Reply to Thread
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 35

Thread: Settlers of Future [S-o-F]

  1. #11
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Seznam členů aktualizován. Pokud někdo posílá žádost o vstup do cechu, tak napište zprávou nebo šeptem někomu z vedení.

  2. #12
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Seznam členů aktualizován. Pokud někdo posílá žádost o vstup do cechu, tak napište zprávou nebo šeptem někomu z vedení, popřípadě minimálně u žádosti napište nějaké informace.

  3. #13

    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Žatec
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, jsem z cechu ObchF, od Mirdy a máme se hlásit zde, pro přestup. Tak snad tak činím správně :-)
    Jinak, Pospa_Scorpion, level 43, každý den jsem ve hře. Dělám na směny, tak úkoly cechu plním v různém čas. horizontu ( v rámci dne ) :-)

  4. #14
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Pospa_Scorpion View Post
    Ahoj, jsem z cechu ObchF, od Mirdy a máme se hlásit zde, pro přestup. Tak snad tak činím správně :-)
    Jinak, Pospa_Scorpion, level 43, každý den jsem ve hře. Dělám na směny, tak úkoly cechu plním v různém čas. horizontu ( v rámci dne ) :-)
    posláno

  5. #15
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Seznam členů aktualizován. Pokud někdo posílá žádost o vstup do cechu, tak napište zprávou nebo šeptem někomu z vedení, popřípadě minimálně u žádosti napište nějaké informace (level, ...).

  6. #16
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Seznam členů aktualizován. Pokud někdo posílá žádost o vstup do cechu, tak napište zprávou nebo šeptem někomu z vedení, popřípadě minimálně u žádosti napište nějaké informace (level, ...).

  7. #17
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Seznam členů aktualizován. Pokud někdo posílá žádost o vstup do cechu, tak napište zprávou nebo šeptem někomu z vedení, popřípadě minimálně u žádosti napište nějaké informace (level, ...).

  8. #18

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj. Mám level 43, nejsem v žádném cechu. Hraju obvykle minimálně 1x za den. Prosím, zda to bude možné o vstup do vašeho cechu.

  9. #19
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by ef605 View Post
    Ahoj. Mám level 43, nejsem v žádném cechu. Hraju obvykle minimálně 1x za den. Prosím, zda to bude možné o vstup do vašeho cechu.
    Pozvánka poslána.

  10. #20
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Seznam členů aktualizován. Pokud někdo posílá žádost o vstup do cechu, tak napište zprávou nebo šeptem někomu z vedení, popřípadě minimálně u žádosti napište nějaké informace (level, ...).

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.