Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 20 of 20

Thread: Nedostatek knih

  1. #11

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    16
    Monde
    Kouzelnictví
    Presne tak,opravdu knihy z Navratu do hnizda banditu nepadaji,me z nejaky 5 padne jen 1x a to je jeste jen rukopis,i kdyz mam premko,mam misto 2 jen 3 kusy,takze zadnej slagr,to me nestaci ani na vyrobu 1 svazku.ty cokozajice at si strci nekam,absolutne nepotrebna vec.Ale tady to vede banda naprostejch bl.bcu,takze zadne napravy se nikdy nedockame,budeme porad dostavat nepotrebne veci.Od zacatku hry porad pada ledek,k cemu me je?Na vyrobu stejne nepotrebneho prachu?Ve hvezde mam nejakych 100 cokozajicu,co s nimi?Ale abych nebyla jen negativni,treba tahle akce s hledaci se jim docela povedla,normalni pruzkumnik dostava dobre veci,jen u toho zeleneho padaji same kraviny.A mam pocit,ze se po nastupu akce zmensila sance na pytel duhoveho snehu,uz me snad tyden nic neprislo.Takze abych se vratila k tematu,opravdu by to chtelo u kniharstvi frontu na vyrobu,udelat tam nejaky upgrade na vyrazne snizeni casu vyrobu,pro ty,co budou kricet,ze by je to pak nebavilo,upgrade je dobrovolny,jinak napad,dat knihy jako odmenu do jineho dobrodruzstvi je take velmi dobry.

  2. #12

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by vikinga999 View Post
    Presne tak,opravdu knihy z Navratu do hnizda banditu nepadaji,me z nejaky 5 padne jen 1x a to je jeste jen rukopis,i kdyz mam premko,mam misto 2 jen 3 kusy,takze zadnej slagr,to me nestaci ani na vyrobu 1 svazku.ty cokozajice at si strci nekam,absolutne nepotrebna vec.Ale tady to vede banda naprostejch bl.bcu,takze zadne napravy se nikdy nedockame,budeme porad dostavat nepotrebne veci.Od zacatku hry porad pada ledek,k cemu me je?Na vyrobu stejne nepotrebneho prachu?Ve hvezde mam nejakych 100 cokozajicu,co s nimi?Ale abych nebyla jen negativni,treba tahle akce s hledaci se jim docela povedla,normalni pruzkumnik dostava dobre veci,jen u toho zeleneho padaji same kraviny.A mam pocit,ze se po nastupu akce zmensila sance na pytel duhoveho snehu,uz me snad tyden nic neprislo.Takze abych se vratila k tematu,opravdu by to chtelo u kniharstvi frontu na vyrobu,udelat tam nejaky upgrade na vyrazne snizeni casu vyrobu,pro ty,co budou kricet,ze by je to pak nebavilo,upgrade je dobrovolny,jinak napad,dat knihy jako odmenu do jineho dobrodruzstvi je take velmi dobry.
    jojo defakto ledek i titan jsou zbytecny maximalne tak na zbirku 10M ledku na odpaleni BB na mesic
    nicmene kdyz to tak obecne vemem tak zajimave adventury jsou
    ostrov piratu - lootu zuly a materske lasce (s 4 MMA je pohodova)
    krejci - fazole
    vitr - kostnice a fazole
    strelny prach - (velka) socha kupce - jen proto ze se malo chodi
    samotarske experimenty - andelska brana a navazna adventura
    hnizdo banditu - navazna adventura
    navrat do hnizda banditu - knihy

    na zisk / expy
    BK - s MMA je dost malo ztraovy s hodne expama
    byk - s 270 generralem pohoda s slusnym lootem
    temne bratrstvo s variantou killovani MMA ci odjeti pomoci lektvaru / pusek z dalsich experimentu

    vzhledem k tomu ze se bezne chodi hlavne BK / byk tak to generuje velke kvanta ocelovych mecu / kusi / del / damasku..

    uz takle neni za co utracet takze ani ty uzitecne veci uz nemaji takovy lesk protoze neni co kupovat aby to nejak ovlivnovalo hru. Osobne jsem do jisty miry rad ze drop na navratu do hnizda neni nijak valny drop protoze je alespon oco usilovat narozdil treba od tahu se zamrzlima panstvima kde z totalni raritky udelali bezne dostupnou vec. Pokud nejake ulechceni v techto smerech tak zaroven pridat i neco oc vlastne usilovat aby bylo co delat..

