Reply to Thread
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 38

Thread: “Fair Play” a “Pravidla hry” - Vylepšené skladiště

  1. #11

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Malibu42 View Post
    ...
    Btw: každá hra je po dosažení max lvl skončená, protože dál už není kam se posouvat..
    ...
    wow, lionage, ragnarok, ultima, ...
    z her bez levelu travian, vojevudci a carodejove...
    maximalni level nemusi znamenat konec ba naopak zacatek ale hlavne pro pvp a maximalizaci vybavy a chozeni na epicke bosy apod. To ovsem vyzaduje ze existuji nejak vetsi vyzvy na kterych se spatne chytas bez eqipu blizkemu k maximalnimu a bez radne davky partaku kteri ti pomahaji..

    zde je system nastavny ponekud podivne:
    z hlediska ostroova:
    lvl 20+: usilujes o vysekani rezidenci a slechtickych rezidenci za stavebni povoleni ze sveho ostrova a nahrazeni produkcnima budovama
    lvl 36+: uz aktivne behas adventury a usilujes o lvl 42 na zakladani silnejsich a ziskovejsich adventur
    lvl 48+: zde uz per fora usilujes o lvl 50 ale uz neni nijak nutny, nic neprinasi, usilujes o to aby jsi mel bezudrzbovou bazi - sila, vodni mlyny, stoparky, klastery a pocatek setreni mistem
    lvl 50: optimalizace produkcnich retezcu a zvazovani co se vyplati vyrabet, prostorova optimalizace schaneni dekoracek ktere se ti libi apod, nahrazovani sil na vylepsene sila, nahrazovani veci na popku za zamrzle panstvi
    od okazmziku kdy tva produkce ostrova prekroci i silene behani adventr jako je 10* dene byk/ bb a nebo 2-3* dene krejca co dal?

    z hlediska boje:
    lvl 20+: slysel jsi o tomm ze existuji blokace ale jeste nevis poradne co to znamena, jdes to zkouset a dovidas se vice
    lvl 36+: zde uz povetsinou vis co jsou blokacky vyuzivas aktivne kde to jde hlavne podle navodu, tesis se na nove jednotky a vidis vyrazny pokles ztrat v zavislosti na blokacich / novych typech jednotek
    lvl 42+: nyni uz mas elitnaky a jde vsechno lepe
    lvl 48+: nyni uz mas dela a jde vsechno lepe, avsak dalsi milnik uz nevidis

    z hlediska generalu:
    normalni generalove: moc se s tim delat neda ale na zaklady dobre
    prvni veteran: zjistujes ze ztraty na adventurach s timto generalem oproti normalnim je treba 80%, vazne si prijdes v uplne jinem svete
    battlehard: pokud uz mas veterana ci MMA rikas si proc ja ho vubec kupoval kdyz mi je naprosto k nicemu, ale jako taxik a vybirani LS dobry
    prvni MMA: zjistujes ze pomer ztrat na nekterych taborech previsuje veterana ci majora, zakladni adventury zacinaji trpet tim ze jsou pomery ztrat hracu s timto generalem a hracumm bez nej naprosto jine
    major: zjistujes ze tento general je zajimavy predevsim pro adventury krejciho, na par mistech ho vyuzijes i u normalnich adventur ale povetsinou uz je vsude silnejsi MMA
    vice vetaranu: hodi se na adventury krejciho jinak k nicemu
    vice MMA: hodi se v podstate na vsechny adventury
    vice battlehardu/rychlich generalu: zjistujes ze mimo faktu ze jsou ti relativne k nicemu jeste mas problem kam je vylozovat, zvazujes jestli se daji prodavat generalove
    defakto s MMA konci do levelu 47 jakykoliv vyvoj po teto strance, pokud nehodlas jezdit krejciky tak se defakto obejdes i pouze s timto generalem..

