Reply to Thread
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 31 to 36 of 36

Thread: Informace o budovách: co / kolik / jak

  1. #31

  2. #32

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Pokud postavíte Bezedný důl na měď na ložisko mědi, které lze těžit rychleji, tak jeden cyklus (bez dopravy) trvá jen 1:30.

  3. #33
    SirNeNe's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Asi hledám fakt špatně,ale nějak nikde nemůžu najít ty dva různé způsoby na předání velitele
    Můžete mi prosím poradit?


    Omlouvám se-už jsem na to přišla :-)
    Last edited by SirNeNe; 25.08.13 at 16:05.

  4. #34

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám dotaz ohledně Bílého hradu, hledal jsem, hledal, v pár vláknech se řeší, nicméně odpověď která mne zajímá nenalézám. Dnes jsem z BB obdrže čtvrtý bílý hrad, tři mám na ostrově postavené, fungují. Tento čtvrtý ale se nezačne stavět, jen zabere plochu a jeho stavba neprobíhá. Zkoušel jsem jej i zbourat, jde to do hvězdy se vrátí, zkoušel jsem jej darovat kolegovi (pokud je limit 3 na jeden ostrov ok dám jej pryč, ale nelze nabídnout výměnou hráči ani do trhu) ale co s ním, jestli jej nemohu využít, darovat( vyměnit) či prodat? Jedná se o chybu, nebo je takto hra nastavena?

  5. #35
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, jedná se o chybu, nový bílý hrad (pozná se podle jiného popisku) aktuálně nejde postavit.

  6. #36

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Myslím, že autor to myslel tak, že se přímo ze hry o budově vůbec nic nedozvím.... Takže nějaké info se dozvím, až když ji dám stavět a když ji dám stavět, tak už mě to stálo suroviny.
    Například jak dlouho se budova staví, jakou má spotřebu surovin apod.

    PS: ano, když už vím o stránkách osettlers.com, tak je to snažší.....
    Mimochodem jsou to super stránky !!!



    Quote Originally Posted by Elfi View Post
    Je někde napsáno, co dělá která budova? Myslím podrobně. V nápovědě to rozhodně není a u budovy samé v nabídce obchodu také ne. Dost jsem byl zklamán, když jsem zjistil, že budova vesnické školy produkuje jednoho osadníka za dvě hodiny. To mi připadá žalostně málo. Při té ceně by se mi vyplatilo rozšířit pole a vyrábět chleba pro tuláky. Možná by to bylo rychlejší. Doplňte někam tuhle informaci, ať nenalítne další. Pokud sem můžete napsat, jak PŘESNĚ funguje takové silo, recyklační továrna a podobně, bylo by to fajn. Kolik čeho vyprodukuje za jak dlouho. Abych byl přesný.
    Díky

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.