Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Zhodnocení fotbalové události

  1. #1

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví

    Zhodnocení fotbalové události

    Nebudu nic skrývat, nejsem nadšen! Už jen to téma události, proč fotbal, když k olympiádě žádná událost nebyla?! To teď bude událost k mistrovství každého sportu? To se máme na co těšit Vývojáři naštvou hned v počátku, kdy si nelze koupit českou vlajku! Pochopil jsem, že to byly vlajky států, které se mistrovství účastní, ale mohli přidat i vlajky států, které hrají hru. Koupil bych si jí protože jsem Čech a jsem na to hrdý a ne kvůli fotbalu.

    Co se týče praktického provedení, tak to bylo pro zlost. Jednak přišel zase kalendář s náhodnou odměnou, kdy někdo po otevření okýnka dostane 10 míčů a jiný 30. Což není zrovna fér, proč nedají stálou odměnu? Nechápu… Co se týče dobr, tak to bylo peklo! Možná byla snaha, aby nebyli zvýhodnění hráči s vyšší úrovní, pro které by bylo vojenské dobr snadnější, než pro hráče s menší úrovní, ale takhle zasekly všechny. Potřebné předměty pro daná dobr. byly dost nevyvážené. Když jedné suroviny (mokrá tráva, chránič atd..) máte přes 500 a jiné (bota, pružina atd..) 0, tak je něco špatně. Tím se dobr. dost vlekla a pokud člověk neměl prémiový účet, tak měl zaseknuté i cechovní úkoly. Co jsem se bavil s ostatními, tak na tom byli všichni podobně. Navíc člověk opět musel jít hledat sběratelské předměty, což je děsná otrava a místo, aby vývojáři uznali, že sběratelské předměty byla chyba a zrušili je, to ještě podporují v události. Problém byl taky v názvech, což asi bylo dáno překladem. U některých táborů, když bylo napsáno slabý proti něčemu, tak název neodpovídal žádné věci, co se dala vyrobit. Nezajímám se o fotbal a nevím, co je to středopolař, ale to vychází ze špatně zvolené tématiky události.

    Ale abych jen nekritizoval, tak aspoň něco mohu pochválit a to byly dvě položky z nabídky události a to skvělý dobrodruh, který opravdu nosí bonusy a možnost koupit 5 stavebních povolení. Za to jsem fakt rád. Bohužel jinak nabídka nestála za nic a získávání míčů bylo fakt malé. I když jsem prodal skoro všechny svoje zásoby, tak jsem musel pár míčů koupit za drahokamy a to jsem ani neusiloval o klášter. Ale uznávám, že hra taky musí vydělávat.

    Dost mi chybělo nějaké zakončení události, například budovou, co jde získat jen při události. Je tu sice ta socha s pohárem, ale ta šla normálně koupit a za čas bude v nějaké schránce. Při první velikonoční události jsem usiloval o sochu králíka a ted jich mám zbytečně 6 a ani nejdou prodat. Sochu poháru neměli dávat do nabídky, ale měla být součástí odměny za vyhranné finále. Tak by to mělo aspoň nějakou hodnotu.

  2. #2

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    mno ohlednuti akci od pocatku do konce provazelo bezpocet problemu a chyb
    1. kalendar udalosti v pocatku bl bugovy a umoznil nekterym hracum vybrat za diamantky vsechna policka ci zadarmo vylepseny sklad
    2. nikdo nevedel jestli a pripadne za jakych adventur ma padat micky / kolekcni predmety
    3. velmi velke mnozstvi ruznorodych kolekcnich predmetu
    4. pro hrace ktery se dopredu nepripravoval(nenasel slozeni a nevyrobil si buffy pred zacatkem adventury) totalni blokace zakladajiciho slotu na adventury a tim totalni otraveni hry
    5. pri vybrani celeho kalendare nekteri hraci obdrzeli a leckdy prodali i 5 skladu

    vyhoda eventu
    1. do sveta pribilo mnoho panstvi
    2. do sveta pribyla malta ikdyz s prozatim nulovou vyuzitelnosti
    3. pribyli preboosteny pruzkumnici

    dopady eventu
    1. degradace ceny 4* buffu -> neni nadale nutne skillovat pruzkumniky na hledani artefaktu protoze buffy na hrad uz jsou velmi levne
    2. ztrata duvery s testovani na test serveru a zpetnou vazbu

    osobni dopady
    1. ziskal jsme limitovane veci(pruzkumak a stavebka)
    2. nahradil jsem slechticke rezidence za panstvi -> vice mista na ostrove a stejne nevim co produkovat
    3. odkladam i nadale prestavbu ostrova na vylepsene sila a stejne tak level 5 farem/sil z duvodu nejasnosti kam to autori budou tahnout a nerentability lvl 5 v pripade predelavani
    4. jediny dalsi realny cil ve hre je nahrada sil za vylepsena sila