  3. #13

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Já si myslím že varianta zvýšit počet knihařství na 3 není úplně zcestná furt bude trvat cca 2 roky než to vyknihujem vše a aspoň se uplatní vyšší lvl u výroben součástek na knihy a klidně to může zůstat i bez fronty

  4. #14

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    no s tema knizkama by to urcite neco udelat chtelo protoze jestli prijde jeste to slibovany vylepsovani ostrova a generalu tak to bude jeste o to delsi

  5. #15

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    knih je habadej, pres 300 odehranych navratu a mam full 21 pruzkumaku a 6 geologu. proste jen malo hrajete, to neni duvod ke zmenam :-)

  6. #16

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    CiCigril tak za tohle ti utrhnou ostatní hlavu, protože je to přesně o tom komu co padá, když mi jeden kdysi pořád vnucoval bejka a posílal screeny na ty tuny žuly tak nebyl schopnej pochopit když já mu vracela svoje s tunama ledku takže asi tak, když bych propočítala množství najetých adv a co mi z toho padlo....takže to není o tom že někdo málo hraje je to prostě o tom že mu nepadne a já jsem na to s knihama stejně jako ostatní místo nich čokozajíci, takže to ani nejezdám zbytečná ztráta army a času až na to že já na těch vyknihovaných trubkách nebazíruju, protože proč ? protože nosili líp bez knih než s knihama, to samé ty zelené vodnické potvory během eventu to byla pořád svačinka a podobně a jak jsem jim dala pár knih a skončil event a škoda mluvit
    Last edited by Casiopea; 15.08.14 at 05:03.

  7. #17

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    me tedka nosej v limitovanych nabidkach vice nez na standartni velmidlouhe hledani.. bezne byla maximalka 60 zuly ted uz nekolikrat donesli 100 zuly.. takze velmi silny ale i tak pochybuju ze by se vyplatilo je skillovat aktuane a posilat na neco jineho nez na poklady..

    co se tyce dropu knih tak proste alespon nejaka adventura kde clovek ma sanci ziskat neco co nelz koupit od hracu za zulu / fazole.. je to obtizne a asi bych to tak vazne nechal alespon je duvod to jezdit

  8. #18

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    Reborn jasne je duvod to jezdit ale kdyz vidis jak ti porad padaj cokozajdove a podobne a zadny knizky tak je to spis demotivujici
    Last edited by BB_Nanuq; 30.09.16 at 13:40.

  9. #19

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    26
    Monde
    Kouzelnictví
    Jasné nechci tu aby se dali knihy prodávat to by bylo o ničem, to by se to moc zjednodušilo, jen jsem chtěl aby to bylo aspoň malinko dostupnější bohužel knihy padaj až z následného dobra, což je trošku problém ho sehnat momentálně jsem na počtu 0 návratů z 13 hnízd což už je trošku smutné, proto jsem chtěl buď dobro které se dá koupit (třeba za 1000 map a je náročnější) a tam by byl drop knih a může tamnebo aby klidně bylo následné ale s pravděpodobností 100% a nebo zvýšit počet knihařství (ale jen omezeně na 2-3)

    Nebo mě teď napadá vyměnit jeden slot třeba u Synů Veldtu, aby z něj byla šance na drop knížky aspoň by se to dobro zatraktivnilo

  10. #20
    eda82's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    37
    Monde
    Kouzelnictví
    Ty knihy bych klidne do synů veldtu dal a další kniharstvi bych dal třeba za 20000 fazolí .
    Za fazole bych dal taky kasarny třeba jenom na rekruty ale po větších davkach na settlerech sem už odklikal 2 myši a při pomalejším připojení je to fakt voprus .

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.