Closed Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: Na kterém serveru?

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví

    Na kterém serveru?

    jak poznám na kterém serveru hraji? Mám dva účty na různých serverech. Ten český je jasný - víc jich není.
    Ale pak mám dříve založený účet na anglicko-jazyčném serveru a tam si nejsem jist který to je, resp. jak určit jak na tom jsme/jsem např. v "meziserverové" soutěži "Konec světa".

  2. #2
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by eLzyx View Post
    jak poznám na kterém serveru hraji? Mám dva účty na různých serverech. Ten český je jasný - víc jich není.
    Ale pak mám dříve založený účet na anglicko-jazyčném serveru a tam si nejsem jist který to je, resp. jak určit jak na tom jsme/jsem např. v "meziserverové" soutěži "Konec světa".
    Máš to napsané v kartě browseru. A pokud chceš zamachrovat, tak si vyvolej kód stránky a tam to najdeš taky.

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví
    no sice si umím najít, že jsem na serveru Newfoundland, ale který to v těch "End of World" statistikách je?


  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    jednička

  5. #5

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví
    jednička sice jo, ale ne ve statistikách, jen a pouze Euro 1, takže až #20 bez šance na odměnu

  6. #6

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    To jsem doufal že je jasný že nemyslím německý server #6. Ještě jsou odměny za dosažení 100%, 150% a 200%, ale zdá se že ostatním serverům to za tu námahu nestojí

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.