Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 16 of 16

Thread: Filtrace prodejů na tržišti

  1. #11

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    21
    Monde
    Kouzelnictví
    Trh je volný prostor, kde každý hráč má možnost jeden SLOT zdarma umístit. Jak bude vypadat jeho nabídka, je pouze na něm. Další sloty jsou již za poplatek 3-30Mincí (nebo drahokamy). Rád bych upozornil, že hra je nová a spousta hráčů zkouší, jak co nejrychleji vydělat, tento způsob však většinu stejně rychle omrzí a začnou se vytvářet odpovídající nabídky.
    Jinak pro filtraci je možné zadat název suroviny kterou hledáte, a omezit tak několik stránek nabídek.

  2. #12
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by Krwell View Post
    Jinak pro filtraci je možné zadat název suroviny kterou hledáte, a omezit tak několik stránek nabídek.
    bohužel to neví zda hledáš nabídku nebo cenu

  3. #13

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví
    jak je to vlastně s těmi dalšími prodejními sloty? Když si jej zakoupím, bude ten slot navíc odemčen stále, nebo jen do ukončení dané nabídky? Zatím mi nepřebývají mince, natož drahokamy, abych to testnul :-)

  4. #14

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    21
    Monde
    Kouzelnictví
    eLzyx, slot je odemčen jen pro jednu konkrétní nabídku! Tj. vždy platíš

  5. #15

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Napadla mě možnost v obchodu udělat i filtr, který by mě ukázal co prodávají lidi u nás v cechu. Případně bych tak obchodoval jen s cechem apod.

  6. #16
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by Kittanya View Post
    Já už na to přišla. Stačí kliknúť na ty dvě šipečky (nahoru a dolů) úplně nahoře v tym chatovacím okně, držet a táhnúť nahoru nebo dolů. A ono sa to roluje nahoru nebo dolů. No, to jsem zase objevila Alfu Centauri, co? :-D
    problém nastane pokud mezitím zmenčíš okno prohlížeče ... tak se tohle okýnko zblázní a při klepnutí na tuhle šípku vyskočí nad horní okraj a už ho nezmenčíš
    můžeš pak jen zkusit za plnou velikost okna, F11 nebo zastrčit lištu s přáteli ... a doufat, že to neuteklo moc nahoru ..

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.