Reply to Thread
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 40

Thread: Je neco spatne?

  1. #11

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    nojó asi zase někde "soudruzi" udělali chybičku...

  2. #12

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Nexal View Post
    cca ve 4/5 rano, locknuta zona, vypada to ze reload ve 4 neco nahral co zpusobuje zamknuty zony
    Je to sutný ale musím souhlasit. Minulý týden neměla být údržba vůbec a také jsem se v noci nepřihlásil. Nechápu proč dostáváme od BB info o údržbě když si dělají co chtějí a jak píše "Sandro" nikdo neřeší, že hráči počítají s informacemi, které dostanou...

    Takže ještě jednou DÍKY BB ZA SKVĚLÉ PODMÍNKY PRO HRANÍ....

  3. #13

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Jede mi Pohádkový hrad bez bonusu :-(

  4. #14

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    lidi já Vás nechápu, (skoro) každý úterý je údržba už kolik let, nechápu že vzhledem k následným chybám,bugům atd. je úterý jako den nepoužitelný...a vy pořád děláte stejný blbosti...asi máte naději že z každou údržbou se bude BB chovat líp ...ale už fakt to vzdejte A POUŽIJTE MOZEK !!!

  5. #15

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    To je fakt parada :-((( kdo mi nahradi fazole ktery prodelam v pohadkovem hradu? :-(((((

  6. #16

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Lusika79 View Post
    Jede mi Pohádkový hrad bez bonusu :-(
    No jeste jede bonus ale bude mi kolem 12:00 koncit a ted jeste pred udrzbou jsem to chtela zastavit a nemuzu se nalogovat :-(((

  7. #17

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    no nevím asi to bude tím že jede "údržba" něják nevidím že by jela taky oprava....po každé "údržbě" chyb spíše přibývá....(

  8. #18

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    66
    Monde
    Kouzelnictví
    Údržba je psaná od 10, ale připojit se nešlo už předtím (pokud je to údržbou). Takže když ti někdo dá špatné informace, tak to nejspíš chyba bude, že?

  9. #19

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    Začátek: 10:00 dopoledne (pozor, změna)

    změna je tam napsaná,ale je to takový obecný že z toho člověk nic neví...nevim proč BB má vždy tendence údržbu posouvat sem tam...asi je baví poslouchat to brblání na forku :-D

  10. #20
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, údržba začala až v 10:00, stejně jako údržba Uplay. To byl i důvod, proč jsme to posunuli, aby ve stejný den nebyla jedna 2-7 a druhá 10-13. Proč se někteří nemohli připojit i dřív se teď zrovna šetří.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.