Reply to Thread
Results 1 to 8 of 8

Thread: Sběratelská tajemná skříńka

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví

    Sběratelská tajemná skříńka

    To je ale překvapení na které jsme čekaly několik dnů "Sběratelská tajemná skříńka" připadá mi že si někdo děla s hráčů bžundu (chtěl jsem napsat něco jiného ) za 195 diamantů si můžu koupit 10 strašáků nebo sudů atd. To nám to chcete znechutit???

  2. #2

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    připojuji se, mají nás zřejmě za šašky 20 strašáků za 195 dia, fakt nekup to DD

  3. #3
    lukas84cz's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    98
    Monde
    Kouzelnictví
    Settleři nás mají bavit každý den Ta skříňka pobavila asi všechny

  4. #4

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    16
    Monde
    Kouzelnictví
    Dostala jsem 30 bylinek a mam chut do nekoho vystrilet cisarsky monogram.Ale jinak

  5. #5

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    16
    Monde
    Kouzelnictví
    Dostala jsem 30 bylinek a mam chut do nekoho vystrilet cisarsky monogram.Ale jinak je to mazanej podvod.

  6. #6

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    31
    Monde
    Kouzelnictví
    Ale je vidět jak spolehlivě funguje reklama
    Když jsem si včera přečetl, že tam budou sběratelské předměty, tak jsem marně vzpomínal co z nich by mohlo mít cenu aspoń 10 dia

  7. #7

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    34
    Monde
    Kouzelnictví
    Zase dalsi prkotina na tahani dia od lidi jako byl napr. startovaci balicek pro novacky za 200 dia

  8. #8

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    do nekterych limitovanych nabidek davali potencionalne uzitecne veci(pruzkumnici, levnejsi geologove, plovouci domy).. ale limitovane nabidky "sila pruzkumaku"(tu jsem nepobral) a kolekcni predmety(kterych ma clovek tolik ze je nema za co kloudneho utracet) me prijdou jako zajimavy vtip

    zvlastni ze pridali generaly z predplatnych apod za diamanty ale nenavisili prostor na ostrove takze se stale nemaji kam vlozovat + jsou drahy a naprosto k nicemu
    fajn pobavili jsme se kravinama nyni by mohli zapracovat na dole na ledek (takova kapacita 1K za 5K diamantu by mohla byt adekvatni k tomu aby to koupili lidi fakt jen jako raritni budovu a nic uzitecneho), vyrobe tvrdyho dreva z exotickeho dreva, mramoru z zuly a dalsi veci ktere jsou naprosto zbytecne a nepouzitelne nebo se zamerit na veci jako je odbyt ledku / titanu / uzitecnosti expertnich budov / rozsireni moznosti "co vlastne delat" na lvl 50 kdyz uz mate vse co potrebujte a nemate do ceho pichnout apod

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.