Reply to Thread
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5
Results 41 to 45 of 45

Thread: Změny systému bitev: První ukázka

  1. #41

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    34
    Monde
    Kouzelnictví
    Hmm,také sice hraju Heroes online ale je tu jeden podstatnej rozdíl ,toto není na rozdíl od Heroesu beta verze hry.Pokud jim odtud odejde dost platících hráču a noví nebudou mít žádnou motivaci hrát tak bych řekl že to bude docela dost poznat ledaže by si řekli ze je jeden server nějak nevytrhne.

  2. #42

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    Ano Heroes je Beta. Spíš jsem chtěla poukázat nato že tady i na Heroesu na to vylepšení všichni nadávaj a stejně to tam přišlo a tady to na 99% přijde taky. Takže je vidět jak Ubisoft seje na hráče a prostě si tam plácnou co chtějí. Takže jak říkám jsou 2 možnosti. Přispůsobit se nebo je poslat někam. A popravdě moc nevěřím že je tu už nějak moc platících hráčů z těch co jsou tu dlouhodobě, protože ti už něco zažili. A nový hráči tady většinou moc dlouho nevydrží a z těch co vydrží hodně málo pošle peníze.

  3. #43

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Všichni si tu stěžujete na připravovaný nový bojový systém. Mohl bych se k tomu přidat, ale to je asi zbytečné. Spíš by mě zajímala jiná věc a bohužel si ji nemohu ověřit, neboť neumím cizí jazyky.
    Máte někdo informace z jiných serverů, ať už anglických či německých, jak reagují na připravovaný systém tamní hráči?
    Já mohu pouze odhadovat, že z něj rovněž nejsou nadšeni, ale na druhou stranu moc dobře znám českou náturu, na všechno si stěžovat a vše kritizovat. Typický čech: do všeho kecá, všemu rozumí nejlépe a přitom ... udělá :-(

    V rámci své optimistické nálady si totiž myslím, že pokud nespokojenost s připravovanou změnou bojování vládne napříč všemi servery, tak se jí zase tak brzy obávat nemusíme. Jeden server klidně v BB potopí, ale celou hráčskou komunitu si ztratit nedovolí.

  4. #44

    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    hru tím to odrovnaj

  5. #45
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Roderik View Post
    Máte někdo informace z jiných serverů, ať už anglických či německých, jak reagují na připravovaný systém tamní hráči?
    Koukal jsem na forum .com hry a spousta lidí je tam naštvaná dost podobně, i když se objevují i hlasy "jsem rád že z odměn zmizí zbraně".

    E: on by to asi tak špatný nápad nebyl, kdyby se damaškový meč nevyráběl hodinu, žejo...
    Last edited by Ravise; 21.09.14 at 12:18. Reason: +damasek
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.