Reply to Thread
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 27

Thread: Co to bude?

  1. #11

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    To v pravo dole vyzera ako stajna na produkciu kavalerie. Zeby aj nove jednotky na vyrobu? Alebo nejake nove budovy na vyrobu jednotiek bez surovin? Alebo iba zmena dizajnu sucastnych budov?

  2. #12

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Kdepak, kdyz se zadivate pozorne zjistite, ze je to veda pro generaly, takze konecne po roce jsme se dockali

  3. #13

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Nové tábory banditů na dobrech

  4. #14

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    tak vidím obrané věže a kempy lučištníků, kasárna a překvapují mě římanské orlice... buď pvp na jiném ostrově než domácím a nebo nový nepřátelé ovladané systémem (pvc) kteří budou čas od času napadat naše ostrovy????

  5. #15

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    Jsou to nové zbytečnosti do hry, díky kterým si myslíte, že dostanete z hráčů víc dia a díky kterým budete další rok opravovat nové chyby ve hře tím vzniklé.
    A mohla by díky tomu začít údržba 2x týdně a zvětšit lagy.
    Kdy radši zapracujete do hry věci, co jste hráčům slíbili?
    Jako např. zvětšit rekrutování z 25, suroviny z dober přímo do skladu a další...

  6. #16
    Kubaskovas
    Guest
    Já myslím Ampala, že si jen moc stěžuješ...buď ráda, že vůbec něco nového dělají

  7. #17

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    36
    Monde
    Kouzelnictví
    ampala je chlap a ma tak trosku pravdu aj ked nove veci prijimam na ozivenie v celku rad dufam ze to je predzvest na PvP aj ked to asi nebude no neviem ako bude ta veda na generalov spracovana o co tam pojde :-)

  8. #18

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Kubaskovas View Post
    Já myslím Ampala, že si jen moc stěžuješ...buď ráda, že vůbec něco nového dělají
    Novinky jsou fajn, ty vítám. Jen to nesmí být novinky, co degradují hru.
    Jako např. připravovaný nový super systém bojů, který je děs běs. Např. u dělostřelců nastavit damage 1-160 s přesností 90%,... noo tomu říkám parádní střední kvadratická odchylka, to se to bude bojovat. Co útok, to loterie, co blok nad 2 kola, to loterie... Těším se, až to bude na ostré verzi Jsem zvědav, co to udělá s hratelností hry a jaký bude poměr spokojenost/nasranost hráčů.
    Viz. test server.

    Tohle asi nebude roky slibované PvP, páč nic neprošlo testem a že by hned hurá akce do ostého???
    Ale podle toho, co BB předvádí, to budou jen prach obyčejné nové skiny budov.
    PvP je pro mě moc velký oříšek a mraky práce.
    Jsou rádi, že jakž takž zvládají údržby.

    Nu, jsem zvědav co to bude, tož uvidíme
    Last edited by Ampala; 22.09.14 at 14:21.

  9. #19

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    36
    Monde
    Kouzelnictví
    neakceptujem presun na ostrov bez lode a tam treba pristav to tu strasbe chyba podla mna :-)

  10. #20

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Ampala View Post
    Jsou to nové zbytečnosti do hry, díky kterým si myslíte, že dostanete z hráčů víc dia a díky kterým budete další rok opravovat nové chyby ve hře tím vzniklé.
    A mohla by díky tomu začít údržba 2x týdně a zvětšit lagy.
    Kdy radši zapracujete do hry věci, co jste hráčům slíbili?
    Jako např. zvětšit rekrutování z 25, suroviny z dober přímo do skladu a další...
    už jsem to psal na FB. jen další chyby do hry, který to jen kazí. od doby co se přešlo z Beta nevidím nějaké "vylepšení", které by nebylo bez chyb a zvýšilo atraktivitu pro hráče a přivedlo další hráče.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.