Reply to Thread
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 29 of 29

Thread: Světový šampionát osadníků - bug?

  1. #21

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    32
    Monde
    Kouzelnictví
    Jj a někomu zůstal v aktivních i když už je dokončený. I když se smaže v úkolech, naskočí tam znovu

  2. #22

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Mě se podařilo spustit tréningový zápas ještě před tím než jsem měl na ostrově suroviny na taktiku, na druhý den jsem se na něj už nemohl dostat, ale dostal jsem tréningový zápas znova, spustil jsem ho, nastřádal jsem a zpracoval suroviny na zápas a až pak mi přišel úkol spusťe tréningový zápas a samozřejmě nemůžu úkol splnit

  3. #23

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám podobný problém, v podstatě jsem pustil tréningový zápas dvakrát, před úpravama a po úpravách. Jeden jsem dokončil a splnil tak úkol, ale druhý tam stále visí.
    Nejde ukončit, ani navštívit abych ho dokončil a díky tomu nemůžu začít žádný jiný dobrodružství. Prosím o rychlé vyřešení. Kamarád Karlos_The_Big má naprosto stejný problém.

  4. #24

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravim,
    netusim, jak splnit ukol Skaut sampionatu a nechat pruzkumnika donest ramenni chranic z kratkeho hledani pokladu, kdyz z kratkeho hledani pruzkumnici nic fotbaloveho nenosi. Ze by chyba? Kdo stihl vyslat na kratke hledani pri prvnim pokusu zavedeni eventu, ten pry ma splneno.
    Prijemnou hru,
    Yetta

    Edit: Prave asi po dvacatem kratkem hledani prinesl pruzkumnik i neco fotbaloveho. Bohuzel prilbu :-)) Nicmene o chybu zjevne nejde, pouze o prachbidne procento pravdepodobnosti.
    Last edited by Yetta; 15.06.14 at 12:02.

  5. #25
    Ing-Smoula's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nemecko
    Posts
    280
    Monde
    Kouzelnictví
    Ja splnil po druhem startu ten ukol coz tedy v patek chyba je nekde na vasi strane nez na hre

  6. #26

    Join Date
    May 2014
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    Yetta - máš hold smůlu, mně donesl ten ramenní chránič hned na poprvé

  7. #27

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Oczi View Post
    Mě se podařilo spustit tréningový zápas ještě před tím než jsem měl na ostrově suroviny na taktiku, na druhý den jsem se na něj už nemohl dostat, ale dostal jsem tréningový zápas znova, spustil jsem ho, nastřádal jsem a zpracoval suroviny na zápas a až pak mi přišel úkol spusťe tréningový zápas a samozřejmě nemůžu úkol splnit
    nakonec se stalo to, že jsem "tréningový zápas" dohrál ale stále mi vysel úkol "spusttě tréningový zápas", následně mi samozřejmě naskočil úkol "vyhrajte první zápas šampionátu". Tím, že jsem spustil a dohrál "vyhrajte první zápas šampionátu" se mi splnil úkol "spusttě tréningový zápas" a úkol "vyhrejte tréningový zápas" či co to bylo. Už jsem dohrál i "poslední zápas šampionátu" a úkol "první zápas šampionátu" mám stále nedokončený, což je logicky volovina.
    Byla by možnost mi úkol "vyhrajte první zápas šampionátu" znova přidělit, klidně bez surovin za výhru? Chci to mít jen uzavřené a nepřijít případně o míče za splnění celého questu "Turnaj"

  8. #28
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,

    oba úkoly události, které se nesplní, i když je dokončeno příslušné dobrodružství, se ukončí příští týden při údržbě, 26.6. Samozřejmě jenom za předpokladu, že to dobroduružtví bylo vyhráno na tom danám účtu.

    BB_Kahsi

  9. #29

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Koupila jsem si kdysi u kupce dobro Poslední zápas. Dnes jsem ho chtěla vyzkoušet. Poslala jsem tam generály a vojsko podle návodu a ejhle! Na ostrově není ani jedna přistávací zóna. Generálové vyložili jednotky a zůstali viset na moři. Co s tím? Musím dobro zrušit a přijít tak o peníze, které jsem za něj utratila? Kdo mi nahradí ztráty?

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.