Closed Thread
Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 21 to 30 of 46

Thread: PVP - dojmy a reakce

  1. #21
    lukas84cz's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    98
    Monde
    Kouzelnictví
    Jak píše Ahmeddaben. Hra je pomalá. Na slabším PC je to znát daleko více... To ta hra musí všechno tahat ze serveru? proč si neudělá nějaký dočasný uložiště alespoň pro grafiku jako budovy a ikony. Flash nesnáším už od jeho zrození, a nechápu že je tak oblíbený když je abnormálně náročný na výkon počítače.

    Nešlo by pro nás kteří sedíme jen u 1 či 2 PC udělat normální instalační program?? Už mám toho zasekanýho flashe plný zuby

  2. #22

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    70
    Monde
    Kouzelnictví
    Hra cache pro grafiky ma snad odjakziva. Pomala je proto, ze to pouziva flash a dokud neprejde na jinou technologii, coz se uz ubisoftu nejspis uz nevyplati, tak se s tim jen tezko neco udela.

  3. #23

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Na PvP jsem se hodně těšil, ale zatim teda nic moc. Názvy zbraní i jednotek mi příjdou hloupé, jako třeba útočný luk, co to kurňa je? jak vypadá potom obranný luk? a že těžkou kuši využívá lučištník mi přijde taky nelogické a matoucí (neměl by to být třeba kušostřelec nebo tak něco??)

    Mám rád šerm a historii obecně a proto mi opravdu vadí, když se na různých "historických" hrách objevují naprosté nesmysly. doopravdy bych rád viděl, jak se budete bránit palcátem, jak to dělá těžká pěchota ve hře, nebo jak rychle rozdrtíte nepřítele kopím (palcátem se bránit nedá a kopím efektivně útočit taky jen z těžka). Kdyby to bylo jen o nějakém nesmyslu, ale potom se v těch jednotkách a zbraních vyznat je teda kumšt.

    to už patří spíš ke změnám spojeným s PvP, a to přesouvání budou...fakt nevim, proč po přesunutí budovy musím minutu čumět do monitoru jak trubka než můžu přesunout další...fakt špatný

    co ale na druhou stranu oceňuji je doba čekání při přesunu a rychlejší pohyb maršálu, to by se mohlo zavést i u dobrodružství, baví to pak víc
    Last edited by Don0Chico; 26.11.14 at 09:48.

  4. #24

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den,
    taky bych si dovolil nějakou poznámku. Na PvP sem se nijak netěšil. Settlery hraju právě proto že zde nebyla možnost napadat jiné hráče. Z principu mi to ale úplně špatné nepřijde.
    Co mi ale vadí je že se opět zvedla náročnost hry. Odezvy na cokoli jsou v řádech vteřin.
    Další mínus, opět problém s překladem, proboha co používáte k překladům? i google by to snad přeložil líp. k tomu se vážou popisky, přidáme do hry novou funkčnost, přidáme k tomu úspěchy ale nedáme k tomu popis....
    a poslední věc, generálové. nedá se na ně pořádně trefit, jak se tam zobrazuje armáda, to už bylo na prvním testu, to to ti testeři nehrají ? nebo tam máte jen programátory a nikdo netestuje a odezvy z testovacího serveru jdou do koše ?

    ještě jednu poznámku která souvisí se změnami, ale ne přímo s PvP, přesouvání budov je hezká věc, ale bez možnosti přesunout sklad, kterej sem v začátku špatně umístil a teď jej mám na lvl 4 nebo i 5 jaksi postrádá smysl.

  5. #25

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Valdemar View Post
    tak si pustím hru, těším se jak si odpočinu, a nějakej inteligent změnil pravidla produkce, nic nenapise. Nevim proc si ladim ekonomiku, kdyz to potom nejakej b.... cely rozhodi. mam stu chuti to tady zabalit. fakt super.
    treba citat občas aj oznamenia:

    Některé budovy budou o 50% rychlejší.

    Popis: Ovlivňuje vojenské budovy a budovy které jsou v jejich výrobním řetězci.
    Zdroje: Všechny meče, luky, kuše, děla, koně, bronz, železo, ocel, titan. Dále všechny nové zbraně.
    Čas: 2 týdny (25.11. - 9.12.)

