Reply to Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: Těžká Kavalérie

  1. #1

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví

    Těžká Kavalérie

    Zdravím všechny, co tuto hru hrají a ještě je baví.

    Mě docela dost chybí těžká Kavalérie. Nechápu proč jsou ve hře 4 druhy jednotek pro boj z blízka, 4 druhy pro boj na dálku a jen jeden druh na boj z blízka, ale jako první udeří a to je kavalérie.
    Myslím , že by to nabylo od věci udělat Těžkou Kavalérii (co by se na výrobu v kasárnách potřebovalo, to by už vývojáři vymysleli, třeba by se daly použít damašky), nebo lučišníky na koni, ty by třeba používalo kuše apod.
    prostě aspoň jedna lepší jednotka s prvním úderem, by hodně pomohla... jsem realista, takže to asi nebude, protože by to hráči zvládli normálním výrobním řetězcem a tím by bylo kupování dia, mistra apod zbytečné..

    Všem přeji hezký den a hodně štěstí ve hře.

  2. #2

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    toto uz tu jako navrh bylo..
    jako bylo by to zajimave akorat se obavam podobneho efektu jako u MMA ze by o dost vic taboru bylo bezestratovych.. a pouze navyseni zivota bez navyseni damage je k nicemu (alepson osobne si to myslim u cava)

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    no něco už "vymysleli" , ale je to jen pro nový druh bojů, tak jsem zvědavej, co to bude

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.