Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 17 of 17

Thread: Platba kartou

  1. #11

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    40
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Wilentretemerth View Post
    Tak to je zoufaly jak to tady funguje, teda nefunguje, když nejsou schopný opravit ani to aby jim člověk mohl poslat peníze, už druhá mega happy a pořád nejde zaplatit kartou, na tom je jasně vidět jak jde hra do kopru.
    no 2 mesice to nejde a podpora stale nic.

  2. #12

    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    jj úplně stejná zkušenost... Podpora opravdu podporuje. Já takto pracovat tak letím na hodinu

  3. #13
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,

    bylo to způsobeno technickou chybou na straně poskytovatele plateb, proto oprava trvala déle, než by měla. Od pátku je vše funkční.

    Každý, kdo nemohl platit kartou a napsal na podporu, dostane myslím férovou nabídku.

    BB_Kahsi

  4. #14

    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Nemohl by tu férovou nabídku dostat každý kdo se snažil zaplatit kartou a nemohl?

  5. #15
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Mohl, ale musí být nějaká dokumentace toho, že vám to opravdu nešlo. Předchozí příspěvěk v tomto vláknu beru, prosím napsat na podporu.

  6. #16

    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Dík, to jsem nečekal, mám i screen.

  7. #17

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    A když nemožnost platit jakkoli přetrvává a podpora nereaguje? Francouzská chybová hláška je tu někde napsaná, mám její printscreen, ale podpora ani neodpověděla na nahlášení.... a není to servrem, zkoušela jsem objednávat i z PC, kde se pár minut předtím podařilo bez problému objednat pro jiný účet....

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.