    Změny odměn
    Odměny se přepracují. Místo zbraní budou padat suroviny a odměna bude upravena na základě ztrát jednotek.
    Balancování pohádkových dobrodružství

    Několik jednotek bylo upraveno. Počty životů, útok a u několika i plošný útok.
    Dále i počty zkušeností za zabití.

    Doba produkce jednotek
    Produkčí časy pro Elitní vojáky, Střelce s kuší, Dělostřelce a Kavalérii.

    Úprava zdrojů
    Produkční čas pro ocelové meče, damascenské meče, střelný prach a vozy byla zkrácena. Dále, cena damascenských mečů a kanónu byla zmenšena.

    Typy dobrodružství a ikonky
    Změny typů dobrodružství a dále byly přidány ikonky pro každý typ a obtížnost.

    Odměny z dobrodružství
    Je možné je přidat do hvězdy nebo do skladiště.

    Hledání dobrodružství
    Upraveno hledání, především šance na nalezení a přidání/ubrání několika dobrodružství.

    Ceny dobrodružství
    Upraveny ceny dobrodružství u Kupce, stejně jako výběr.

  6. #26

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    60
    Monde
    Kouzelnictví
    Taky si myslím, že nemá cenu umožnit zdarma přesunovat budovy a zároveň neumožnit přesouvat sklady. To fakt nikdo neuvažuje v souvislostech? Totéž s rychlejší výrobou zbraní atd. Ano, je to fajn, ale jenom než dojdou zásoby uhlí/železné rudy/železa/oceli ve skladu. Když se to nevztahuje na celý řetězec (pracně vypilovaný), schází tomu logika.

    Co se týče PvP, nějak mě ten koncept neuchvátil. Něco vybojovat (prakticky to sebrat někomu jinému) a pak trnout, kdy to zas někdo sebere mně? Spíš měli tu energii a zdroje věnovat vymýšlení dalších dobrodružství, případně vymyslet nějaké nové prvky, které by dobrodružství nějak ozvláštnily, aby to zas lidi bavilo a nedělali to automaticky kvůli lootu nebo zkušenostem. Díky PvP se z toho stává agresivnější hra. Sice tvrdí, že kdo nechce, nemusí se o kolonie zajímat, ale není to tak úplně pravda, protože se kvůli koloniím změnila k horšímu spousta jiných věcí, a to pro všechny. Chápu, že to někoho baví, a nic proti tomu nemám, jenom se to nemělo měnit na úkor ostatních věcí. Prostě ti, kdo nechtějí mít kolonie, ani neměli poznat, že nějaké existují.

  7. #27
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Roderik View Post
    Moje první dojmy:

    Hned výuková expedice se mě zablokovala a nejde znovu načíst. Vždy mě to vykopne ze hry. Expedice nejde ani zrušit, stejný výsledek, vykopnutí ze hry. A vzhledem k tomu, že nejde současně mít spuštěnou expedici a dobrodružství, tak zbývá jen pozvánka na dobro. Ta snad půjde.
    Navrhuji změnu. Možnost mít současně spuštěné dobrodružství, expedici a k tomu jako třetí pozvánku. Expedice má svoje maršály a jednotky, tak by to mohlo jít samostatně od spouštění dobrodružství, ne?
    Ahoj, toto jsem už navrhnul vývojářům.

  8. #28
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by ahmeddaben View Post
    jediné co můžu napsat je to, že hra je neskutečně pomalá. Když na něco kliknu je to tak cca 20vteřin než to něco udělám. O tom, jak dlouho se hra načítá raději nemluvím...
    Ahoj, toto je způsobeno tím, jak každý teď přesouvá. Je to ze strany serveru "drahá" operace, z toho důvodu tam je i ten časovač. Za pár dnů se to zlepší.

  9. #29
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Valdemar View Post
    tak si pustím hru, těším se jak si odpočinu, a nějakej inteligent změnil pravidla produkce, nic nenapise. Nevim proc si ladim ekonomiku, kdyz to potom nejakej b.... cely rozhodi. mam stu chuti to tady zabalit. fakt super.
    Ahoj, seznam změn byl týden dopředu na fóru, a den dopředu na hlavní straně znovu upozornění.

  10. #30

    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    ach jo.
    Last edited by Valdemar; 26.11.14 at 20:23.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.