Reply to Thread
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 35

Thread: Tipovací liga

  1. #21

    Join Date
    May 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím všechny, mám dotaz. Založil jsem si dle n ávodu účaet ma kicktipu, email mi přišel, ale nikde nemohu najít možnost výběru přezdívky a tudíž ani nemohu tipovat. Pomůže někdo?? Díky

  2. #22

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Asi jsem taky nějakej dutej, ale nikde tam nemůžu najít nastavení přezdívky. Pomůže někdo?

  3. #23

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Merlinek00 View Post
    Asi jsem taky nějakej dutej, ale nikde tam nemůžu najít nastavení přezdívky. Pomůže někdo?
    klik na Tippabgabe

    a protože já už nick mám tak nevím jak je tam přesné znění vyskočí stránka, kde se píšeš že nemůžeš tipovat pokud nemáš přezdívku a ještě nějaké kecání kolem
    dole pak cca ve dvou třetinách je takové políčko tam si vepíšeš přezdívku jakou chceš používat pokud je obsazená přidáš za ni _CZ a klikneš dole na potvrdit no a pak znova na to tipování a už můžeš tipovat, ideálně si to celé hod do google překladače a je to :-)

  4. #24

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak to jsem asi v knedli. V ENG je to placing tips a tam mam LOGIN, značku zákaz vjezdu v tomto směru a "This page has been blocked by the administrator." a podtím kolonky email a pasword a jestli jsem zapoměl heslo nebo se chci zaregistrovat Žádnej nickname nikde...

  5. #25

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Uhodla jsem první výsledek, nevím jak je to možné, prostě náhoda. Dočetla jsem se, že za to budou 4 body. Je málo pravděpodobné, že uhodnu víc výsledků, protože jsem tipovala od oka, jen jsem tam naházela pár čísel. Prostě fotbalu neholduju. Chápu to správně, že odměnu dostanu jen pokud budu mít tolik moc bodů, že dosáhnu jen prvního až třetího místa? Za dílší tipovací úspěch nic? Ty další odměny jsou jen o náhodě, losování zůčasněných, nebo jaký je ten systém? Děkuji moc.

  6. #26

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Joeseph View Post
    Zdravím všechny, mám dotaz. Založil jsem si dle n ávodu účaet ma kicktipu, email mi přišel, ale nikde nemohu najít možnost výběru přezdívky a tudíž ani nemohu tipovat. Pomůže někdo?? Díky
    Zkuste se přihlásit na těch stránkách a potom otevřít tento odkaz http://brasil2014.thesettlersonline....014/tippabgabe . Ten vás zavede přímo na tipování, ale pokud nemáte zadanou přezdívku, tak se otevře okno pro její zadání.

  7. #27

    Join Date
    May 2013
    Location
    Prague
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak mám stejný problém jako Joeseph... taky jsem zaregistrovaný, ale nemůžu tipovat.. vždycky to napíše, že je to blokované administrátorem

  8. #28

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    a nezakládali jste těch účtů náhodou tak víc ? smí být pouze jeden

  9. #29
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Několik lidí, co vytvořilo více účtů, už bylo zablokováno. Neříkám, že to je nutně tento případ, ale stalo se to. Můžete prosím ukázat nebo popsat přesnou chybu?

  10. #30

    Join Date
    May 2013
    Location
    Prague
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    já měl jen jeden účet.. ted večer už to funguje... nemohl jsem si zvolit tu přezdívku... ale bohužel jsem propásl ty otázky.. nedá se nic dělat.. jsem se o soutěži dozvěděl až včera

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.