Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Limitované nabídky 16.9.2014

  1. #1
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví

    Limitované nabídky 16.9.2014

    Lékárnička za skoro 500 diamantů? Ha ha ha ha ha :-)

  2. #2

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    nejsi sám kdo se skvěle pobavil

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    no neblaznete to je prece naprosto skvelej kauf by me zajimalo kdo ty ceny za dia vymysli

  4. #4

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    mno to ani nemusí nikdo vymýšlet, BB se poučilo od našich hráčů obchodujících na našem trhu a řeklo si když jsou ochotní nakupovat za tak šílené ceny bonusy a podobné věci, tak určo koupí i lékárničku za 500 dia, je nedostatková, je po ní poptávka BB se naučilo obchodovat

  5. #5

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    kdyby to bylo za 5 dia tak bych to třeba i koupil, ale takhle jsem se zasmál až zabrečel který íkvé tykve to zase vymyslelo

  6. #6
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    aneb jak vyresit problem s questem. na nic jinyho se snad neda pouzit, protoze vsechno ostatni stoji min nez lekarnicka (at uz na trhu nebo za dia)
    Vážení osadníci,v úterý ráno neproběhne údržba serveru. Můžete bez obav hrát.

    Mnoho z vás žádalo dekorativní předměty z dobrodružství.
    Proto přijdou 3 červené stromy do hry, jde je koupit u Kupce, stejně jako školku.

  7. #7

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    jen tak mimochodem jsem dneska měla od známého poštu, dia jsem už hoooooodně dlouho nekoupila a ani nebudu protože není proč, ale od kdy se změnila produktová řada ? respektive od kdy došlo k navýšení ceny diamantů a to celkem citelně ? neměla být hráčská komunika o tom informována ? nebo mi to někde snad uniklo ? koukám na to jak blázen opravdu pěkné D

  8. #8

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    70
    Monde
    Kouzelnictví
    Jen o 25%? Kdyz hraci protestujou hrat tuhle "kazdy den stejnou" klikacku a nikdo si nekupuje strasaky a sudy za 200(?) modrych, tak se zvedne cena, protoze si to prece vsici budou stejne kupovat a zvysi se tim zisk. Nikdy se prece nevydela na tom prodat toho co nejvic, si snad padla z visne, ne? ...

  9. #9

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    34
    Monde
    Kouzelnictví
    Hold musis pocitat take s kurzem Kč vůci Euru.

  10. #10
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    No tak máme rychlé odborníky..... Wow .. by mě zajímalo jestli mají nějakou koncepci změn, nebo prostě někdo sedne k pecku a navrhne nějakou kráfovinu. :-) Jinak pěkný den.

    Btw mám návrh na změnu alias oprava chyby vraťte české fonty!

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.