Reply to Thread
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 35

Thread: Tipovací liga

  1. #11

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    co se tyce odmen je to zajimave.. bizardni na tom je to ze mi prijde druhe misto lepsi jak prvni - vzhledem k tomu ze clovek ma pouze limit 3 neomezene medene doly na osobu takze 4. neomezeny dul je defakto cenejsi jak 20K potazmo 40K dia..

    co se tyce technickeho provedeni je skoda ze to neakceptuje ubisoft prihlasovani

  2. #12

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Jak již bylo řečeno, nikdo nikoho nenutí tipovat výsledky zápasů, hra samotná tím nijak narušena není, jen se pro nelenivé nabízí další možnost jak získat zajímavé ceny. Nikdo se nepozastavuje nad tím, že ve hře máme vánoce, velikonce, halloween a další, ale fotbal najednou někoho rozčiluje...nechápu. Ceny jsou opravdu luxusní, já sám fotbal nesleduju a nemám ho rád, ale půl minuta registrace a pár minut tipování mi neublížilo. Pořád jsou tu názory jak je hra zaseklá a nepřináší nic nového a když se objeví taková věc, tak se opět snese vlna kritiiky. Jakoby někteří něměli nic lepšího na práci, než sedět u TSO a kritizovat vše, co se tu stane... Just sayin'

  3. #13
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    K ubisoft přihlašování- Nemůžeme vaše údaje, jako třeba email, předávat externí firmě, to by prostě neprošlo. Proto je potřeba si vytvořit jejich účet. Kdo se opravdu bojí, tak to jméno a email nemusí být stejné jako ve hře, bude to jenom lepší pro předání výher, nemusí se luštit, kdo je kdo a jakým jazykem vůbec mluví, pro domluvu.

    Plus jde potom velice jednoduše smazat kicktipp účet, v nastavení účtu je celkem velké a jasné tlačítko.

  4. #14

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    59
    Monde
    Kouzelnictví
    Mě spís mrzí že tech par textu nemohli i do čestiny přelozit.

  5. #15

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Reborn View Post
    co se tyce odmen je to zajimave.. bizardni na tom je to ze mi prijde druhe misto lepsi jak prvni - vzhledem k tomu ze clovek ma pouze limit 3 neomezene medene doly na osobu takze 4. neomezeny dul je defakto cenejsi jak 20K potazmo 40K dia..
    Souhlas

  6. #16

    Join Date
    May 2014
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    Nechápu proč si pořád stěžujete, nikdo vás nenutí tipovat Jinak já fotbal taky nesleduju, ale tipnul jsem si

  7. #17

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    59
    Monde
    Kouzelnictví
    to prvni kolo se musi cele uzavřit do zitřejsiho zápasu i stema vysledkama ?

  8. #18

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    19
    Monde
    Kouzelnictví
    Cicigril má pravdu.nebojte za chvilku vám na email začne chodit spam i v němčině.potom se každý diví kde kdo vzal jeho email.

  9. #19

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Smůlu mají ti co neumí Holandsky , Anglicky , německy atd. 3

  10. #20
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by johndelasade View Post
    Cicigril má pravdu.nebojte za chvilku vám na email začne chodit spam i v němčině.potom se každý diví kde kdo vzal jeho email.
    Pro FFox je doplněk DoNotTrackMe, který s tím může pomoct.
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.