Reply to Thread
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 35

Thread: fotbalovy event

  1. #11

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den,

    mám problém s úkolem Výkop!! (zahajte tréningový zápas) Mám ho již zahájen a dokonce i dokončen, ale přesto se mi tento úkol nechce započítat.

  2. #12

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Drahago View Post
    Dobrý den,

    mám problém s úkolem Výkop!! (zahajte tréningový zápas) Mám ho již zahájen a dokonce i dokončen, ale přesto se mi tento úkol nechce započítat.
    me se tento ukol splnil zalozenim jine adventury

  3. #13

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    16
    Monde
    Kouzelnictví
    Ja mam zase obrovsky problem s botami a slupkami,proste nepadaji.Kdyz je najdu na ostrove,je to vetsinou 1 kus,pruzkumaci je nenosi,z dober nepadaji.Nebo se nekomu zda,ze kdyz mam kolem 1K na chranicich,trave,oleji,kopackach a nevim ceho jeste,ze je to normalni?Az skonci event,budu mit od kazdeho pocitam nekolik k a techhle surovin nic,ptala jsem se i jinych hracu a boty proste nepadaji,to same slupky a barva.Takze zase narodni umelci z BB zazarili.

  4. #14
    Ing-Smoula's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nemecko
    Posts
    280
    Monde
    Kouzelnictví
    Slupky Boty Barva atd.. predmety co mas moznost ziskat jedine se sbiranim predmetu na ostrove ziskavas i na dobrach ale na adv. mas 7,77% ziskat danou vec ( ze vsech adv) tech co mas hodne je proto protoze tyto predmety ti nosi pruzkumnik ale neobjevujou se na ostrove.

  5. #15

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj . zmizelo mi fotbalové dobrodružství, které jsem ještě nedokončila a tím pádem nemůžu pokračovat............. co ted????

  6. #16

    Join Date
    May 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Ja zas kazdy den mam jenom dalekohled,barvu a obcas slupky.A pruzkumnici nosi jenom travu nebo nic.Kdybych nekupovala zbytek na trhu, tak jsem doted neukoncila fotbalove dobrodruzstvi 1.Zas jedna nepovedena atventura.

  7. #17
    Ing-Smoula's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nemecko
    Posts
    280
    Monde
    Kouzelnictví
    Teleskop Barva Slupky Boty Pruziny muzes ziskat jedine dobrodruzstvim nebo hledanim na mape popripade Stefanovou skrinkou a trhem pruzkumak toto nenosi a chyba to neni

  8. #18

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    31
    Monde
    Kouzelnictví
    Konec události bude jen jeden?
    15.6. je asi nepravděpodobný konec

  9. #19
    Ing-Smoula's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nemecko
    Posts
    280
    Monde
    Kouzelnictví
    15.7 snad ne? a je pravdepodobny jelikoz 10.7 mas posledni fotbalove adv. na ziskani micu pak mas 5 dnu na to aby jsi svoje posledni mice a posledni adv. vyuzil.

  10. #20

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    31
    Monde
    Kouzelnictví
    Jasně, ten červen je jen upozornění na překlep ve výv. deníku.
    Ale většinou (co si pamatuji) měli události konce dva - ten 2. o týden později u kupce

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.