Reply to Thread
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 35

Thread: Settlers of Future [S-o-F]

  1. #21
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Seznam členů aktualizován (dlouhodobě neaktivní a neplniči CQ byli propuštěni). Pokud někdo posílá žádost o vstup do cechu, tak napište zprávou nebo šeptem někomu z vedení, popřípadě minimálně u žádosti napište nějaké informace (level, ...).

  2. #22
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Seznam členů aktualizován (dlouhodobě neaktivní a neplniči CQ byli propuštěni). Pokud někdo posílá žádost o vstup do cechu, tak napište zprávou nebo šeptem někomu z vedení, popřípadě minimálně u žádosti napište nějaké informace (level, ...).

    P.S.: Také máme novou básničku.

  3. #23
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Seznam členů aktualizován (dlouhodobě neaktivní a neplniči CQ byli propuštěni). Pokud někdo posílá žádost o vstup do cechu, tak napište zprávou nebo šeptem někomu z vedení, popřípadě minimálně u žádosti napište nějaké informace (level, ...).

  4. #24

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,mám level 37,aktivní 1x-2x za den-dělám na směny,pokud je místo rád bych se přidal.

  5. #25
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Seznam členů aktualizován (dlouhodobě neaktivní a neplniči CQ byli propuštěni). Pokud někdo posílá žádost o vstup do cechu, tak napište zprávou nebo šeptem někomu z vedení (minimálně u žádosti napište nějaké informace (level, ...)).

  6. #26

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím.Jsem lvl 35 a chci se zeptat jestli by nebylo volné místečko.Jsem tu skoro každý den večer.Předem děkuji za odpověď a přeji příjemnou hru.

  7. #27
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Metax View Post
    Zdravím.Jsem lvl 35 a chci se zeptat jestli by nebylo volné místečko.Jsem tu skoro každý den večer.Předem děkuji za odpověď a přeji příjemnou hru.
    Posláno.

  8. #28
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Seznam členů aktualizován + nová básnička. Pokud někdo posílá žádost o vstup do cechu, tak napište zprávou nebo šeptem někomu z vedení (minimálně u žádosti napište nějaké informace (level, ...)).
    Last edited by SeFF; 20.10.15 at 21:45.

  9. #29

    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím, chtěla bych se přidat. Mám lvl 23, hraji denně.

  10. #30
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Seznam členů aktualizován. Pokud někdo posílá žádost o vstup do cechu, tak napište zprávou nebo šeptem někomu z vedení (minimálně u žádosti napište nějaké informace (level, ...)).

    Byly upravena pravidla cechu, kdy nová pravidla začnou platit až při dalším updatu.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.