Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Thread: Filtrace prodejů na tržišti

  1. #1
    Kittanya
    Guest

    Filtrace prodejů na tržišti

    Je to jen malá drobnost, ale kdyby se vyladila rozhodně by se zlepšila kvalita obchodů. Jde o to, že když si člověk nechá seřadit komodity k prodeji (nebo k nákupu) podle abecedy a nakoupí jednou, podruhé už si musí zboží nechat znovu řadit. Nebo když chce zalistovat v nabídce, komodity se zase pomíchají. Šlo by to nějak zařídit, že by nákup nezrušil poslední volbu? Bylo by to opravdu milé a myslím si, že by to obchod zrychlilo.

    Další věc. Když si člověk povídá na chatu, obvykle si rozšíří okno, aby teho viděl co nejvíc. Jenže pak už to nejde zminimalizovat a pokud se chce zároveň kouknout do knihy úkolů nebo si změnit nastavení hry, musí dát refresh.

    Jinak díky bohům za náhled boje, ony některé ženské válkám fakt zas tolik nerozumí.: Cool:

  2. #2
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,

    k tomu obchodu předám námět vývojářům.

    Chatovací okno má v pravém horním rohu takovou malou čárku, za tu se dá zmenšit.

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, me se da chatovaci okno zmensit tak, ze si do nej nakliknu a pak ho koleckem na mysi stahnu dolu.

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Další věc k obchodu:
    při nákupu se zobrazí hláška:

    [14:23] System: Transakce byla provedena. Další informace naleznete v poštovní schránce.
    Avšak žádné informace o prodeji nepříjdou - občas zapomenu, co jsem vlastně a za co prodával nešlo by to opravit? Nejlépe přidat i kdo koupil

  5. #5

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Dracica View Post
    Další věc k obchodu:
    při nákupu se zobrazí hláška:



    Avšak žádné informace o prodeji nepříjdou - občas zapomenu, co jsem vlastně a za co prodával nešlo by to opravit? Nejlépe přidat i kdo koupil
    nat tymhle sem se takej pozastovoval tyhle informace se obevuji az pri dalsim prihlaseni nebo nejake dobe taky mi vadi ze je nemam hned

  6. #6
    Kittanya
    Guest
    Já už na to přišla. Stačí kliknúť na ty dvě šipečky (nahoru a dolů) úplně nahoře v tym chatovacím okně, držet a táhnúť nahoru nebo dolů. A ono sa to roluje nahoru nebo dolů. No, to jsem zase objevila Alfu Centauri, co? :-D

  7. #7

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    a ja bych u obchodu uvital, kdyby si slo zadat a vyfiltrovat, kolik za co jsem ochotnej dat.. je tam plno strasnejch nesmyslu typu 1 ryba za 425 minci apod. a je to pak neprehledny

  8. #8
    oiiik's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Prague
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    bylo by super, kdyby filtr u obchodu fungoval i bez diakritiky+ souhlas s Pospa

  9. #9
    ARCHiARiAN's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Mě by pro začátek stačilo kdyby okno s tržnicí šlo rozšířit podobně jako u chat. okna. Někdy je tam toho dost a o kousek navíc by se hodil.

  10. #10

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Vzhledem k tomu, že tržiště je zahlcený nesmyslnýma nabídkama, asi by bylo vhodné udělat třeba 5% nevratný poplatek za vložený lot.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.