Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Nová budova - skartovačka

  1. #1

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví

    Nová budova - skartovačka

    Krásný den všem
    Určitě nejsem jediná, komu se ve hvězdě hromadí dobra, která málokdo jezdí a tudíž jsou téměř neprodejná (Synové Veldtu, Pokusy, popř. i Viktor). Líbila by se mi budova, popř. funkce do zásobárny, která by tato dobra "skartovala", tzn., že by se člověk mohl zbavit spousty nepotřebných dober ve hvězdě a zároveň by mu to hodilo pár částí mapek, za které si může u kupce koupit dobro, jaké chce. Přijde mi škoda mít tolik dober ve hvězdě a nemít pro ně využití.
    Omlouvám se, jestli už tu takový návrh byl, ale pátrala jsem a nenašla jsem. A děkuji za případné názory

  2. #2

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    Jednoduché řešení co jsem udělala já. Všechno jsem vykřížkovala :-)

  3. #3
    lukas84cz's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    98
    Monde
    Kouzelnictví
    kdysi šlo alespoň sesbírat kotle a adamantin a dobro zrušit. Teď je to opravdu bezcenné. Hlavně tato dobra nosí průzkumníci celkem hojně a občas si koupím i tu schránku s dobrodružstvím a ta mi ve většině případů padá onen Viktor

  4. #4

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Ano, vykřížkovat se to dá, ale přece jen posílání průzkumníků na dobra něco stojí, tak by z těch nepotřebných dober člověk měl aspoň něco, obzvlášť (přesně jak píše lukas84cz) když tahle nepotřebná dobra nosí průzkumníci nejvíc... Ale tak je to je nápad že... Nápadů tu bylo, které se nerealizovaly...

  5. #5

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak já průzkumníky už na dobra neposílám z toho důvodu že kromě seveřanů si můžu koupit v podstatě vše za mapy. Takže utrácet mince a klobásy za to aby nosili tyhle dobra nebo pár map fakt je podle mě zbytečnost :-) a i vlastně na seveřany je malá šance v truhle za mapy :-D

  6. #6
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Ale jo takový nápad už byl dávno. Ono není důvod si to nepřipomenout, ale pokud tu někdo hraje déle než rok, tak vidí jak se hra vyvíjí a jak když je výplata je akce na dia, která dřív byla opravdu vyjímečně. Prostě to jde do kopru. Dobrých nápadů na rozvoj od hráčů byly stovky, určitě i na německých serverech jsou, ale oni nato kašlou.

    Buďme rádi že po údržbě aspoň naskočí hra. (myslím, že chtít víc by bylo nad jejich síly).

  7. #7
    lukas84cz's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    98
    Monde
    Kouzelnictví
    Zergous, ale když si to vezmeš... během roku se toho hodně změnilo a přibylo i spousta nových a užitečných budov. když jsem začínal, nebyla ani věda, vylepšených generálů,, byl snad jen rychlý a veterán, přibyla nová grafika generálů atd..

    Takže vývoj jde celkem kupředu

    Ale zase za poslední rok přibylo i spousta chyb a přitom celkem banálních jako je poškození diakritiky v CELÉ hře.

    Nebylo by od věci zastavit vývoj na určitou dobu a zabývat čistě jen na chyby?

  8. #8

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    no po poslední údržbě je to padání chatu a hry skutečně výživné, nicméně k tématu, ono by stačilo tak jak je to v ANNO klik pravým a dát sloučit že ? a co nechci prostě vykřížkovat, jenže to by se muselo chtít vývojářům něco takového udělat, nebo by se chtělo, ale hra je zamarasená tolika chybama že všechno nové by způsobilo další :-) ono je nejlepší se na to vysmolit a říct že to nejde

  9. #9

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    no ono by stačilo, kdyby přidali spojování.

    takže třeba by jsi tam měla 27x viktor, jen pod jednou ikonkou. stejně nemůžeš pustit více adv najednou.
    a to samé pro bonusy. třeba 17x exo koš a je to.

    ale to chceme pro vývojáře příliš, udělat z exo koše chováním obyč, pro max počet 25 ks.

  10. #10
    eda82's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    37
    Monde
    Kouzelnictví
    bylo by hezky kdyby se to dalo stohovat aspon ty bonusy

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.