Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Thread: Průzkumníci s bonusem

  1. #1

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví

    Průzkumníci s bonusem

    Tak vám moc děkuji za vaše dočasné bonusové vylepšení, bez bonusu jim to trvalo 5h 11 min a s bonusem jim to trvá 5h 41 min.Takže váš bonus mě při každém hledání poškozuje o 40 minut oproti běžnému času a to by to mělo s bonusem trvat ještě méně než 5h 11min. Tak vám ještě jednou moc děkuji za bonus a prosím aby moji průzkumníci žádný bonus už nedostávali. Jedná se o hledání pokladu na střední dobu hledání.

  2. #2

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    No na průzkumníky to funguje tak že jim to zruší vylepšení za knížky :-) takže vlastně jdou dobu jakou mají danou bez vylepšení, ale geologové fungují :-)


    Tak se zdá že už vše funguje jak má
    Last edited by Lupina; 23.09.14 at 15:32.

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    mne to dneska u geologu pri hledani zlata taky poslalo na 2h, misto psanych 1:16h, maj v tom soudruzi luxusni binec

  4. #4

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Ted jsem posilal pruzkumniky a ukazovalo to 8 hod. Odlogl jsem a kdyz jsem se vratil, tak to ukazuje, ze se vrati za 11.5 hod

  5. #5

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    31
    Monde
    Kouzelnictví
    jj, ukazuje to nesmysly
    teď jsem se zrovna díval kdy dorazí, na ukazateli zbývala hodina 30 minut - podle odhadnutého času nesmysl,
    ani ne minutu na to cinkla pošta a průzkumníci byli zpět

  6. #6

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    no me se normalne pruzkumaci vraci po 21h 50m a po relogu mi to ukazuje 24h

  7. #7

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    32
    Monde
    Kouzelnictví
    Mam stejny problem - bez bonusu se mi pruzkumnici vraceli za 9h 15 min, ten vodnik dokonce o 2 hodiny driv a ted maji dobu navratu po relogu psanou za 12 hodin. Za takovy bonus dekuji pekne :/.

  8. #8
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, chyba u tohoto je jenom grafická, při novém přihlášení to upraví čas v počítadle na starý nezrychlený ALE jinak vše funguje, jak má. Vrátí se přesně, jak mají.

  9. #9

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Asi to tak neni. Bez noveho bonusu meli byt pruzkumnici doma kolem 8 hod, ale fyzicky prisli az po 10 hod

  10. #10

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    32
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj Kashi, to neni pravda, co pises. Pokud by tomu tak bylo, mela bych uz pruzkumniky doma - posilala jsem je o pulnoci a kdyby to fungovalo jak ma, vratili by se domu v 9h 15min. Je 10h 46min a jeste porad jsou na cestach. Kdyby to bylo tak jak tvrdis, ani bych si toho nevsimla, protoze bych je poslala a nez bych logla dopoledne, byli by doma. Jenze pokud se mi nevraci v dobu jak jsem zvykla, zacnu se pidit proc tomu tak je. Za takove experimenty dekuji - nechci. Nacpala jsem do pruzkumniku hromady knizek, abych si ty prichody vyladila tak, aby mi to vyhovovalo a ted v tom mam akorat zmatek.

    Edit: a pokud tvrdis, ze to jen graficka chyba, tak bonus nebere v potaz investovane knizky a prodluzuje dobu navratu. To je nejaky bonus? Spis bych rekla, ze trestnak!
    Last edited by Erina; 24.09.14 at 09:59.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.