  3. #3
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    Obsahove se udalost pomerne povedla, kdyz nektere veci (napr 2x LE) skvele vyrovnavaji horsi aspekty (sberatelske veci).
    Co se technicke stranky tyce, takove lajdactvi a ignorovani pripominek dokonce z testu ...

  4. #4

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    Nexal: Obsah události se nepovedl. CHápu, že třebas máš rád fotbal, ale ruku na srdce, pokud chtěli udělat sportovní událost, měli spíše udělat olympiádu.

  5. #5

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Moor8 View Post
    Nexal: Obsah události se nepovedl. CHápu, že třebas máš rád fotbal, ale ruku na srdce, pokud chtěli udělat sportovní událost, měli spíše udělat olympiádu.
    mno vis ona fotbalova udalost uz byla drive implementovana.. proto ji pouze obzivili spolu s mistrovstvim

  6. #6
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Moor8 View Post
    Nexal: Obsah události se nepovedl. CHápu, že třebas máš rád fotbal, ale ruku na srdce, pokud chtěli udělat sportovní událost, měli spíše udělat olympiádu.
    Kdyz mi reknes, jaky je rozdil mezi dyni, kopacim micem a vajickem, tak pochopim co ses mi snazil rict. Kdyby tam byl puk a hral se hokej nebo ostep a byla to atletika, tak to nic nezmeni na obsahu.
    Ostatne viz Reborn.
    Last edited by Nexal; 16.07.14 at 11:41.

  7. #7

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    myslim ze k tomu co napsali reborn a nexal netreba snad nic dodavat... jediny co me tak napada je tipovaci soutez, proc to proboha bylo spojeny pro vsechny zeme dohromady? to to neslo udelat pro kazdou zemi zvlast? to samy to losovani v hraci dny... je docela vtipny vedet ze se ucastnilo 40k soutezich a vylosovano z nich bylo jen 125, sance neco vyhrat vstutku ohromna a jeste k tomu ty odmeny pro kazdyho jiny... nekdo 2k micu a nekdo jen naprosto bezcenny arkticky dul

  8. #8

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Karamon View Post
    myslim ze k tomu co napsali reborn a nexal netreba snad nic dodavat... jediny co me tak napada je tipovaci soutez, proc to proboha bylo spojeny pro vsechny zeme dohromady? to to neslo udelat pro kazdou zemi zvlast? to samy to losovani v hraci dny... je docela vtipny vedet ze se ucastnilo 40k soutezich a vylosovano z nich bylo jen 125, sance neco vyhrat vstutku ohromna a jeste k tomu ty odmeny pro kazdyho jiny... nekdo 2k micu a nekdo jen naprosto bezcenny arkticky dul
    jo mezi cenama byl drsny nepomer a to typovani bylo zrejme jen o schromazdovani osobnich dat pro 3. stranu

  9. #9
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Reborn View Post
    jo mezi cenama byl drsny nepomer a to typovani bylo zrejme jen o schromazdovani osobnich dat pro 3. stranu
    Coz bych i pochopil. Jen nevim k cemu jim budou treba cesky adresy ...

  10. #10
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    K posledním dvěma příspěvkům: Pro registraci na kicktipp stačila jenom emailová adresa, žádný osobní údaj není potřeba. Německo má v tomto velmi přísné zákony, takže je kicktipp nebude sdílet s nikým jiným. To stejné platí pro nevyžádanou poštu.

    Komu by moje ujištění nestačilo, přímo tady na fóru je je napsán návod, jak zrušit celý kicktipp účet. Kliknutím na velký červený křížek na kicktipp profilu.


    Celkově k vláknu, děkuji za reakce, hlavně prvních pár je hodně rozpracovaných. Líp se s tím potom dále pracuje a argumentuje.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.