Reply to Thread
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 35

Thread: fotbalovy event

  1. #21
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,

    konec je 15.7., opraveno v deníku, v měsíci byl překlep.

  2. #22

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Bude konec udalosti dvoufazovy jako v minulosti, nebo tentokrat se vypne vse najednou?

    Bude k dispozici nejaky zpusob, jak se po konci eventu zbavit nepouzitych bonusu (aby nezabiraly misto v inventari) nebo eventovych sberatelskych predmetu?

  3. #23

    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Earth
    Posts
    78
    Monde
    Kouzelnictví
    Vypne se vse najednou.

  4. #24
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by EvilDwarf66 View Post
    Bude konec udalosti dvoufazovy jako v minulosti, nebo tentokrat se vypne vse najednou?

    Bude k dispozici nejaky zpusob, jak se po konci eventu zbavit nepouzitych bonusu (aby nezabiraly misto v inventari) nebo eventovych sberatelskych predmetu?
    Všechno se vypne najednou a bonusy jdou po ukončení pomazat.

  5. #25
    LuckyLooke
    Guest
    Som veľmi rozhorčený, načo ste dávali dve rôzne možnosti, keď v oboch treba "botu" a boty ste v hre rozdávali len ako vzorku. Mám niektorých predmetov na tisíce, ale boty, kopačky a struny mi chýbajú. Máte v tom veľmi zlý systém pre hráčov a dobrý biznis pre seba. Kúpil som veľa "Stefanovych sportovnich skrinek" a nepadlo mi nič z toho, čo potrebujem a mám podozrenie, že je to všetko jeden veľký podvod a ak sa mi nepodarí od Vás získať predmety, ktoré mi chýbajú do konca udalosti, tak skončím hru a budem Vám robiť anti reklamu.

  6. #26

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by LuckyLooke View Post
    Som veľmi rozhorčený, načo ste dávali dve rôzne možnosti, keď v oboch treba "botu" a boty ste v hre rozdávali len ako vzorku. Mám niektorých predmetov na tisíce, ale boty, kopačky a struny mi chýbajú. Máte v tom veľmi zlý systém pre hráčov a dobrý biznis pre seba. Kúpil som veľa "Stefanovych sportovnich skrinek" a nepadlo mi nič z toho, čo potrebujem a mám podozrenie, že je to všetko jeden veľký podvod a ak sa mi nepodarí od Vás získať predmety, ktoré mi chýbajú do konca udalosti, tak skončím hru a budem Vám robiť anti reklamu.
    zdroj bot byl elegantni akorat kdyz nahodou padli k krejcich.. jinak je to obtizne zbozi
    pruziny podobne jako boty
    kopacky padaji dost z prruzkumniku nato abych je osobne neresil

    sportovni skrinky jsou jen vyhozene diamantky alespon dle meho osobniho nazoru.. protoze ma cenu velmi malo zdroju a diamantky se blbe ziskavaji

  7. #27

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Chtěla jsem se zeptat, co bude s těmi odměnami v kalendáři? Všechna okna otevřená a odměny nikde?

  8. #28

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    jaky odmeny? pokudy myslis ty zlaty dvere tak tam sis mela nejdriv vybrat a pak znova kliknout na to okno

  9. #29

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    To jsem udělala. Všechny okna jsem měla otevřený a ty zlatý potvrzený.

  10. #30

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    a klikla jsi po potvrzeni znova na to okno aby sis tu vybranou vec prevzala?

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.