Reply to Thread
Page 31 of 33 FirstFirst ... 21 29 30 31 32 33 LastLast
Results 301 to 310 of 329

Thread: pripojeni ke hre

  1. #301

    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Earth
    Posts
    78
    Monde
    Kouzelnictví
    2 Donnie43201 Obávám se, že přesně tak nějak to bude. Asi bych byl osobně v tomto případě pro řádný ROLLBACK na stav před pádem ze soboty!

  2. #302

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdar ...tak už je to 24hodin co je hra nedostupná. Docela by mě zajímalo co se děje a bude li šance aspoň 5 min [HRÁT]

  3. #303

    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak co myslíte už to dnes půjde? Já měla dnes sbírat drahokamy a jelikož jsem se včera nepřihlásila, tak nic, chtělo by to obrovskou kompenzaci

  4. #304

    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Pondělí ráno a stále hra nejede... Ten sedmidenní prémiák, co jsem si před víkendem na zkoušku aktivoval, byl asi mým posledním, protože tady se jak koukám opravdu vyplatí...

  5. #305

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak druhý den čekám a připojení stále nikde....Kdy to spustíte ? A KDO NÁM NAHRADÍ ty diamanty za přihlášení ?

  6. #306

    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    tož co s tím děcka máte, že vám to nefunguje? alespoň by jste se mohli ozvat...

  7. #307

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Ani já se nemohu při hlásit,včera celý den a dnes také ne i když udržba má začít až v 8 hod

  8. #308

    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    furt dokola Spojení selhalo

    Je nám líto, ale spojení se serverem "The Settlers Online" selhalo. Pokuste se prosím opětovně připojit. Jestliže problém přetrvává, navštivte prosím domovskou stránku a fórum, kde najdete další informace.
    Pracujeme na řešení problému.
    Nechcete si nechat nic uniknout?
    Sledujte nás na webu Twitter a Facebook.

  9. #309

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    66
    Monde
    Kouzelnictví
    No mohli to říct dopředu, že jim to pár dní nepůjde, ale takhle to je docela pěkná dovolená :-)

  10. #310
    Tomasbecket
    Guest
    Už do neděle 18.3. se nemužu připojit ke hře - co se děje ?

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.