Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 15 of 15

Thread: Nezájem

  1. #11

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    tak mě napadá jak asi dělají údržbu na jinde,na FoE trvá pár minut,na Grepolisu taky a je tam taky hóódně světů po celém světě.....tak nevím ale chyba asi nebude na straně hráčů....
    Last edited by Sandro; 14.10.14 at 07:36.

  2. #12
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Sandro View Post
    tak mě napadá jak asi dělají údržbu na jinde,na FoE trvá pár minut,na Grepolisu taky a je tam taky hóódně světů po celém světě.....tak nevím ale chyba asi nebude na straně hráčů....
    Ty neběží pod Flashem pokud vím. O to je to jednodušší.

  3. #13

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    52
    Monde
    Kouzelnictví
    No ja jsem se prez den konce udrzby nedockal a pak jsem odpoledne sel do prace a prisel az druhy den a tim jsem prisel o 100 dia za prihlaseni,ale at si je nabouchaji nekam.Tyhle nesmyslne dlouhy udrzby jsou sileny,copak ti Narodni umelci opravili?Seka se to jako blazen.Cela tahle hra je o nicem,v zadne hre jsem nevidel,aby jsi na nejake dobrodruzstvi cekal pul hodiny,vsude to zavlni a dobro/bonusova mapa,nebo jak se to kde nazyva jede behem par sekund.Halloween je o nicem,nezajimava rybarna s dlouhym casem,kam ji mam postavit,kdyz ti borci z vyvoje nepridali jeste porad zadne misto na ostrove?Mel jsem pred asi 3 roky napad na pristav,ten by sel aspon postavit na vode a mel by rybarske lode,pritom tahle budova je ve starych Settlerech primo klicova,nehlede na dalsi moznosti pri jeho rozsirovani.Radeji ti prodaji lekarnu za 500 dia,nebo cervenej strom.Ted nam jeste vezmou odmeny z dober a bude to uplne skvele.Novy system je narocny na zelezo a kde ho mame asi tak ziskat?Jedina budova je krome klasickeho dolu jen Arkticky dul na zelezo,ale to je proste jen klasicky dul na 5 lvl,neni tam zadna rychlejsi tezba,ve kmeni geologu neexistuje volba na rychlejsi tezbu,ani vetsi mnozstvi v dolu.Tak nevim,jaky umelec tohle vymyslel.Asi pocitaji,ze si lidi budou kupovat doplneni za diamanty.O moznosti,ze by Kahsi napsal na ustredi nebudu ani psat,uz ho tak boli ruce,jak Ubisoftu celej den tleska,ze by to nezvladl.Takze nas cekaji jen svetle zitrky.

  4. #14

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak další chyba.... po zabití golema se mi nesplnil úkol stalo se to někomu ? a MOD nějak nereaguje

    Už to naskočilo, úkol je hotovej
    Last edited by Buakaw; 15.10.14 at 12:43. Reason: Aktualizace

  5. #15
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Buakaw View Post
    Tak další chyba.... po zabití golema se mi nesplnil úkol stalo se to někomu ? a MOD nějak nereaguje
    Jo, zabil jsem prvního a nic. Až když jsem zabil druhého, tak bylo splněno.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.