Reply to Thread
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 38

Thread: “Fair Play” a “Pravidla hry” - Vylepšené skladiště

  1. #21
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Malibu42 View Post
    Proč mají vracet skladiště jen ti, kteří jich mají 4+? Přece i ti, kteří vybrali 3, věděli, že jde o chybu..Každej by měl mít vybraný jen 1, pokud už by to mělo být opravdu v rámci fair-play..
    Museli jsme zvolit takový limit, aby nebyl omezen ten, kdo o té chybě nevěděl. Vybrat 2 bylo naprosto normální - ráno kliknul, potom odpoledne přišel a vidí skladiště v kalendáři stále barevné, tak si řekne, že se asi ráno nevybralo a klikne znova. A +1 jako limit pro naprostou jistotu, někdo mohl být hodně zapomnětlivý. Od 4 už nejde tvrdit, že to bylo nevědomky.

  2. #22

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    Vrátit by je měl každý, kdo získal nějaké navíc, ať už úmyslně, či nikoliv. kdo toho vědomně zneužil, ať si to srtovná se svým svědomím sám. Teď se zase cítím znevýhodněn já, protože jsem dostal 1 a někdo 2, 3. Nepošlete mi 2 vylepšená skladiště, aby to bylo Fair Play? Berte to jako pokání za chybu. Dorovnejte všem skladiště na 4. Někomu mázněte, někomu pošlete.

  3. #23

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    70
    Monde
    Kouzelnictví
    Po precteni konecne vsech informaci i toho, o jaky bug se jednalo musim rict, ze BB to resi docela dobre s tim odebranim ... ale naprosto priserne, co se informovanosti tyce.

    Pokud tu nekdo breci, ze ma 1 a nekdo 2/3, at jim to vemou, tak to je k placi.

  4. #24

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    Pavel1269: co ti na tom přijde k pláči? je to dost cenná budova a není moc fér, když někdo získal jen 1 a někdo neoprávněně 3

  5. #25

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    59
    Monde
    Kouzelnictví
    Nejsem moc naročnej človek ani neřešim moc tady věci. Už jsem se stim naučil i zit. Jen me tihle vyvojaři take přijdou jako amateři kteři se učí programovat a ani jeden tuhle hru nehraje. Kdyby meli tihle lidi programovat pro jadernou elektrarnu tak to tu vsechno vyletí. Dobře nemusi se povést udržba ale tolikrat kolik meli za ten rok takovejch kyxu ta nevim jestli je jim jeste pomoci.. KDyby takovou praci odvadeli hasiči, zachranaři atd tak to by jsme tu vseci pochcipali. A to že maji test server kde muzou vse nové testovat jak dlouho chteji tak to je už vrchol kdyz musi opravovat event na 10x. Je fakt že dotohodle nevidim jak to funguje a jak je to naročne ale myslim si že tuhle hru uspis jen drží při živote protoze už nemaji napady... To svedči o neustalem zrychlovani hry. Delši a delši bonuse, pruzkumaci, spousta generalu atd. Hlavne že ale lidi plati.

  6. #26

    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Bojov
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Mno, během eventu jsem pár skladišť koupila. Možná byly z tohoto "lupu", možná ne. Tak by mě zajímalo, jak je to v případě, kdy někdo nabyl skladiště v dobré víře a platil surkama a za druhý co si vezmou na tom, kdo sklady sice vybral, ale obratem střelil. :-)

  7. #27

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Ursa_Major View Post
    Mno, během eventu jsem pár skladišť koupila. Možná byly z tohoto "lupu", možná ne. Tak by mě zajímalo, jak je to v případě, kdy někdo nabyl skladiště v dobré víře a platil surkama a za druhý co si vezmou na tom, kdo sklady sice vybral, ale obratem střelil. :-)
    stejne je to jedno nyni jsou sklady v cech obchode a driv nebo pozdeji pribyde lidi co budou zakladat ucty jen proto aby koupili a posleze prodali sklad a tim si videlali..

    tudis o pocet skladu bych se nebal nyni to bude s nejvetsi pravdepodobnsoti premnozena budova vzhledem k jeji velikosti 3*2 misto 2*2

  8. #28

    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Bojov
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    To je dobře, hodlám si jich ještě pár koupit a skladovat v nich ledek a titanovou rudu. ;-)

  9. #29
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Ursa_Major View Post
    Mno, během eventu jsem pár skladišť koupila. Možná byly z tohoto "lupu", možná ne. Tak by mě zajímalo, jak je to v případě, kdy někdo nabyl skladiště v dobré víře a platil surkama a za druhý co si vezmou na tom, kdo sklady sice vybral, ale obratem střelil. :-)
    Nemusíte se ničeho bát, nejde o ten konkrétní sklad, ale prostě o počet skladů vybraných z kalendáře u daného člověka. Koupení nehraje žádnou roli.
    A v druhé otázce, to bude překvapení.

  10. #30

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Co se týče skladišť, tak jsem je měl ve hvězdě. Údajné maily, které se měly rozesílat, mě nějak minuly, ale přesto zůstává fakt, že jsem tato skladiště ve hvězdě měl. I přesto mi účet zablokovali a už neodblokují. Podle mých informací nejsem sám. Jsem vysoce znechucen celkovým přístupem a směrem, jakým se celá hra ubírá. Dávám Vám tedy sbohem navždy, pokud nebude můj účet odblokován a vše v pořádku jak má být, popřál bych Vám bluebyte štěstí, ale spíš přeji opak. My hru nepotřebujeme, ale hra potřebuje aktivní hráče co si sem tam i zaplatí.

    ...i když hra jak hra,to spíše vývojáři.
    Last edited by Scoty-kurde; 05.08.14 at 19:20.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.