Closed Thread
Results 1 to 8 of 8

Thread: Lepší oznámení

  1. #1
    strasnik's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    45
    Monde
    Kouzelnictví

    Lepší oznámení

    O tom že bude údržba jsem věděl, nicméně jsem počítal, že bude tak do ( max ) 10:00h ted jak koukam mi na ostrově zustala armáda která měla padnout na dobrodružství. To se ale nestane bo dorodružství mi končí v 11:5O a údržba je do 12:00. Proto bych navrhoval aby oznámení o délce údžby byly zveřejněny alespon 24h dopředu. Vím ře toho chci asi hodně tak to prosím berte jako můj návrh na zlepšení. Děkuji strasnik

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Nejseš sám ,taky nedokončim dobrodružství , a žadna kompenzase prostě nic to se mi ale vubec nelíbí,

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ta údržba je oproti jiným hrám příliš často a neúměrmě dlouhá

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    NO ja se stotoznuji s nazorem ....strasnik.....
    Mam rozjete dobrodruzstvi a mam dodelat uz jen jeden tabor vudcu , A ted si nejsem jist zda mi konci pred 12:00 nebo po .
    Je to stedrovecerni vecere a pokud ji kvuli odstavce nedodelam utopil jsem v dobrodruzstvi docela hodne jednotek a SUREK , kdo mi co vrati ????????
    nebo se cas dobrodruzstvi take pozastavuje ?

  5. #5

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    47
    Monde
    Kouzelnictví
    Já si vždy myslel, že se čas ve hře zastaví, když je server vypnnutý, ale možná se pletu, chtělo by to vyjádření BB_
    Nicméně časté odstávky jsou z několika důvodů:
    1. U online her je běžný restart serverů jednou týdně, a ano trvá to zpravidla několik hodin. WoW např. restartuje každou středu od 01:00 - 06:00 a někdy i déle.
    2. Tato hra je stále beta
    3. Mění se eventy, předtím byl Halloween, teď Konec světa, atd. je potřeba updatovat server

  6. #6

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    LoKiCZ @
    to je mi jasne ze je to BETA a restart je nutný ale řekl bych , že o tom vedeli drive a kdyby dali vedet dobrodruzstvi bych nezapinal , takhle mozna prijdu o hodne ( pokud se cas nezastavil i u dobrodruzstvi )

  7. #7
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den, takže k dotazům:
    Čas se při údržbě nezastavuje, ale prodlužuje se o stejnou dobu zbývající čas u všech dobrodružství,tím pádem o žádné nepřijdete. Ano, vím, že dnes je údržba velmi dlouhá, ale to má svůj důvod, a nic moc se s tím nedá dělat.
    Většinou informuji o údržbě den dopředu, stejně jako včera. Jenom ten čas se změnil z 1-6 na 1- přibližně 12, ale to jsem ještě včera dopoledne při psaní zprávy nevěděl, proto je třeba na FB ještě originální plánovaný čas.

    Chápu, že chcete hrát, ale ta odstávka má svůj dobrý důvod, musí být jednou týdně pár hodin.

  8. #8

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    jsem rad ze se cas prodluzuje dekujeme za odpoved a snad tu vsichni chapou ze restart ( odstavka atd ) je nutny ne jen u teto hry ale i u ostatnich on-line
    Quote Originally Posted by BB_Kahsi View Post
    Dobrý den, takže k dotazům:
    Čas se při údržbě nezastavuje, ale prodlužuje se o stejnou dobu zbývající čas u všech dobrodružství,tím pádem o žádné nepřijdete. Ano, vím, že dnes je údržba velmi dlouhá, ale to má svůj důvod, a nic moc se s tím nedá dělat.
    Většinou informuji o údržbě den dopředu, stejně jako včera. Jenom ten čas se změnil z 1-6 na 1- přibližně 12, ale to jsem ještě včera dopoledne při psaní zprávy nevěděl, proto je třeba na FB ještě originální plánovaný čas.

    Chápu, že chcete hrát, ale ta odstávka má svůj dobrý důvod, musí být jednou týdně pár hodin.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.