Reply to Thread
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast
Results 31 to 40 of 45

Thread: Změny systému bitev: První ukázka

  1. #31

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Conan View Post
    Jestli tenhle system boju zavedou,tak hold po hnedle 3 letech hry skoncim,abych nedostaval za ztraty jednotek nahradu ve zbranich a vymysli nejaky podivny bonus 50% utoku na bosse,ale jen pro generala a ne pro jeho jednotky,to me prijde dost divne.Ja mam neustale problem s zeleznou rudou a ted bych uplne shorel,bezedny doly na med si muzu ted strcit nekam.Ty idi.oti nebyli od zacatku hry schopny jakkoliv vylepsit zeleznou ekonomiku,v geologogovi neexistuje moznost zvyseni zelezneho loziska,ani zrychleni tezby,arkticky dul je v podstate jen zelezny dul na 5 lvl,pokud jste si vsimli,tak u vsech adventur spadla sance na odmenu Doplneni zeleza i moznost padnuti zuly,opravdu to tady vedou k zaniku.A abych boural budovy,co jsem si horkotezko vylepsil na 5 lvl,na to uz nemam chut.Na ostrove uz nemam misto na jakoukoliv novou budovu,generalove nemaji pristavaci plochy,ale zase si muzu koupit predrazeneho generala s kyblem na hlave,nebo nejaky skvely bonus 20 sudu za pakatel 170 diamantu,opravdu Ubisoftu tleskam.
    jojo prestavejme ekonomiku na to aby utahla toto

    nejsem si jisty jak velkou produkci techto luku bych byl schopny utahnout s plnym ostrovem drevorubcu a pilek na tvrde drevo..

    jinak proc to jde tak do kopru asi bude vlivem tohoto clovicka
    http://bonusweb.idnes.cz/league-of-l...ent=clanek-box

    nikoho nezajima hra ale vsechny komerce takze jendalsi vyvrakovany titul

  2. #32

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    boje se zjednodusili i prichodem veteranu ne jen MMA, to samy ztraty... takze MMA bych do toho moc netahal jestli tohle zavedou tak se vetsina lidi vykasle na dobra a bude posilat uz jen pruzkumniky...

  3. #33

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    Karamon no to než tu sedět a jen posílat průzkumníky a dostavovat doly, to je i skoro lepší to vypnout úplně ne ? tak hra potom postrádá jakýkoliv smysl :-)

  4. #34

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví

    změny systému bitev.

    pokud skutečně provedou toto jejich vylepšení, tak zřejmě to povede jen k tomu, že si najdeme jinou hru a tady skončíme, protože tu sedět a dostavovat doly případně posílat průzkumníky skutečně nemá cenu. Vždy se bojovalo pro zisk a ne,aby vítěz měl ztráty vyšší než kořist.

  5. #35

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Casiopea View Post
    zdravím, tuším že pokud tohle projde, bude to daleko komplikovanější na důsledky, než se zprvu zdá
    -jak už tu někdo zmínil, bezedný meděný důl se stane zbytečnou investicí
    - převážná většina větších cechů nad 56 členů začne rušit CQ s adv, protože tam chodí denně nebo obden dobro nebo dvojité dobro a kdo by to za takových podmínek jezdil
    - podle mě nebude ani dostatečná kapacita dolů na ostrovech za předpokladu, že každý důl nebude nějaký šílenec levelovat až kamsi nebo bufovat trojkama aby to sypalo železo
    - mnohonásobně se zvedne spotřeba žuly na nalevelování slévaren oceli a titanu protože při současné délce výroby je bude třeba zvednout na lvl5 opět aby to stíhlao a pokud budou umírat vysoké jednotky místo malých bude třeba těch budov postavit daleko víc
    - logicky se nadměrně zvedne spotřeba chleba, s tím spotřeba pšenky, vody a další pekárny a mlýny budou opět potřebovat místo, nic na tom neřeší ani fakt vylepšeného sila, jeho cena šplhá do závratných výšin nebo vodních mlýnů kam by je člověk asi tak všechny dal :-) a tuším že se na to dost lidí vysmolí to kupovat nebo ještě za dia
    - surovinová náročnost odradí velkou spoustu hráčů ať už nováčků nebo těch kteří jsou někde v středu mezi malou a větší popkou prostě jedno větší dobro s takovou nákladností na jednotky nedají
    - s tím přímo souvisí i verbování, když opominu klasika 25, což jak už tu bylo zmíněno se dá pořešit jinak když na to vývoj smolí, tak tu jde minimálně o délku, jedno kasíno na levelu 5 s trojkovým bufem nebude schopno doverbovávat tak rychle, vyšší jednotky podstatně delší čas
    - a tuším že by se dalo vyjmenovat hromadu dalších věcí, ale má to význam ? myslím že ne

    někdo tu zmínil že nějakých 5 stěžujících si hráčů nic neřeší, tu nepůjde o 5 lidí, pokud bych to vzala napříč zahraničnimi fory bude to v důsledku daleko víc lidí, kteří už jsou nějakou dobu nalomeni a tohle je jen podpíchne k rychlejšímu odchodu, jsem tu skoro dva roky, celou dobu se mluví o PvP na které čekáme a místo PvP nám předhodili kost ve formě tohoto neskutečného patlátu, mno...asi celkem zbytečné něco dodat, mimoto ani příliv nováčků není nějak výrazný, už před nějakou dobou se tu psalo že hra směřuje ke svému zániku, tuším že takovými návrhy jako je tento to jen urychlí

