, we will keep you updated. https://twitter.com/TSO_UK/status/975305898292891648
    Zobrazit toto vlákno
    Přeloženo z angličtina službou Microsoft

    Update: web/Forum služba byla obnovena. Očekává se, že herní servery budou obnoveny přibližně v 17:00 GMT. ~ Saqui https://twitter.com/TSO_UK/status/975425109631668225
    1 reply 0 retweetů 0lajků


    na FB ten příspěvek "15:00..." ve dvě hodiny ještě nebyl, díval jsem se na to, jestli není něco nového.

  2. #322

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    včera jim podle mne padli servery a nepovedlo se jim to do večera rozchodit, dnes naběhla normální údržba která mela byt puvodne do 16:00, v 15:00 to prodloužili do 17:00 ale i tak to porad nefunguje

  3. #323

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdá se, že to už nabíhá...

  4. #324

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Jak jsem psal, nehádám se stebou, beru to podle toho jak to vidím já a kdy jsem se dostal k PC. Ale popravdě, Ať je to update ze včerejška nebo dneška, stále to nic nemění na tom, že to nefunguje a ani není jakákoliv informace o tom, jestli je to u nich, nebo někde jinde. A ani kdy to vlastně asi půjde. :-)

  5. #325

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    už jsem tam :-D

  6. #326

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak já teda nevím, ale mně to stále píše "Spojení selhalo" :-(

  7. #327

    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    nejde již druhý den

  8. #328

    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    53
    Monde
    Kouzelnictví
    A jeste nejakou dobu nepujde, viz post z EN fora od BB_Saqui. Udrzba je posunuta do 20. hodiny naseho casu.
    Hello, again folks! Unfortunately, we are going to need another two hours to ensure the game is back up with enough stability. I know this is frustrating for a lot of you, but we need the extra time to try and get it all down smoothly, and so that there are no hidden surprises when we deploy the technical implementation of the Easter Event. The new ETA is now 19:00 GMT.

  9. #329

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Mě to pořád nejde nalogovat :-(

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.