Reply to Thread
Results 1 to 7 of 7

Thread: Koopchat

  1. #1

    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví

    Koopchat

    Ahoj, od přidání kooperativních dobrodružství do hry se potýkám, a myslím že stejně tak zbytek hráčů, s domluvou na dobru. Pokud nejsme všichni z jednoho cechu, a to se stane opravdu málokdy, vyřizujeme si jeden přes druhého vzkazy od ostatních spoluhráčů. Napadlo mě tedy, jestli by nešlo přidat do nabídky chatu i ten, na kterém by se mohli domlouvat účastníci společných dobrodružství.A to nejen koop, ale klidně i těch pro více hráčů. Myslím, že bych nebyla jediná, kdo by to ocenil!!

  2. #2
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,

    pro koordinaci je možné se domluvit a zabrat jeden z globálních chatů- přepíná se přes "/j global-5" tímto se přepne na globální chat 5.

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by BB_Kahsi View Post
    Ahoj,

    pro koordinaci je možné se domluvit a zabrat jeden z globálních chatů- přepíná se přes "/j global-5" tímto se přepne na globální chat 5.
    Mohu poprosit o nějaké bližší informace? Kolik těchto dalších globálních chatů je? Případně jaké jsou další "vymoženosti" s pomocí podobných příkazů? Zatím vím o ignorování vybraných hráčů a teď o dalších globálních chatech. Je něco dalšího?
    Mám dojem, že nikde v nápovědě jsem na to nenarazil.

  4. #4

    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak teď naprosto nevím BB, o čem mluvíš?! Hraji už téměř rok, jsem lvl 47 a o tom, že je více globálních chatů slyším teď prvně. Nemluvě o tom, že jsem tedy naprosto nepochopila jak jej mám přepnout!! A to by to měl vědět každý z nás co dobro jede?! Docela složité! Nebylo by jednodušší prostě ten koopchat udělat?

  5. #5

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    LadyMariana: funguje to velice jednoduše. Do řádku kde píšeš zprávu na nějaký chat napíšeš "/j global-5" a odešleš. Potom místo klasického globálního chatu, který mají všichni, máš jiný globální chat.
    Pokud se tedy předem domluvíte, že půjdete třeba na trojku, tak stačí když si všichni přepnete globální chat příkazem "/j global-3". Není to sice soukromý chat pouze pro vás, ale rozhodně lepší než komunikace a domlouvání přes poštu nebo šepot.
    Udělat koopchat by bylo pěkné, ale rozhodně ne jednodušší :-)

    Jenom nevím kolik těchhle dalších globálů vlastně je. Buď to vyzkoušet nebo počkat jestli se o informace nepodělí BB_Kahsi.

  6. #6
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Roderik View Post
    Jenom nevím kolik těchhle dalších globálů vlastně je. Buď to vyzkoušet nebo počkat jestli se o informace nepodělí BB_Kahsi.
    do 20 vcetne
    Quote Originally Posted by Roderik View Post
    Případně jaké jsou další "vymoženosti" s pomocí podobných příkazů? Zatím vím o ignorování vybraných hráčů a teď o dalších globálních chatech. Je něco dalšího?
    Mám dojem, že nikde v nápovědě jsem na to nenarazil.
    /help v chatu
    Last edited by Nexal; 05.08.14 at 07:37. Reason: /help
    Vážení osadníci,v úterý ráno neproběhne údržba serveru. Můžete bez obav hrát.

    Mnoho z vás žádalo dekorativní předměty z dobrodružství.
    Proto přijdou 3 červené stromy do hry, jde je koupit u Kupce, stejně jako školku.

  7. #7
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Jenom malá drobnost, ne všech 20 globálních chatů je platných. 20 je jich na větších serverech.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.