Reply to Thread
Page 4 of 33 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast
Results 31 to 40 of 329

Thread: pripojeni ke hre

  1. #31

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím, od včerejšího dne se nemůžu dostat do hry. Přihlásím se, naběhne, ukáže tipy dne a konec. Panáček s kladivem: Připojení k serveru bylo ztraceno. Počkejte, než se nám podaří problém vyřešit. A tak čekám a čekám... zkusila jsem to i na jiném prohlížeči a stále stejná chyba. Můžete prosím poradit Děkuji Andělka

  2. #32

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahojte,také se nemohu od včera přihlásit,švihák mlátí do PC a stále hlásá problém s připojením k serveru. :-(

  3. #33

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    30
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahojky,už druhý den se mi nejde přihlásit do hry,skočí mi tam tipy,pak panák s kladivkem a nic!!!Včera mi to na chvilku naskočilo,stačila jsem zjistit,že mi skoro ve všech dolech došly suroviny,takže je budu muset stavět znovu!!! Štve mě to!!! Kdo mi tak asi na ně dá suroviny??? Přijde mi to jako naschvál!!! Hráči přijdou o suroviny a tak si budou muset připlatit,že??? No holt nějak se peníze vydělat musí!!! Hlavně mi neraďte,abych vyčistila PC,to opravdu nemusíte,to dělám pravidelně i bez rad!!!! Na začátku je psaná krátká údržba,ale je psaná od 10.00 hod. !!! Nebo neznají hodiny??? FAKT MĚ TO ŠTVE,ŽE JSEM PŘIŠLA O DOLY A JEŠTĚ ZASE PŘIJDU!!!!!!!!!!

  4. #34

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahojte,u mě to samé jako u Honzinek,s tím rozdílem že se mi nepodařilo připojit vůbec už druhý den :-( .

  5. #35

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    30
    Monde
    Kouzelnictví
    Ty vodo to je fakt hrůza!! Jak dlouho ještě ta hra nepůjde???? Je někdo schopný odpovědět?? To chce člověk asi moc,že?? Třetí den už to nejede!! Naskočilo mi to zas jen na minutku,jen abych zjistila,že mám VŠECHNY LOMY V KELU a zase to vypadlo!!! Pokud to má být na hráče nějaký "nátlak", aby po dobu "údržby", přišli o lomy a jiné věci a pak si museli pěkně všechno dokupovat za normální peníze,tak je to od vás pěkně ubohé!!! Nebo dostaneme nějakou kompenzaci od vás za to, že jste "nahlásili" údržbu na pár hodin a jsou z toho skoro tři dny??? To asi těžko,že?? Je mi jasný,že je to hra a hraju ji jen pro radost,ale pokud někam napíšu od teď do určité doby bude něco mimo provoz,tak to dodržím!!!!!! Nehraju to moc dlouho,ale myslím,že brzy přestanu!! Očekávala jsem fér hru a né nějaké habaďůry!!!!

  6. #36
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Mě to funguje. Jen mimochodem, že dělají pěkné věci, ale tohle ne.
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  7. #37

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    30
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Ravise View Post
    Mě to funguje. Jen mimochodem, že dělají pěkné věci, ale tohle ne.


    hmmmm,tak to se tedy máš,já stále nic!! Píšu nějaké věci na PC, tak jsem si myslela, že při tom budu trošku hrát,no nehraju ,tak budu mít alespoň práci dříve hotovou a půjdu na vzduch . Třeba se to umoudří a večer budu moci stavět nové lomy, pokud budu mít z čeho . No a pokud ne, tak končím!!! Přeji krásný zbytek dne všem

  8. #38

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Také stále čekám, jestli alespoň někdo odpoví. Furt se nic neděje, super ONLINE HRA fakt. Už mě to také štve. Zkusila jsem to z práce /hrát nemůžu/ a zjistila, že je vše prázdné. Nic moc jsem nestihla postavit. Asi také skončím s hrou. Tohle mě nebaví.

  9. #39

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahojte,prave jsem se vratil z prace a koukam.....beze změn :-(
    Asi to nende jen nám Holčičky,toz se tím NIKDO nebude zabývat ,-) Zkoušel někdo psát na podporu jako já v čera ? ...Krom automatické odpovědi :

    Včera 11. 2. 2015, 17:50:12

    Ahoj Baban,

    Děkujeme za kontaktování se ze zákaznickým centrem hry The Settlers Online CZ.

    Zpráva byla přijata a brzy se s Vámi budeme kontaktovat

    ...je klid po pěšině,třebas jste byl někdo úspěšnější ?

    PS: Děkuji za PODPORU ! ....ještě že je kam napsat ,-)

  10. #40

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    30
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Baban View Post
    Ahojte,prave jsem se vratil z prace a koukam.....beze změn :-(
    Asi to nende jen nám Holčičky,toz se tím NIKDO nebude zabývat ,-) Zkoušel někdo psát na podporu jako já v čera ? ...Krom automatické odpovědi :

    Včera 11. 2. 2015, 17:50:12

    Ahoj Baban,

    Děkujeme za kontaktování se ze zákaznickým centrem hry The Settlers Online CZ.

    Zpráva byla přijata a brzy se s Vámi budeme kontaktovat

    ...je klid po pěšině,třebas jste byl někdo úspěšnější ?

    PS: Děkuji za PODPORU ! ....ještě že je kam napsat ,-)
    No vypadá to tak,že jsme asi nějaká začarovaná trojka, který to nejde. Nikdo se jinak neozval. Asi nějaký bermudský trojúhelník!! Mě to vlastně nejde od úterka!! Jen dvakrát jsem měla minutku na to,abych zbourala lomy,ale na postavení nových už nezbyl čas,naskočil panáček s kladívkem a šlus!! Asi taky vezmu kladívko.... ...

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.