Reply to Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: Fotbalový event - Nesplniteľné finále

  1. #1
    Xanteus
    Guest

    Angry Fotbalový event - Nesplniteľné finále

    Dobrý deň
    Dosť ma rozhorčilo záverečné Finále fotbalového eventu. Prvú polovicu hracieho poľa spraví človek bez väčších námah. Bohužiaľ druhú už nie...
    Štyria hrači z 17 rohovými kopmi a brankár z 10x rýchle reflexi. Dohromady to robí 199 bot potrebních na splnenie eventu a to žiaľ nikto nemá. Vari iba tí hráči čo do hri vrážajú neskutočné množstvá diamantov. Nechcú administrátory zjednať nápravu?

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    nevim jak ty ale ja bot celkem potreboval asi jen 130 na cely finale... i to je sice hodne ale je to o neco lepsi jak 200

  3. #3

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    60
    Monde
    Kouzelnictví
    Proto máš dvě možnosti, který použít, abys nemusel do všeho vrážet boty/pružiny. Obecně jsem to vždycky dělal tak, že jsem nejdřív použil to, čeho bylo hodně, a teprve pak to, co bylo vzácný. Chtělo si to napsat na kus papíru a pohrát si s tím, upravovat. Všechny zápasy jsem vždycky udělal hned první den a ještě jsem prodával. Aniž bych kupoval cokoli za dia.

    Quote Originally Posted by Xanteus View Post
    Dobrý deň
    Dosť ma rozhorčilo záverečné Finále fotbalového eventu. Prvú polovicu hracieho poľa spraví človek bez väčších námah. Bohužiaľ druhú už nie...
    Štyria hrači z 17 rohovými kopmi a brankár z 10x rýchle reflexi. Dohromady to robí 199 bot potrebních na splnenie eventu a to žiaľ nikto nemá. Vari iba tí hráči čo do hri vrážajú neskutočné množstvá diamantov. Nechcú administrátory zjednať nápravu?

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.