    mno oc usilovat? je zde nejaky osobni dalsi cil? cilem muzou byt neomezene medene doly, recyklacky skolky apod ale prijem diamantu neovlivnis a kdyz to koupis mas ihned splneno a neni co delat.. to je zde to smutne a pisu to i proto ze dnes koncil jeden z pratel, jeden z platicich zakazniku ubisoftu s jednoduchymi slovy "áno končím ta hra asi nikde nevedie stále to isté" a je se cemu divit?
    platici zakaznici a obecne uroven baze:
    predstavte si ze by jste z nejakeho duvodu koupili rekneme 216K diamantku(berme to jako 2 platby v 3* akci na nakup) a nyni vemem diamantove naklady
    60K dia - 3* bezedny dul na med
    5K dia - epicka pilka
    10K dia pruzkumnici
    2K dia stistko
    7K dia MMA
    12K dia stavebka
    3K dia recyklacky
    50K 25* vylepsene silo
    36K 40* vodni mlyn
    10K 5* stoparka
    +- takle treba rozfofrujes 200K dia za tech 16K si koupis pulrocni premko a co pak? je pro tebe nejaky dalsi cil ceho dosahnout? je kam stoupat ci neco co delat?

  2. #12
    Xanteus
    Guest
    To Casiopea:Tebe 3x padli zamrznuté panstvá buď rada lebo ja by som skákal radosťou. Lenže ja som omylom predal za 600 míču raritný sklad. Tak som myslel že to dotiahnem aspoň s tými krabičkami!!! Bohužiaľ 2x mi padol králik bláznivý králik a iba napoledy,keď som tŕpol čo dostanem mi padla konečne "Čarodejnícka veža". To samé sa mi stalo na vianoce investoval som do krabičiek vyše 600 diamantov ale výsledok boli iba "Sochy bláznivých králikov" takže by som sa nad tým nepohoršoval. Mne totiž z 20tich pokusov padlo "16x Socha bláznivého králika"(Nenávidím ich už),2x mi padlo zamrznuté panstvo ale vymenil som radšej za síla,1x mi padola čarodejnícka veža a naposledy mi padol vodný mlyn!"

  3. #13

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    wau tak slyšela jsem o těchto nešťastnících , ale ty jsi měl ty packy dočista teda podle Kahsiho posmolené, protože jak on píše že to je teda o štěstí mno.. upřímnout soustrast, to jsem na to byla líp :-)

  4. #14

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    32
    Monde
    Kouzelnictví
    Casiopea: Názor na ty tvoje ,,stížnosti,, ať už na forku nebo na globále ať si každej udělá sám, já ti k tomu svoje napsal. Stejně tak jsem ti napsal, ať jdeš pracovat k vývojářům, možná by jsi ,,vyplodila,, hru bez chyb, docela rád bych ji viděl Neříkám, že vše je ok, to určitě není, ale abych si stěžoval na vše, jak ty, to fakt ne Beru tě jako takový ten ,,stěžovací,, typ člověka,...
    Btw: každá hra má svůj ,,strop,, kam se můžeš úrovní dostat, to je přece jasný ne? Přece je logický, že žádná hra nejde hrát donekonečna...
    To nic nemění na tom, že tento event byl od počátku až do konce nešťastný..

  5. #15
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    To nic nemění na tom, že tento event byl od počátku až do konce nešťastný..
    Podepisuju, šířím, tesám do žuly. Tu snad inflace nečeká.
    ---
    Ad první příspěvek, podle bodů. Je to dlouhé, takže nebudu citovat.
    1. Pakatel. Někdo dostal 300 prken, někdo 400. Jestli ti o ten rozdíl tak moc jde, uspořádáme sbírku.
    2. RNG tě prostě nemá rád. Nejsi jediná. Bylo jasné, do čeho jdeš.
    3. Viz 2. Odjel jsem nějakých sedmdesát bohatých - bez hradu. A?
    4. Viz výše.
    5. Vím o programování tolik, abych věděl, že nevím dost. Ale přesto souhlasím - je to jedna bota za druhou.
    6. Věděla jsi, do čeho jdeš.

    Taky bych tě chtěl poprosit, abys tolik nevyužívala možností formátování. Špatně se to čte.
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  6. #16

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    Třebas u těch prken je to triviální, ale když někdo dostane 10 míčů a někdo 30, tak je to o 200 % více. Všeobecně bych se méně spoléhal na náhodu, jelikož není fér, a šel cestou vlastní píle. Hra by se měla snažit náhodu minimalizovat.

  7. #17

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak co kdybychom prostě pootvírali 30 prázných okýnek jen kvůli jedné, jasně definované (nebo volitelné) finální odměně? A nebudeme se hádat o 10 míčů.

