Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Thread: Nejde mi nakupovat

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví

    Nejde mi nakupovat

    Dobrý den potýkám se s problémem že nemůžu nakupovat ( jak za drahokamy tak za darky ) i když mam dostatečný počet tak to mam šedý ( viz obrazek )

    zkoušel jsem odlog nalog ( už je to cca týden co mi to nejde ) Děkuji a přeji příjemný den

  2. #2
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Je to tím, že nemáte splněný úkol. Musíte koupit nářadí (je to jediná položka, která jde koupit). Tím se splní úkol a otevřou se všechny nákupy.

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Děkuji :-)

  4. #4

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    nakoupil jsem prkna z tvrdeho dreva a prachy se odecetly ale prkna nepribyly co s tim???

  5. #5
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Lord_Ball View Post
    nakoupil jsem prkna z tvrdeho dreva a prachy se odecetly ale prkna nepribyly co s tim???
    Nemáte je náhodou ve hvězdě?

  6. #6

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    nevím ke kterému foru mohu přiřadit tenhle dotaz, proč se mi po každém nákupu sekne obchodní kancelář na přesípacích hodinách a pokaždý musím restartovat hru už mě to nebaví, nevím jestly je to hrou nebo mím pc nebo prohlížečem díky za odpověd a pokud možno za radu co stím...

  7. #7

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    problem se seknutim v obchodni kancelari muze byt zpusoben i pomalejsim pripojenim nebo tzv. zamrznutim scriptu, obcas se mi to stava a po pouziti F5 je vse v poradku, jen transakci musim udelat zpravidla novou.

  8. #8

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    děkuji zkusím to :-)

  9. #9

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    bohužel tohle mi nepomohlo vůbec to na F5 nereaguje takže musím dál restartovat hru asi to je opravdu mím pc a připojením :-/

  10. #10
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Melanie View Post
    nevím ke kterému foru mohu přiřadit tenhle dotaz, proč se mi po každém nákupu sekne obchodní kancelář na přesípacích hodinách a pokaždý musím restartovat hru už mě to nebaví, nevím jestly je to hrou nebo mím pc nebo prohlížečem díky za odpověd a pokud možno za radu co stím...
    Jaký používáš prohlížeč???

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.