Reply to Thread
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 31 to 38 of 38

Thread: “Fair Play” a “Pravidla hry” - Vylepšené skladiště

  1. #31

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Já jsem zase znechucen tím, že podvodníci můžou hrát dál a když jsou nějakým nedopatřením potrestaní, tak si ještě přijdou stěžovat.

  2. #32

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Lucas View Post
    Já jsem zase znechucen tím, že podvodníci můžou hrát dál a když jsou nějakým nedopatřením potrestaní, tak si ještě přijdou stěžovat.
    mno zapominame na prvotni vec: k problemu nemelo dojit, brano rize najivnim zpusobem kdyz hra umoznuje kliknout na sklad a da ti ho vice nez jednou je to chyba nebo umysl autoru? uz udelali tolik naprosto zvracenych napadu ze se nelze divit ni jedne z techto variant..

    Podvodnici jsou spis pro me lidi co podvadi pri obchodech a tim zneprrijemnuji hru ostatnim ci prez upravu packetove komunikace vyuzivaji chyb hry (jako ze tahle jich ma dost uz jen kdyz laguje). To ze si nekdo naklikal bambilionn skladu a mel ochotu je vratit v tom bych nic zavadneho nevidel. V tom ze do hry opetovne pousteji netestovane scripty ano..

  3. #33
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Když někdo měl ochotu je vrátit, tak na to měl 2 týdny. Pokud se tak nestalo, tak v tom moc ochoty není.

    Ověření, jestli sklady ve hvězdě jsou nebo ne je velmi jenoduché.

  4. #34

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    59
    Monde
    Kouzelnictví
    a co kdyz nekdo byl na dovolený a pak nato zapomel ?. To je muj přiklad kamarada. Nešlo by ani tak o ten učet byl nejakej 40lvl ale mel tam jámy a jinak to byl poctivej hráč. Nadruhou stranu je dobře že se to tresta.

  5. #35

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Za jak dlouho budou účty, pokud tedy, odblokovány? Abych věděl jestli to má cenu zde ještě nahlížet a nebo se rozloučit se hrou nadobro?

    Díky Kahsi

  6. #36

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Scoty-kurde View Post
    Za jak dlouho budou účty, pokud tedy, odblokovány? Abych věděl jestli to má cenu zde ještě nahlížet a nebo se rozloučit se hrou nadobro?

    Díky Kahsi
    videl bych to na http://www.thesettlersonline.cz/cs/n...4%9Bda-podpora

  7. #37

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    tam už jsem psal a nic extra mi neodpověděli. Spíše ne to, co bych rád viděl.

  8. #38

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Pěkné vánoce všem, odblokovali už někomu, kdo měl předtím stejný problém jako já s těmi vylepšenými sklady, účet? Mi ještě stále ne, a navíc je tomu skoro týden, co jsem po dlouhé době psal na podporu ( předtím naposled 7.8.14), a ani zatím neodpověděli.
    Díky za odpověď.
    Přeji klidné vánoce a šťastný nový rok.
    S pozdravem Scoty McSedler.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.