    Ohledně kostnice je pravda že je to nefér, tam by se dalo uvažovat o tom, že šance vzroste s každým neúspěšným vírem, řekněmě o 1 procento, a vynuluje se (na základní hodnotu) s každým pádem kostnice. Pak by každý hráč měl záruku, že nejpozději po 100 odjetých vírech jednu kostnici mít bude, ale velmi pravděpodobně mnohem dříve. (Pokud zůstaneme u konceptu neobchodovatelné kostnice).

  8. #18

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    Ravise tak pozorného čtenáře napadne, že jaksi celkem naprosto opravdu nejde o to jestli jsem v oknech dostala o 10 míčků méně nebo více, že konečně nejsem ani tak znechucená Kostnicí protože dobře vím kolik jsem musela odjet BK než mi padl Hrad , se žulou to samé, celý příspěvěk je spíš recesí a bojkotem na to že BB něco pohnojí a pak vyhrožuje a že místo toho by měli raději zlepšovat to co jim drhne a že toho není málo včetně RNG jak jsi správně podoknul a kdybych věděla do čeho jdu tak do toho nejdu, při registrace do hry nebylo popsáno milion věcí co nefunguje D a příště ti to naformátuju čitelněji

  9. #19
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Valdano65 View Post
    Docela mě překvapuje postup BB k tomuto problému a jsou tu na odpověd 3 body
    1. kde je v pravidlech uvedeno, že hráči po chybě BB musí vrátit věci které obdrželi, neřknuli že budou potrestání pokud je nevrátí
    2. jak budou odškodněni hráči co vzali 1 nebo 2 tyto skladiště
    3. postup BB pokud bude takto standartní máme počítat že v budoucnosti pokud dáte takové eventy a náhodou dojde k chybě od Vás, budeme za tuto chybu trestáni

    To že pustíte do světa věc která není redy přece hráči nemohou a je docela divné že je chcete za to trestat
    1) V pravidlech hry, část 6.
    2) Moc nerozumím tomu, za co by měli být odškodnění, jaká jim vznikla škoda? Šli do toho s tím, že za vyklikání celého kalendáře dostanou zdarma docela vzácnou budovu. Tu dostali a nechají si.
    3) Pokud dojde k chybě, tak za ni samozřejmě potrestáni nebudete. Pokud ale bude někdo seděl u počítače půl dne a zneužívat tu chybu, tak musí počítat s trestem. V jiných online hrách je za vědomé zneužití chyby ban, bez diskusí, bez vysvětlování, bez možnosti odvolání. My toto dělat nechceme, tak těm, kteří tu chybu zneužili, jsme poslali varování, že o nich víme, víme o tom, kolik toho vybrali navíc, vrátí to a smažeme celou situaci.

    Řekněme, by se někdo zachoval podobně třeba u bankomatu banky, kde do přihrádky pro 1000 omylem dali 2000. Vybere peníze a všimne si, že místo 1000 dostal 2000. Má několik možností, jedna z nich je: Bude celý den vybírat 1000 a kasírovat 2000, pořád dokola. Jak si myslíte, že se banka zachová, když na to přijde?

  10. #20
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Reborn View Post
    Valdano65: v tomto pripade nejcistcim resenim by byl rollback, ale ten by nikdo neocenil pak zbyva otazka jak situaci vyresit kdyz uz se stala..
    Rollback má ten problém, že i kdyby se čas vrátil, tak co dál? Automaticky brát, že poslední den si všichni klikli? A co dát těm, co si nic nevybrali z budov z posledního okna? Nebo na týden vrátit událost do hry, aby si každý mohl vybrat? Co ti, co přijedou z dovolené zmatení, že týden obchodů se jim vrátil. Toto všechno se musí zvážit a rozhodli jsme se pro řešení, které nějak ovlivní jenom ty, co si opravdu vědomě naklikali hodně skladišt a omezí je to jenom v tom, že ty nad počet vrátí do hvězdy. Poctivých hráčů se to nijak nedotkne.

    Pokud čtete zprávy z herního světa, tak je naprosto běžné, že hra ta nebo ona zabanuje za něco podobného x tisíc hráčů, bez toho, aby dostali šanci na nápravu. Tak drastické kroky bez varování dělat nechceme, ale zároveň není možné někomu nechat 10 sklaďišť.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.