Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: Boty a zase ty boty

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    26
    Monde
    Kouzelnictví

    Boty a zase ty boty

    Zdá se to jen mě a nebo máte i Vy ostatní následující špatnou zkušenost?
    Během celého šampionátu, jsem já i mí přátelé nakoupili celkem slušné množství kouzelných truhliček. No nekupte to, za 15 diamantů. Ani v jedné truhličce a to můžu odpřísáhnout, nebyla ani JEDNA bota. Ani u mě ani u přátel. Průzkumnící mi nosí vše možné a pozor opět ani JEDNU botu. Jedinné místo kde se dají najít je ostrov (sem tam dva kusy) a občas jako odměna za úkol. A tím to končí. Obchod tak umožňuje jistým hráčům, nabízet za ZLODĚJSKÉ ceny pár bot. Jo jasně, někdy i víc než pár. Jasná chyba vývojářů, ale pochybuji, že se dočkáme opravy či náhrady. Váš názor a zkušenosti?

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    opet udelali soudruzi nekde chybu anebo to byl možná záměr. A nejsou to jen boty ale i pružiny a bananove slupky ty mi taky nepadli z žadneho dobra ani nedonesli pruzkumnici

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    26
    Monde
    Kouzelnictví
    Oprava: Průzkumníci nemají nosit. Ověřil jsem si to. Omlouvám se. Ale v Krabičkách od štefana boty mají být.

  4. #4

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    kazdy predmet je jinak ceny to co nosi pruzkumaci je relativne malo cene, to co ne je hodne cene.. hlavne slupky, pruziny, boty

  5. #5

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Reborn View Post
    kazdy predmet je jinak ceny to co nosi pruzkumaci je relativne malo cene, to co ne je hodne cene.. hlavne slupky, pruziny, boty
    Obráceně - průzkumáci nenosí věci málo cenné. Průzkumníci něco nosí. Protože to průzkumníci nosí, je toho hodně a proto je to málo cenné.

  6. #6

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by A_T_F View Post
    Obráceně - průzkumáci nenosí věci málo cenné. Průzkumníci něco nosí. Protože to průzkumníci nosí, je toho hodně a proto je to málo cenné.
    nepru se o pricinach ale ano je to dane tim ze vse od pruzkumniku toho je dost pro pokrocilejsi hrace kteri toho dost pousteji do obehu proto je to malo cenna komodit
    treba cervena barva nepada z pruzkumniku a jeji cena je mala -> nizka uzitecnost

    spekulovat bychom mohli dlouho ale shodneme se na tomm ze boty bruziny a bananove slupky jsou dost vzacnou komoditou(asi me obyvatele chodi naboso mel bych to poresit)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.