Reply to Thread
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 39

Thread: Údržba 5.8.2014

  1. #21

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Jojo, kde sou ty časy kdy to v jednu vyply a v pět šest ráno nahodili.

  2. #22

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    pravda, sem mohla přidat i foto D nic padám něco dělat protože narozdíl od Admina Malibua mám co dělat

  3. #23

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Pá Casiopea, já tu možu sedět jak on do doby než se mi malá vzbudí. Pak budu mít lepší věci na práci. A třeba se to pak možná i rozjede.

  4. #24
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    po tolika letech praxe muzu rict ze tohle je takovy slaby odvar oproti nekterym udrzbam, ktery jsem zazil
    aspon mi to dava cas udelat si poradne pripravu na obed, uklidit par veci a tak, musite to brat z ty pozitivni strany

    a jeste jsem se chtel vratit k
    Quote Originally Posted by Malibu42 View Post
    Omg, přestaňte si tu pořád stěžovat, kdyby jste četli pozorně úvodní stránku, tak by jste tam viděli tuto větu:
    Konec: 8:00 ráno (zatím odhad, může se prodloužit)
    myslim ze mam nacteno vic nez prumer lidi tady, a mam dokonce nacteno tak, ze bych rekl ze puvodne byla hlasena od 2:00 rano, mam nacteno tak ze je znamo jak se tyhle veci (ne)komunikuji. Tenhle thread je spis takovym uvolnenim pro lidi, co to nemuzou vydrzet a chteji si pokecat. ostatne to ze se muze udrzba prodlouzit ma asi stejnou informacni hodnotu jako nenapsat nic (a ted to myslim ciste z informacniho hlediska)
    Last edited by Nexal; 05.08.14 at 10:20.
    Vážení osadníci,v úterý ráno neproběhne údržba serveru. Můžete bez obav hrát.

    Mnoho z vás žádalo dekorativní předměty z dobrodružství.
    Proto přijdou 3 červené stromy do hry, jde je koupit u Kupce, stejně jako školku.

  5. #25

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Nexal, co dobrého budeš vařit. Dej inspiraci na zítra.

  6. #26

    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Lidi nebojte,support nám ztráty určitě vynahradí

  7. #27
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Kaliope View Post
    Nexal, co dobrého budeš vařit. Dej inspiraci na zítra.
    obalim pangase, uvarim brambory, jeste musim vymyslet nejakou prilohu, ale na to skocim asi do skleniku
    Vážení osadníci,v úterý ráno neproběhne údržba serveru. Můžete bez obav hrát.

    Mnoho z vás žádalo dekorativní předměty z dobrodružství.
    Proto přijdou 3 červené stromy do hry, jde je koupit u Kupce, stejně jako školku.

  8. #28

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Nexal View Post
    obalim pangase, uvarim brambory, jeste musim vymyslet nejakou prilohu, ale na to skocim asi do skleniku
    Škoda, toho sme měli v pátek. Zapečeného se zeleninou a sýrem. Bylo to vynikající.

  9. #29

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    36
    Monde
    Kouzelnictví
    uz to trocha presiluju :-/

  10. #30

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Malibu42..jo tu vetu jsem cetla...ale 3,5 hodky prodlouzeni je fakt uz docela dlouha doba :-( Mam rozjete dobrodruzo a jestli me kvuli nim dojde premko,tak me pekne nastvou :-(((((((!!!!!!!

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.