Reply to Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 25

Thread: Seznam změn 17.6

  1. #1
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví

    Seznam změn 17.6

    Vážení osadníci,

    zde naleznete seznam oprav provedených během údržby. Ve vláknu níže můžete přidávat komentáře.
    • Míče na ostrově berou stavební licence.
    • Dobrodružství tréninkový zápas se nesplní nebo se neobdrželo z kalendáře.
    • Nesplní se úkol, který požaduje splnění daného dobrodružství.
    • Dobrodružství tréninkový zápas se objevuje v úkolech jako aktivní dobrodružství, ale nejde navštívit.
    • Tlačítko na okno události je šedé a nejde na ně kliknout.
    • Z normálních dobrodružství nepadaly míče jako odměna. Stále ale platí, že padají s určitou pravděpodobností.
    • Na dobrodružstvích bliká informace o novém okně v kalendáři.

    AKTUALIZACE:
    • Kdo dokončil dobrodružství a nedostal míče, tak dostane během údržby 26.6. balíček obsahující přislušné míče a ostatní odměny, které předtím nepadaly.
    • První dva úkoly události na dohrání dobrodružství se ukončí během údržby 26.6. v připadě, že už jste je vyhráli.


    Pokud jste se setkali s nějakou chybou uvedenou v tomto seznamu a nebyla opravena po údržbě, tak prosím o komentář, případně šepot ve hře.
    Last edited by BB_Kahsi; 19.06.14 at 11:09.

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    sice to není oprava, ale mám dotaz: bude nějaká kompenzace ohledně míčů z dober? protože někdo je chodil z důvodů, že budou padat a nepadli ani jednou.
    díky za info

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    Mně žádné míče z hry doposud nepadly .

  4. #4

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    59
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak jeste jednou, psal jsem to už na FB ale chci slyset vyjadřeni od vedoucího.
    Jak se bude řešit to když při začatku eventu byl kalendař možno otevřít za dia a nekdo si to vsechno otevřel a ted ma vse. Potom se kalendář kvuli chybe resetoval ale odmeny jim zustali takže třeba budou mit plovouci dum 4x. Neni to trosku nespravedlive ? Máte vtom pořádny hokej nato že je test server kde to muzete testovat.

  5. #5

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak bohuzel - update mi nepomohl
    V úkolech událostí mám stále aktivní "Výkop" (Zahajte dobrodružství tréninkový zápas) a "Dokončit tréninkové utkání" (Vyhrajte tréninkový zápas). Dobro tréninkový zápas ve hvězdě nemám - co tedy mám dělat?
    PS: Dobro první zápas mám ve hvězdě, ukol Turnaj mám v seznamu, ale nemůžu zahájit první zápas protože nemám dokončen trénink.

  6. #6

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobry den. Mam ulohu vyhrat treningovy zapas, ale ten uz som vyhral. Co mam robit? Dakujem za odpoved

  7. #7

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    20
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by martin500 View Post
    Tak jeste jednou, psal jsem to už na FB ale chci slyset vyjadřeni od vedoucího.
    Jak se bude řešit to když při začatku eventu byl kalendař možno otevřít za dia a nekdo si to vsechno otevřel a ted ma vse. Potom se kalendář kvuli chybe resetoval ale odmeny jim zustali takže třeba budou mit plovouci dum 4x. Neni to trosku nespravedlive ? Máte vtom pořádny hokej nato že je test server kde to muzete testovat.
    nezaregistroval jsem žádnou možnost otevřít kalendář předem za diamanty. Za diamanty se snad dají otvírat jen dveře z uplynulých dnů, které hráč neotevřel z důvodu nepřítomnosti...

  8. #8

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    drop z adventur:
    potvrzeni ze neco pada prave jeden z kolekcncih predmetu vypadl

  9. #9

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by vogon View Post
    nezaregistroval jsem žádnou možnost otevřít kalendář předem za diamanty. Za diamanty se snad dají otvírat jen dveře z uplynulých dnů, které hráč neotevřel z důvodu nepřítomnosti...
    Ano... byla chvíle, kdy šlo za diamanty otevřít všechny dveře a tím získat celý kalendář včetně hlavní ceny... a někteří toho zneužili a otevřeli si ho... takže za cca 600 dia mají jak školu(750dia) tak skladiště(750dia). A teď to můžou získat ještě jednou

  10. #10
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by martin500 View Post
    Tak jeste jednou, psal jsem to už na FB ale chci slyset vyjadřeni od vedoucího.
    Jak se bude řešit to když při začatku eventu byl kalendař možno otevřít za dia a nekdo si to vsechno otevřel a ted ma vse. Potom se kalendář kvuli chybe resetoval ale odmeny jim zustali takže třeba budou mit plovouci dum 4x. Neni to trosku nespravedlive ? Máte vtom pořádny hokej nato že je test server kde to muzete testovat.
    Ahoj, aktuálně je to tak, že:
    Ti, co to nemají, to nedostanou podruhé, protože v plánu bylo 1x pro každého. Toto je jisté.

    Ti, co to mají, tady nastal problém. Už to třeba prodali, tak to ani vzít nejde. Plus nikdy nic nebereme, co máte v inventáři, to je vaše. Takže není zatím žádné řešení, aktuálně diskutujeme o možnostech.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.