Closed Thread
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 46

Thread: PVP - dojmy a reakce

  1. #11

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    66
    Monde
    Kouzelnictví
    Doplním to pár poznatky. Trochu mi schází možnost vidět průběh bitvy v záznamu, jako je to u normálních bojů.

    Do obrany jsou jednotky zřejmě zadarmo a okamžitě, není třeba nic vyrábět. K čemu ta obrana je, to mi zatím jasný není. U jedné kolonie mám vykřičník s popisem Colony is under attack!, ale netuším, jak přesně ty útoky vypadají. To by chtělo nějak líp popsat.

    Když mi Explorer najde kolonie na útok, tak to menu není možné rozhodnout později, člověk se musí rozhodnout okamžitě, což je dost hloupé.

    Zatím všechny kolonie (hráno 4x) mají Tier 1, jak a proč se dostanu k jiným tierům, to mi není jasné.

  2. #12

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    prvni dojem? je to matouci kdyz jsou jine jednotky na pvp a jine na pve...

    chvalim, ze je moznost vybirat jake jednotky behem boje.

  3. #13

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    diracc: obrana (obranne budovy, jednotky) nie su až tak zadarmo. po dobiti kolonieje dostanes obranne, stavitelske body napr: 500 zalezi od velkosti kolonieje. za tie body možes kupit male. stredne, velke obrane budovy do ktorých možes nakupit za tie obranne body jednotky.

    nedostatok vidim, ze mas vopred urcene miesta, kde možes stavat OB (obranne budovy). kuprikladu. v jednosm sektoro sa dali postavit dve OB tak že krili navzajom vtup do veliaceho tabora. v druhom sektore boli mimo, nevhodne umiestnene, stacilo znicit jeden tabor banditov, pripadne ho bloknut a cesta k velitelskemu taboru bola volna. u tretieho sektoru to bolo o tom istom. a ked som isiel na hlavneho vudce tak v ceste stali 4 tabory, plus 2 miesta na OB. nakoniec stacilo zničit jeden tabor a zautocil som cez len na vudce. tabory a OB sa dali jednoducho obisť.

  4. #14

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    66
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak samozřejmě, je to omezené body obrany. Myslel jsem tím, že nemusíš mít jednotky vyrobené dopředu. Což je u téhle hry vyjímka :-)

    K té druhé části, to je právě ten problém, který jsem už zmiňoval. Nevím jak obrana funguje. Ale přesto jsem jí stavěl tak, že jsem dával nejsilnější tábory tam, kde se podle mě muselo projít.
    Jestli na moje kolonie útočil někdo reálně nevím, nějaké zprávy mi přišly, ale nepochopil jsem z nich, co se vlastně v kolonii dělo.

  5. #15

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Moje první dojmy:

    Hned výuková expedice se mě zablokovala a nejde znovu načíst. Vždy mě to vykopne ze hry. Expedice nejde ani zrušit, stejný výsledek, vykopnutí ze hry. A vzhledem k tomu, že nejde současně mít spuštěnou expedici a dobrodružství, tak zbývá jen pozvánka na dobro. Ta snad půjde.
    Navrhuji změnu. Možnost mít současně spuštěné dobrodružství, expedici a k tomu jako třetí pozvánku. Expedice má svoje maršály a jednotky, tak by to mohlo jít samostatně od spouštění dobrodružství, ne?

  6. #16

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    zrušte prosím do dneška příspěvky z test serverů, ať není matoucí co jde a nejde

  7. #17

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    jediné co můžu napsat je to, že hra je neskutečně pomalá. Když na něco kliknu je to tak cca 20vteřin než to něco udělám. O tom, jak dlouho se hra načítá raději nemluvím...

  8. #18

    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    tak si pustím hru, těším se jak si odpočinu, a nějakej inteligent změnil pravidla produkce, nic nenapise. Nevim proc si ladim ekonomiku, kdyz to potom nejakej b.... cely rozhodi. mam stu chuti to tady zabalit. fakt super.

  9. #19

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Výroba armády stylem zásobárny je tragédie, kdo to má furt po 25 odklepávat? Nejde udělat tlačítko opakování nebo dát možnost násobku?
    Last edited by Paran; 25.11.14 at 21:52.

  10. #20

    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    to jsem fakt nas....

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.