Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Kooperativní dobrodružství

  1. #1

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví

    Kooperativní dobrodružství

    zdravím, nebylo by možné do kooperativek přidat nějaké tlačítko opustit dobrodružství ? stává se poslední dobou celkem dost často, že některý z účastníků přijme pozvánku na dobro a 2 dny se v klidu neukáže, absolutně nejhorší stav je když tohle udělá ten kdo dobro pustil, tak zbytek lidí je potom namydlený, případně situace že ten kdo dobro pustil jej nechce zrušit protože už odjel svou část dobra a tedy investoval vojsko zbraně atd, čekat potom několik dnů než dobro vyprší je poměrně problém už jenom s ohledem na fakt, že není možné brát LS a v případě puštěného premko celkem škoda nevyužitého LS, situaci se snažíme řešit že na kooperativka berem pouze osvědčené hráče, ale bohužel to nejde vždy, takže možnost opustit danou adventuru by byla více než vítaná, stačilo by pouze opustit nikoliv zrušit

  2. #2

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    obavam se ze by bylo velmi tezke jak toto udelat.. protoze kdyz vemem sekvenci kroku vykosis svou cast adventury a pak zjistis ze tam kolega neni a co by to melo ted delat?
    co me napada je:
    - 2. slot na ucast na ciz adventure (napr za premko)
    - 2. slot na zakladani vlastni adventury (napr za premko)
    - hlasovani o zruseni adventury (vetsina hracu musi dat zruseni)

  3. #3

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    nemyslím zrušit to by mohlo dělat problémy, protože na zrušení potom někdo klikne omylem, myslím prostě jen opustit adventuru ukončit pouze svou účast na ní, ve chvíli pokud mě někdo 3 dny drží na koopku tak věř že mi je šumák jestli už jsem tam jednotky ztratila jediný cíl je z tama vypadnou a nečekat ještě x dnů než to skončí samo :-)

  4. #4

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    takže opět zážitek, hledám na Výměně 1 spolehlivého bleskurychlého hráče na Hrobku / přesný text inzerce/

    bleskurychlá odpověď já můžu
    hodím přítelství a ještě se ujišťuji že hráč to opravdu do max 40minut dá
    level nezkoumám naivně si myslíc že hráč je v koop dobrech vzdělán či.li ví o co jde
    po chvíli.....jwestli si myslíš že si rozbiju armu tak to si vedle ...? Buď do toho pujdeme spolu nebo to ruším...? Co na to řekneš paní chytrá...?
    čumím na to jak to tele o co go, trpělivě se snažím vysvětlovat že to je kopp dobro a už mě jímá hrůza že sem zase šlápla vedle
    dotyčný nakonec tedy pochopil že to je pro 4 nikoliv pro dva jak se domníval a každý tedy musí udělat svou světovou stranu
    ještě jsem z něj dostala že dorazí cca za 23 minut a to už mě polilo horko, říkám proč by mi sděloval pomalejší geny na blok ? snad
    tak jsme zatím s kulinou každá vymydlila svou stranu a pak opatrně píšů další účastnici ať přece jen s těmi útoky raději počká....
    píšu dotyčnému jak to s ním vypadá a nic přestal komunikovat
    po nějaké době mu přistáli dva pomalí genové říkám paráda, jenže kde má ty vetoše nebo majory nebo mma a pak mě kleplo se podívat na ten level a on 31
    najednou útok první tábor padl
    si říkám že by ? mno ale stejně se dvěma genama, ale pořád jsem doufala že snad... dotyčný stále nekomunikoval
    a najednou vidím že geny stěhuje dom, tak to už jsem byla na pokraji sežrání klávesnice
    a znova píšu a najednou odpověď Si myslíš že sem boháty ? a navíc ke všemu teprve stavěl armu :-) tím mě fakt dostal
    odpovím ale jsi říkal že jsi bleskurychlý že to dáš
    Odpověd : a já říkam že ne
    jak ne tak ne zrušila jsem dobro a šla se vyvenčit s čoklama bo by mě jinak někdo naprášil a za velmi sprosté slovní výrazivo

    takže opět prosím o možnost nějakého vyhození hráče co nekomunikuje ani jinak nereaguje na spuštěné dobro i když předtím se chlapí jak je rychlej a současně i o možnost opuštění takového dobra, tentokrát jsem to měla rozjeté já takže volba rušit byla jasná, ale opět ztracené dobro ztracená arma u dvou hráčů a celkem zbytečně, takže další nick na černém papírku a tuším že ne poslední a že zdaleka nebudu ani jediná :-)

  5. #5

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    jo to by se hodilo.

    nebo aspoň talčítko vyhodit hráče z adventury , když nereaguje na pozvání. a ne čekat několik dní, než se laskavě připojí.

  6. #6

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Tlačítko opustit dobro je opravdu super nápad,mě se totiž stalo že nešel net a chudáci museli čekat a navíc nikdo nevěděl wo co go.. Já jsem tedy 100% PRO

  7. #7

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Také souhlasím s přidáním možnosti opustit kooperativní dobrodružství. Pro hráče co na něj jsou pozvaní. I za cenu že přijdou o odměnu. protože nebudou u konce dobrodružství.
    Špatná by nebyla ani možnost vyhodit z kooperativního dobrodružství již pozvaného hráče, ale tady se obávám, že by to bylo už těžší naprogramovat. Jak by se to dělalo, kdyby už část dobrodružství odehrál? Jak potom se samotným dohráním dobra? Pokud by se dalo pozvat nového hráče, tak by měl již rozehranou patřičnou část mapy nebo celou novou?

  8. #8
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Dost možná by stačilo vyhodit hráče, co na koopko ještě nesáhnul. Ty okrajové případy se dají vydržet, když víš, proč čekáš. Každopádně jezdit jenom s důveryhodnými.
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  9. #9
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Možná nejjednodušší dočasné řešení by bylo zkrátit dobu celých kooperativních dobrodružství. To mají technicky vytvořené -> stačí stáhnout časy na něco normálního. U map pro jednoho hráče bych to nechal jak to je.

    Bohužel ani jednoduché opravy BB nejdou, takže zatnout zuby a kousat klávesnici :-)

    Pokud můžu přispět svou troškou do mlýna nebylo by od věci aby bylo hodnocení hráčů, kteří s někým hráli v kooperaci s možností oponentury něco stylu Aukro hodnocení, ale to už je pro BB vyšší dívčí stejně jako bourání skal atp.

  10. #10

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    36
    Monde
    Kouzelnictví
    kostnica uz nepada ???

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.