    za mě tedy pro tento projekt bezvýznamné NE


    já Mohu bohužel jen souhlasit s Casiopena, Conan a dalšími zvučnými jmény, se kterými se tu setkávám od prvních dnů CZ serveru The SettlersOnline. V dobách, kdy server začínal ( listopad 2012) to byla extáze, něco nového, příslib zajímavé a chytlavé hry, kde se dá realizovat hodně věcí. V průběhu časů, projekt přejmenovali na Titanic. nyní jsme někde ve 45 minutě po nárazu.
    ač nerad, ale vidím to asi tak, že už to nebude mít cenu a náladu hrát, po tom co podělaj i to něco málo, co nějak funguje a člověk si na to zvyknul.
    nebudu opakovat ostatní, za mě NE NE NE? ať si nechaj ten novej systém pro Němce a nám nechaj náš starý.
    ať nejdřív přidaj to co slíbili, židi jedni, nebo ať přiberou programátory z řad hráčů, kteří umí programovat, a ne jen mršit a psát chybné updaty.

    Brekeke a Hawk z Dubaje

  6. #36

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    No a není možné, že TSO je sociální experiment, který má vyzkoušet, jak moc si toho hráči nechají líbit, před tím, než skutečně definitivně přestanou hrát?

  7. #37

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    na testserveru jsem absolvoval důvěrně známé OP a pokusil jsem se dobýt ostrov, můj dojem je tento - měď bude pouze na výrobu per a nástrojů, neboť k boji bude potřeba jednotek o stupeň vyšších než doposud. Ačkoliv jsem lvl46 nemám železný průmysl na té výši abych vyráběl potřebné množství ocelových a hlavně železných mečů. Nedovedu si představit, že na StatečnémMK mi "zařve" cca 3000M, 800S, 3000DL !! Spousta zkušených hráčů zkončí a noví nepříjdou když zjistí že bez EV a SK nedobudou svůj ostrov! Opravdu je tato hra pro nás? Nebo jen pro vývojáře ????

  8. #38

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdendo polož tu otázku jinak, opravdu ti vývojáři tu hru hrají ? nebo se prostě jen ráno probudí s nápadem, který nemá hlavu a patu ? :-) už jsem to tu kdesi jednou v jiným vláknu psala pokud by vývojáří opravdu poctivě odehrávali level po levelu s budováním ekonomiky od základu nemohli by probha vymyslet takovou capinu, protože tento koncept jen dokazuje fakt, že si na ostrov naklikají budovy na 5 levelu a něco zkouší, nemají naprosto ponětí o tom jak ta ekonomika funguje a co na sebe navazuje a jak se to celé buduje a popravdě při představě, že tu 2 roky něco stavím jezdím dobra jak magor abych vylevelovala potřebné budovy k fungování toho co potřebuju a pak to mávnutím vývojářského proutku začnu bourat a další dva roky budu budovat něco jiného, tak fakt jako že ne :-)

  9. #39

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Abych byl upřímný a když to tu čtu, tak mi ten nový bitevní systém nahání hrůzu. Nezkoušel jsem ho, bo mám už tak málo času a jsem rád , že si pořeším svůj kousek ostrova. Na druhou stranu není důvod těm, kteří to odzkoušeli nevěřit. A právě proto z toho nemám úplně dobrý pocit. Není to ledajaká "drobná úprava" a že jich tu bylo mraky (většinou ty, které hru neposunuly ani o kousek dál) tohle je sakra zásah do hry a představa , že prakticky vypadne rekrut z bojového dění vede ke dvou směrům. Bud předělat celý ostrov (ekonomiku) nebo říct hře pápá. Vzhledem k tomu že to hraji cca dva roky, tak se mi do toho vůbec nechce.
    Podle mě to šlo řešit elegantnějším způsobem a pokud někomu leží v žaludku rekruti, tak se mohli udělat dobrodružství, kde by byly nepřátelské tábory s rekruty neporazitelný a mohl bych pokračovat dál. Těch způsobů je mraky.

  10. #40

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    No největší problém v téhle změně je podle mě to, že to žádná změna není. Ano každý voják bude změněný mít nějakou schopnost atd atd. Problém je v tom že koncept zůstává stejný jako doposud, takže za cca měsíc od uvedení tohole patche do hry zas budou návody ( pokud se je bude chtít těm lidem dělat :-) ) a lidi stejně budou jezdit podle nich jen budou prostě posílat jiné vojsko. Takže jediná změna kterou to přinese je to, že se prostě přestavý ostrov na výrobu jiných zbraní, což vysokým levlům zabere 1-2 týdny než doladí ekonomiku. Takže naprosto zbytečné "vylepšení". Po roce a půl kdy jsem tu byla každý den už tu týden nejsem a do halloweenského eventu ani nemám v plánu sem jít, protože tu prostě není nic co by mě motivovalo k tomu abych sem každý den chodila a postavila doly,poslala průzkumníky atd. Nadávat tady nemá smysl protože Hraju Heroes online který taky padá pod Ubisoft a ted tam dodali patch který předělává schopnosti. Na testu hodně lidí na to nadávalo, při uvedení na něměcký servr taky a stejně s tím nic neudělali a už je to i na českým :-). Takže máme 2 možnosti. Bud se s tím smířit a přestavět ostrov aby jsme měli vojsko na nový styl a nebo si najít jinou hru. nejlépe takovou kterou nedělá Ubisoft.
    Last edited by Lupina; 13.09.14 at 15:50.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.