Reply to Thread
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 40

Thread: Je neco spatne?

  1. #21

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    jak už jsme psali, mnozí se nemohli připojit už od cca 6 hodin českého času

  2. #22

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    hm tak koukám že se stále řeší "údržba".....sorry ale už je 13:24 a přihlásit se nešlo od 7:20....kdy už konečně bude hra fungovat jak má? zlatá BETA verze.....

  3. #23

    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    31
    Monde
    Kouzelnictví
    Na FB je napisane ,ze to bude trvat do 14:00 ... tak neviem.

  4. #24

    Join Date
    May 2014
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    že mne neprekvapuje že se nejde prihlásit, neznamená že mne to neštve.
    Nejde o to že sem snad závislá (kdo není?), ale že si chci hrát když já chci a mám čas a ne když to vyhovuje "údržbe". Páč až hra pujde já treba nebudu mít možnost se prihlásit a hrát...

  5. #25
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Kuchyno View Post
    Na FB je napisane ,ze to bude trvat do 14:00 ... tak neviem.
    A taky je tam napsané, že aktualizace budou na hlavní straně (kde je teď do 1300).

    Mlátit vývojáře do hlavy... Sekyrou.
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  6. #26

    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    36
    Monde
    Kouzelnictví
    Problem se zonami se u mne objevil nekdy kolem druhe (+/- par minut) dnes rano. Prepnul jsem se do dobra, dostal kopanec se spatnou zonou, a po par vterinach ci minutach i ze hry. Pak uz to zpatky slo vzdy jen do knihy ukolu a znova kopanec kvuli spatne zone. A rano kolem osme uz ani to. A protoze je to zrejme problem nad ramec udrzby, urcite se to dneska protahne.

    Jen bych se chtel Kahsi zeptat, proc nevezmou uz odladenou nemeckou verzi. Ta zadny vypadek nema, ty chyby, co se tu objevuji tam nejsou. Byly, ale 3 roky zpatky. Je to nasim jazykem, nebo nedostatecnou HW infrastrukturou nebo cim? Do ted jsem myslel, ze je ta hra nejak rizena a aktualizovana centralne z Nemecka, ale ted to vypada, ze ma kazda zeme vlastni verzi...

  7. #27

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    no ono je skoro 14:00 na hlavní straně pořád stejný canc o ničem co ráno, admin v čoudu, asik má dovolenou, upřímně jako admin v této hře by jsi si nás měl informovat co se děje nebo bude dít, jinak potom nechápu nač tu admina vůbec máme, na to aby si zašel jednou za den na Global kde prohodí pár vět, semo tamo odpověděl tady v diskuzním foru na nějaký dotaz, ale pravidelně když je průser tu nejsi aby jsi informoval, možná by jsi měl občas nakouknout na ANNO na Givola jak to tam vede a jak informuje, určitě ti rád poradí jak uklidnit alespoň trochu nasrané lidi

  8. #28

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    39
    Monde
    Kouzelnictví
    a je to tu zas ráno se nejde přihlásit, odpoledne udrzba do 13 hod v 13.58 pořád pokračuje. Co tam zase sedí a rýpe do toho za amatéry

  9. #29
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Casiopea View Post
    no ono je skoro 14:00 na hlavní straně pořád stejný canc o ničem co ráno, admin v čoudu, asik má dovolenou, upřímně jako admin v této hře by jsi si nás měl informovat co se děje nebo bude dít, jinak potom nechápu nač tu admina vůbec máme, na to aby si zašel jednou za den na Global kde prohodí pár vět, semo tamo odpověděl tady v diskuzním foru na nějaký dotaz, ale pravidelně když je průser tu nejsi aby jsi informoval, možná by jsi měl občas nakouknout na ANNO na Givola jak to tam vede a jak informuje, určitě ti rád poradí jak uklidnit alespoň trochu nasrané lidi
    Ahoj, na hlavní straně informovat nešlo, protože od 10:00 do 14:00 byla údržba Uplay a tak se nikdo (včetně mě a Givola) nemohl přihlásit. Z toho důvodu tam nebyla aktualizace, nemohl jsem ji napsat.

  10. #30

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    no jasně, jenže ono to nejde od 4 od rána víme ? sice tě asi nikdo nemůže nutit aby jsi tu tak brzy ráno byl, ale nevím asi se ráno v nějaký normální čas minimálně nakouknout dá, když je tahle hra tak průserová a obzvlášť při údržbách

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.