Reply to Thread
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 36

Thread: Informace o budovách: co / kolik / jak

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    26
    Monde
    Kouzelnictví

    Informace o budovách: co / kolik / jak

    Je někde napsáno, co dělá která budova? Myslím podrobně. V nápovědě to rozhodně není a u budovy samé v nabídce obchodu také ne. Dost jsem byl zklamán, když jsem zjistil, že budova vesnické školy produkuje jednoho osadníka za dvě hodiny. To mi připadá žalostně málo. Při té ceně by se mi vyplatilo rozšířit pole a vyrábět chleba pro tuláky. Možná by to bylo rychlejší. Doplňte někam tuhle informaci, ať nenalítne další. Pokud sem můžete napsat, jak PŘESNĚ funguje takové silo, recyklační továrna a podobně, bylo by to fajn. Kolik čeho vyprodukuje za jak dlouho. Abych byl přesný.
    Díky

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    47
    Monde
    Kouzelnictví
    Silo doplňuje pole pro farmy - dle mě se nevyplatí
    Recyklační továrna vyrábí uhlí za nic, čas je stejný jako u koksovny - hodně se vyplatí
    Klášter produkuje (a spotřebuje) 4x víc než obyčejný pivovar nebo jak to je - vyplatí se
    Stopařova chatrč produkuje maso za nic, časy opět stejné jako u lovce - vyplatí se

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    26
    Monde
    Kouzelnictví
    Díky, ale tyhle informace v nějaké srozumitelné formě by měli být součástí informací co jsou u předmětu co chci koupit. Nebo spíše stavby. Pro programátora je to prd problém, to tam dopsat. Jestli tedy může někdo s českých BB projít forum a srozumitelně udělat popisky ke stavbám. Ty pak předat na velitelství ) Tedy pokud BB čtou tyhle fora. Já doufám že ano.

  4. #4

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    Ptak666

    Taky by me zajimalo, jestli se vyplati koksovna nebo jen doly

  5. #5

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    47
    Monde
    Kouzelnictví
    Důl ti vyrábí uhlí a je to jen jedna budova, abys uživil jednu koksovnu, potřebuješ dřevorubce, k němu alespoň 2 lesníky. Rázem to máš na stejnou produkci 4 budovy. Ti co mají málo stavebních licencí si raději postaví důl.

  6. #6

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Uhlí je potřeba docela dost, takže to asi bude chtít kompromis. Samotný koksovny to neutáhnou, to by jich bylo potřeba tak 10 a víc. Samozřejmě záleží na tom, jaké budovy stavíš. Jinak doly dávat maximálně na level 2, koksovny minimálně level 3.

  7. #7

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    66
    Monde
    Kouzelnictví
    Když to hrajete 2 měsíce, tak vám škola a sila přijdou k ničemu. Jenže pokud budetehrát přes půl roku, tak vás nebude moc bavit každé ráno postavit 20 polí, k tomu najít 5 naleziš't mramoru, o ostatních dolech ani nemluvě :-)
    Takže já osobně bych bral silo alespoň ke každé druhé farmě.
    Jo, a ze začátku doly vcelku stačí, jenže později se většina uhlí vyrábí ze dřeva a doly jsou jen na doplnění spotřeby.

  8. #8

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    škoda, že jsem to nečetl dřív... ta vesnická škola je fakt k *****. Jeden osadník za 2 hodiny? za 750 diamantů? čekal jsem tak 15 minut nebo ještě míň. za 750 diamantů - tak to tam napište, jinak brzo takhle přijdete o hráče. Neměním utrácet těžce vydělaný prachy jen kvůli tomu, že jste líný to popsat!!!!!
    A to samé platí u kupce - naleziště. Srovnejte si to. Myslím si, že to není zas takový problém upravit texty!!

  9. #9

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak snad nekupuju co neznám. Popisek je, že produkuje settlery a to taky ta budova dělá.

    Odkaz na produkci všech budov v angličtině

    V těch nalezištích binec je, to by chtělo opravit.

  10. #10

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by LoKiCZ View Post
    Silo doplňuje pole pro farmy - dle mě se nevyplatí
    Recyklační továrna vyrábí uhlí za nic, čas je stejný jako u koksovny - hodně se vyplatí
    Klášter produkuje (a spotřebuje) 4x víc než obyčejný pivovar nebo jak to je - vyplatí se
    Stopařova chatrč produkuje maso za nic, časy opět stejné jako u lovce - vyplatí se
    mno, selským rozumem, klášter co produkuje 4x více piva než pivovar, ale žere k tomu stejně produkce, za 2400 diamnatu... to si koupim 4x deset stavebnich povoleni a postavim si 4 pivovary a k tomu pole a farmy a study a jeste mi dost mist zbyde. U klastera za tolik gemu jsem cekal vyrobu zdarma. Pletu se, nebo je vyroba vazne za naklady?
    Stopařova chartč...zase bud ji nebo 1 loveckou chatu a 9 dalsich budov. s ohledem ze s jednim lovcem se to nikam nedotahne a stejne tedy budete muset mit vic budov, tak je uz podle mne lepsi nacpat dva lovce k sobe a pizmovat zdroj zvere jak o zavod. I kdyz uznavam, ze po x mesicich hrani tohle bude strasny opruz.
    Podle me jedinna jasna vec je recyklacni tovarn a hnat ji na max. level, protože spotreba uhli je obrovska a na utazeni dvou koksoven, coz je ekvivalent jednoho dolu je treba 5 dalsich budov. Takže po recyklacnich tovarnach jít jak slepice po flusu a liska po slepici.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.