Reply to Thread
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 36

Thread: Informace o budovách: co / kolik / jak

  1. #11

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    no jediny co mi fakt prijde trochu mimo misu je ta vesnicka skola, jako uplna zbytecnost za ty diamanty...jeden osadnik za 2hodiny,to bych spis rek ze je to chyba, nez ze to tak ma bejt...

  2. #12

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Foxy View Post
    mno, selským rozumem, klášter co produkuje 4x více piva než pivovar, ale žere k tomu stejně produkce, za 2400 diamnatu... to si koupim 4x deset stavebnich povoleni a postavim si 4 pivovary a k tomu pole a farmy a study a jeste mi dost mist zbyde. U klastera za tolik gemu jsem cekal vyrobu zdarma. Pletu se, nebo je vyroba vazne za naklady?
    Stopařova chartč...zase bud ji nebo 1 loveckou chatu a 9 dalsich budov. s ohledem ze s jednim lovcem se to nikam nedotahne a stejne tedy budete muset mit vic budov, tak je uz podle mne lepsi nacpat dva lovce k sobe a pizmovat zdroj zvere jak o zavod. I kdyz uznavam, ze po x mesicich hrani tohle bude strasny opruz.
    Podle me jedinna jasna vec je recyklacni tovarn a hnat ji na max. level, protože spotreba uhli je obrovska a na utazeni dvou koksoven, coz je ekvivalent jednoho dolu je treba 5 dalsich budov. Takže po recyklacnich tovarnach jít jak slepice po flusu a liska po slepici.
    No ale to bys přece zas mohl říct to samé jako u předchozích případů . Než koupit 1 recyklačku za 990 drahokamů, tak koupíš 10 licencí za 650, postavíš 2 koksovny, 2 dřevorubce a 3 lesníky. Budeš mít 2x tolik uhlí, ušetříš 340 drahokamů a ještě ti 3 licence zbydou.

    Asi je vždy lepší koupit licence. Drahokamové budovy jsou dobré na ušetření místa na mapě a menší náklady na upgrade.

    Quote Originally Posted by Buddy View Post
    no jediny co mi fakt prijde trochu mimo misu je ta vesnicka skola, jako uplna zbytecnost za ty diamanty...jeden osadnik za 2hodiny,to bych spis rek ze je to chyba, nez ze to tak ma bejt...
    Vesnická škola šla (3x) získat relativně lehce o halloweenském eventu. Těm cenám tady se dá jen těžko říkat mikrotransakce, ale když to porovnáš s cenou ostatních itemů, tak to žádný velký extrém neni. 3x škola vydá asi za 1 pekárnu. Výroba nepřetržitá, bez nákladů, nemusíš stavět mlýny a každý den obnovovat pole a studny. Je to spíš taková investice která se ti až časem začne vyplácet.
    Last edited by Lucas; 30.12.12 at 14:34.

  3. #13

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Lucas View Post
    Vesnická škola šla (3x) získat relativně lehce o halloweenském eventu. Těm cenám tady se dá jen těžko říkat mikrotransakce, ale když to porovnáš s cenou ostatních itemů, tak to žádný velký extrém neni. 3x škola vydá asi za 1 pekárnu. Výroba nepřetržitá, bez nákladů, nemusíš stavět mlýny a každý den obnovovat pole a studny. Je to spíš taková investice která se ti až časem začne vyplácet.
    no je pravda ze kdyz to prepocitam tak z jedny pekarny na 1lvlu udelam zhruba (zalezi jak delako od skladu co bude stat) 7osadniku za 12h, touhle skolou 6 osadniku za 12h,ale stejne proste, na to ze to ma bejt za diamanty mi to nejak extra vyhodny neprijde

  4. #14

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Nevím proč tu brečíte, každý normální člověk nevráží peníze do něčeho, co nezná, prostě zajedu na anglické forum, mrknu se co ta budova dělá a když se mi nelíbí tak na to prdím.

  5. #15

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví

    Kupec

    Zdravim, nikde jsem nenasel detaily k budovam u kupce, jako je Jama s drahokamy, Stoparova chyse atd. Nikde neni napsano jak rychle produkuji, pak lide nemaji sanci odhadnout jestli se jim vyplati investovat tolik drahokamu... A k cemu je recyklacni tovarna?

  6. #16

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Recyklacni tovarna vyrabi uhli bez prijmu jine suroviny. Ten zbytek budov by me take zajimal.

  7. #17
    Dalaren's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Recyklační továrna produkuju rychlostí 1 uhlí za 3 minuty (+ doba cesty z/do skladu). Další nemám.

  8. #18
    Julus
    Guest
    Vesnicka Skola - 1 osadnik / 2 hodiny - neda se upgradovat - nevycerpatelne
    Jama s drahokamy - 1 drahokam / 13 minut 9 sekund - neda se upgradovat - vytezi 40000 drahokamu
    Bezedny dul na med - 1 med / 3 minuty - upgradovatelne - nevycerpatelne
    Vodni mlyn - 1 voda / 3 minuty - upgradovatelne - nevycerpatelne
    Klaster - 4 napoje / 6 minut - upgradovatelne - nahradi 4 vyrobny napoju (ale suroviny potrebuje stejne - 4 psenice 8 vody)
    Silo - Doplni 1 psenici do pole / 12 minut - upgradovatelne
    Recyklacni tovarna - 1 uhli / 3 minuty - upgradovatelne - nepotrebuje vstupni suroviny
    Stoparova chyse - 1 maso / 8 minut - upgradovatelne - nepotrebuje naleziste masa

    Vsechny casy jsou uvedene bez cestovani.
    Last edited by Julus; 13.02.13 at 11:13. Reason: opravy...

  9. #19

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    diky

  10. #20

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Podle mě se nevyplatí ani ta recyklační továrna... Na stejnou produkci uhlí potřebuji 1x uhlíře, 1x dřevorubce (má poloviční dobu produkce, proto nepotřebuji 2) a 1,5lesníka. Suma sumárum při stejné investici drahokamů do stavebního povolení dostanu 3x tolik uhlí, než při koupi recyklační továrny. A samozřejmě to je také bez jakékoliv potřebné údržby a doplňování zdrojů.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.